Podkategoria: Rechabilitacja

 • Łóżka rehabilitacyjne »

  Jesteśmy jednym z większych dystrybutorów sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Zajmujemy się sprzedażą takiego sprzętu rehabilitacyjnego jak podnośniki transportowe i kąpielowe, schodołazy, łóżka ortopedyczne, protezy powietrzne, łóżka rehabilitacyjne, pionizatory, wózki inwalidzkie i wiele innych. Ortmedic to również wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych i ortopedycznych, schodołazów, podnośników transportowych i koncentratorów tlenu.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • ISO 9001 »

  ISO 9001 to miedzynarodowa norma, skupiona na spełnianiu oczekiwan jakosciowych klienta do danego produktu czy usługi.
  Fachowo określana jest jako system zarzadzania jakością, czyli uzyskanie jak najmniejszej ilosci produktów niezgodnych.
  Według normy ISO 9001 produktem lub usługa niezgodną nazywa się wszelkie produkty zareklamowane i zwrócone przez klienta (dotyczy także wadliwie wykonanych usług. Dzięki wdrożeniu ISO 9001 dana organizacja ma pewność, że produkt jest zgodny z oczekiwaniami klientów i spełnia najwyższe normy jakości.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ceragem »

  Zajmujemy się sprzedażą sprzętu rehabilitacyjnego w tym specjalistycznych łóżek Wellgra, jakie są w stanie wydobyć wszystkie bóle z naszego ciała. Posiada ono specjalne moduły, jakie pozwalają stymulowanie wszelkiego miejsca na ciele. Najistotniejszą możliwością w nich jest moduł podczerwieni, który wyśmienicie rozgrzewa bolące miejsce na naszym ciele.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy odchudzające »

  Wczasy zdrowotne według ewy dąbrowskiej. Nasz ośrodek znajduje się w pięknej miejscowości zdala od zgiełku miasta. Tutaj nabierzesz sił i poprawisz swoją kondycję fizyczną. Nad kuracjuszami czuwa dobrze wykwalifikowany personel ( lekarz, pielęgniarka, rehabilitant, specjalistka od spraw dietetyki) dbający o twoje dobre samopoczucie. Sugerowana przeze mnie dieta makrobiotyczna pomogła już bardzo wielu naszym pacjentom. Prezentujemy dietę opierającą się na produktach naturalnych oraz ziołach. Odpowiednie żywienia z codziennymi ćwiczeniami fizycznymi zagwarantuje ci osiągnięcie zamierzonego celu. Gorąco namawiamy na opisywana przeze mnie stronę firmową w celu sprawdzenia najbliższych turnusów zdrowotnych. Rezerwację miejsc możesz dokonać online. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • rehabilitacja trójmiasto »

  Szaleńczy pęd za robotą, wyżywieniem bliskich, realizowaniem swoich marzeń wycieńcza, czasami psuje stosunki międzyludzkie. Wielokrotnie stres, który temu towarzyszy rodzi bóle w ciele. Tak bardzo odpowiada nasz organizm na to co się dzieje naokoło nas. Dzięki wielu technikom wykorzystywanym w gabinecie da się pomóc w powrocie do zdrowia, dobrego samopoczucia, frajdy życia, wzięcia sił do osiągania sukcesów.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Haluksy »

  Klinika Chirurgii mieszcząca się w Żorach specjalizuje się w leczeniu urazów, z naciskiem szczególnie w kurowaniu osób, które zawodowo uprawiają dyscypliny sportowe. Dbając o dobro pacjenta do dyspozycji naszych pacjentów przygotowaliśmy pełny zasięg usług, zacząwszy od np. bloku operacyjnego. Współdziałanie z najważniejszyminajbardziej znanymi znajdującymi się zagranicą placówkami, jak również doświadczenie zatrudnianych przez nas specjalistów jest powodem tego, iż wykonywane u nas usługi są na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ćwiczenie kręgosłupa może być przyjemne »

  U nas masz do dyspozycji urządzenie do ćwiczeń kręgosłupa, dzięki któremu na stałe w każdym momencie dnia bez stania w kolejkach tudzież bez wydawania wielu pieniędzy na lekarzy będziesz poddawał kręgosłup trakcji kręgosłupa. TERAPIA KRĘGOSŁUPA: Nubax rozkłada się szybko, nie zajmuje wiele miejsca, a do tego ćwiczenie kręgosłupa jest niezmiernie przyjemne, kiedy czujesz jak kręgosłup się rozszerza i sprawia prawdziwą ulgę.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • SpaTrip – Przewodnik po świecie Spa i Wellness »

  Celem portalu jest nie tylko wyszukiwanie pięknych miejsc wypoczynkowych dla klientów, ale także nowych klientów dla wysokiej jakości kompleksów i ośrodków. Dyrektorzy hoteli znajdą tu pozytywne lub negatywne opinie odwiedzających, co może być ciekawą wskazówką dla przyszłych gości. Jest to motywacją do doskonalenia oferty, czy utrzymania już wysokiego poziomu usług.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rechabilitacja

Rechabilitacja - nowa strona:

Adres: