Podkategoria: Rehabilitacja

rehabilitacja

 • www.e-kinesiotaping.pl »

  Ta Strona www z plastrami powstała z myślą o specjalistach, którzy używają plastrów do oklejania w fizykoterapii przez rehabilitantów. Są doskonałe przy wszelkich dolegliwościach mięśni, kręgosłupa po urazach. Oryginalne kinesio tex do tapingu, profesjonalne taśmy sportowe renomowanych producentów 3NS i japońskie K-aktive. U nas zawsze atrakcyjne ceny i ekspresowy czas realizacji zleceń. Plastry kinesio występują nawet w 8 kolorach. Plastry niezależnie od koloru mają identyczne właściwości. Polecane przez specjalistów przy naderwaniu mięśni, zapobiegają postępowi zerwań, zabezpieczają stawy osób uprawiających sport i są narażone na urazy.

  Data dodania: 07 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Salon rehabilitacji Sylwetka »

  Osobom mającym kłopoty z kręgosłupem, dolegliwościami mięśni lub stawów skutecznie pomaga Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji i Medycyny Naturalnej SYLWETKA. Naszymi największymi atutami jest kilkudziesięcioletnie doświadczenie oraz duża wiedza. Czerpiemy z wiedzy orientalnych masażystów. W kuracjach stosujemy najczęściej importowane z państw dalekiego wschodu. Zapewniamy pacjentom niedługi termin czekania na konsultację. Liczne formy masażu oraz inne typu pomocy sprawiają, że każdy klient odnajdzie właściwą kurację dla własnych dolegliwości.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehmedis Rehabilitacja Warszawa »

  Jeśli dokuczają Państwu bóle kręgosłupa lub stawów, to pomocny może okazać się zestaw usług proponowanych przez firmę REHMEDIS CENTRUM REHABILITACJI. Ta placówka medyczna, której specjalnością jest leczenie schorzeń kręgosłupa i stawów, proponuje rehabilitację w oparciu o nowoczesne metody, gwarantujące wysoką skuteczność. Nowe gabinety zostały przygotowane dla swobody oraz poczucia bezpieczeństwa każdego pacjenta. Najlepszą jakość oferowanych usług gwarantują zatrudnieni przez nas specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży rehabilitacyjnej.

  Data dodania: 16 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.dcmmedical.pl »

  Dolnośląskie Centrum Medyczne MEDICAL jest placówką proponującą świadczenia dla osób pokrzywdzonych w różnorodnych kraksach drogowych. Oferujemy szeroki zakres bezpłatnych usług medycznych dzięki wdrożonemu systemowi obciążania kosztami firmy ubezpieczającej sprawcę wypadku drogowego. Proponujemy również zainteresowanym pacjentom usługi doktora medycyny pracy i specjalistów z wielu gałęzi służby zdrowia. Profesjonalne podejście do pacjenta oraz nowoczesny sprzęt to główne atuty naszej przychodni.

  Data dodania: 06 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.aga.ustka.pl »

  Dom wypoczynkowy Aga oferuje Państwu sposobność miłego spędzenia urlopu w ciszy i spokoju. Dobra lokalizacja prowadzonego przez nas pensjonatu w Ustce skutkuje tym, że jesteśmy idealnym obiektem wypoczynkowym dla każdych klientów. Zapewniamy możliwość wynajęcia pokoju dwu, trzy lub czteroosobowego. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Dodatkowo udostępniamy możliwość skorzystania z cyklicznie planowanych przez nasz obiekt wczasów rehabilitacyjnych, które polecamy ludziom, którzy mają problemy z górnymi drogami oddechowymi.

  Data dodania: 28 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dom Opieki - Dworek Seniora - inwestycja na sprzedaż »

  Supernowoczesny Dom Opieki Dworek Seniora to również świadczenia pomocnicze podwyższające standard pielęgnacji i stanowiące ponadprogramową zachętę do korzystania z ofert elitarnego domu opieki. Supernowoczesny Dom Opieki Dworek Seniora oferuje zabiegi takie jak: Jaskinia solna, Koloroterapia, Speleoterapia, Haloterapia. Program Podstawowy jaki chcemy zaproponować mieszkańcom Supernowoczesnego Domu Opieki Dworek Seniora: 1. Całodobową opiekę medyczno – opiekuńczą, 2. Opiekę diagnostyczno – leczniczą, 3. Rehabilitację i terapię zajęciową, 4. Psychoterapię.
  Supernowoczesny Dom Opieki Dworek Seniora to przepiękne miejsce umiejscowione pośród polan, w nie tak dalekiej odległości od centrum Mazowsza. Ponadnormatywne, jasne pokoje z łazienką, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, oferujące dostęp do mediów tj. TV, Internet, telefon to standard który zapewniamy.
  Więcej informacji dostępnych jest na naszych stronach internetowych www.domopieki-dworekseniora.pl oraz www.domstarosci-dworekseniora.pl Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z pełną ofertą.

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.fizjotrener.com »

  Leczenie fizjoterapeutyczne na wysokim poziomie zagwarantują klientom świadczenia oferowane przez krakowską firmę fizjotrener.com. Długoletni staż pozwala na efektywne leczenie każdym problemie zdrowotnym. Sportowcy korzystający z naszych usług szybko odzyskują sprawność z przed kontuzji. Proponujemy także sposobność przygotowania indywidualnego zestawu ćwiczeń funkcjonalnych, dzięki czemu błyskawicznie osiągną Państwo założone cele. Dużym atutem naszej firmy jest oferowanie wszystkich świadczeń w niezwykle atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy sposobność dopasowania terminu leczenia do wolnego czasu każdego klienta.

  Data dodania: 05 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • bodybulwark.com »

  Chciałbyś zmienić swoje życie jak i wyrobić w sobie ciekawe nawyki korzystne dla zdrowia oraz wyglądu? Najlepiej podjąć działania na wielu frontach w jednym czasie i najlepiej zrealizować to przy pomocy BodyBulwark. Z pomocą specjalistów będziesz miał możliwość zacząć się dobrze, a jednocześnie smacznie odżywiać, zaczniesz aktywnie spędzać czas, a Twoje treningi odbędą się pod dokładnym okiem trenera personalnego. Będziesz też mógł zregenerować organizm jak i odprężyć się dzięki pracy fizjoterapeuty. Kompleksowe działania sprawią, że będziesz czuć się lepiej, wyglądać świetnie jak i zadbasz o zdrowie.

  Data dodania: 31 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • centrummontessori.pl »

  Jeżeli interesuje Państwa skuteczna terapia zajęciowa, to zapraszamy do przeglądnięcia oferty, zaprezentowanej przez firmę Centrum Uśmiechu Dziecka – Montessori, której siedziba znajduje się w stolicy Wielkopolski. Proponujemy różnorodne formy terapii takich jak Montessori, logopedia, fizjoterapia czy zajęcia sensoryczne. Posiadamy również w ofercie warsztaty i zajęcia dla dorosłych. Dzięki indywidualnemu umawianiu terminów zajęć, każdy klient może wybrać dogodny dla siebie czas. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas propozycji, które dostępne są na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 14 05 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rehabilitacja

Rehabilitacja - nowa strona:

Adres: