Podkategoria: Psycholog

 • www.strefazmiany.pl »

  Centrum Rozwoju i Psychoterapii Strefa Zmiany to miejsce doskonałe dla wszystkich tych którzy pragną skorzystać z pomocy psychologów i psychoterapeutów. Najlepsi specjaliści w mieście Warszawa, najlepsze usługi w tym zakresie. W ofercie Strefa Zmiany przygotowała między innymi terapie związane z zapobieganiem stresowi, nerwicom, depresji. Również rozwiązywane w tym miejscu są wszelkie problemy w relacjach między ludzkich, w rodzinach. Zachęcamy do korzystania z pełnej oferty Strefy Zmiany

  Data dodania: 25 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Terapeuta, terapia par »

  Psycholog SOopot, Gdynia - terapeuta Magdalena Łobacz (Trójmiasto) - terapia uzależnień, terapia par i psychoterapia w Sopocie - zachęcam Państwa do zapoznania się z informacjami zawartmy i na stronie. Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu (TSR) - sesje terapeutyczne, uzależnienia (terapia uzależnień), terapia indywidualna, terapia par oraz diad (matka+dziecko, rodzeństwo). Psycholog Gdynia i terapeut Sopot zaprasza - psychoterapia w Sopocie (też Gdańsk i Gdynia). Psychoterapeuta Sopot zaprasza - pomocna sesja terapeutyczna, Konsultacja psychologiczna i porady psychologiczne.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • drogowskazy.eu »

  Drogowskazy Warszawa czyli psycholodzy mający ogromną wiedzę i praktykę w przeróżnych dziedzinach. Skuteczna psychoterapia, doskonały i dobry psycholog, znakomitej jakości rozwiązania. Polecamy to miejsce, to poradnia psychologiczna gwarantująca sukcesy, to znakomita w każdym względzie pracownia psychologiczna. Kiedy szukacie wszystkiego co najlepsze, kiedy interesuje was profesjonalny psycholog w Warszawie to polecamy właśnie te usługi. To naprawdę się opłaca.

  Data dodania: 28 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapiacotam.pl »

  Każdego z nas mogą spotkać kłopoty w związku, w relacjach z dziećmi, trudności w pracy, śmierć bliskich, depresja, problemy z nerwami, lęki, kłopoty ze snem, problemy z dobrym odżywianiem się, samotność. Często z takimi trudnościami nie umiemy sobie poradzić bądź też nie widzimy źródeł problemu, a on przez cały czas się nasila. Dlatego warto bardzo szybko skorzystać z pomocy specjalistów. Wizyta w poradni psychologicznej to bardzo dobre wyjście z sytuacji. Da się skorzystać z konsultacji psychologicznych, terapii indywidualnej, terapii dla całej rodziny, terapii par czy też z wielu innych możliwości.

  Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.centrum-psych.pl »

  Centrum Zdrowia i Psychoterapii zaprasza do skorzystania ze swojej bogatej propozycji skierowanej do ludzi w różnym wieku oraz z różnego typu problemami. Proponujemy diagnostykę psychoterapeutyczną dla dzieci oraz młodzieży i psychogeriatrię dla osób starszych . Prowadzimy konsultacje oraz psychoterapię par, rodzin i małżeństw. Prowadzimy terapię różnego rodzaju uzależnień. Oferujemy także wizyty domowe. Przeprowadzamy diagnozy psychologiczne oraz uczymy jak radzić sobie ze stresem. Udzielamy porad w zakresie psychologii a także psychiatrii.

  Data dodania: 17 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • centrummandala.com »

  Ile cierpienia może znieść jeden człowiek? Z naszego terapeutycznego doświadczenia wiemy, że bardzo dużo.. Człowiek często wytrzymuje do granic swoich możliwości w imię pokoleniowych przekonań: "nie rozmawia się z obcymi ludźmi o swoich problemach", "muszę sobie sam ze wszystkim poradzić", "nie chcę się nad sobą użalać" itp. Dlaczego ból fizyczny jest bardziej akceptowany niż ból emocjonalny? Przecież ten drugi finalnie może doprowadzić nawet do samobójstwa lub całkowitej izolacji i alienacji. Jeśli i Ty doświadczasz cierpienia psychicznego i nie chcesz czekać do momentu, w którym znajdziesz się "przy ścianie", skontaktuj się z jednym z psychoterapeutów pracujących w centrum Mandala, w Częstochowie. Oferujemy Ci profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną i wsparcie.

  Data dodania: 26 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psycholog

Psycholog - nowa strona:

Adres: