Podkategoria: Psycholodzy

 • CENRTUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO »

  Szukasz przychodni psychiatrycznej? Odpowiednio trafiłeś! Centrum Zdrowia Psychicznego specjalizuje się w leczeniu chorób psychicznych, nerwic, zaburzeń zachowania, ADHD, kryzysów rodzinnych i kryzysów dojrzewania. Posiadamy także oddział dzienny psychiatryczny. Zajmujemy się leczeniem podtrzymującym osób, gdzie rozpoznano zaburzenia psychiczne. Program obejmuje: psychoedukację, psychoterapię, psychorysunek, ćwiczenia relaksacyjne, zajęcia integracyjne oraz terapię zajęciową. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy pełną propozycję oraz więcej wiadomości o naszym Centrum Zdrowia Psychicznego z Gdyni.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.family-med.pl »

  Mamy prawdziwą przyjemność polecić Państwu atrakcyjną stronę internetową, na której znajduje się Klinika psychiatrii Bydgoszcz, oraz ciekawy opis oferty naszego specjalistycznego gabinetu. Lekarz psychiatra Bydgoszcz diagnozuje i leczy zaburzenia psychiczne, takie jak lęk, depresja, anoreksja, bulimia, bezsenność. Psychiatra dziecięcy Bydgoszcz pomaga młodszym pacjentom, cierpiącym na obniżony nastrój, fobię, problemy z adaptacją w nowym środowisku. Nasz gabinet gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług.

  Data dodania: 21 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • poradniaodnowa.pl »

  Skomplikowane sytuacje życiowe stają się niestety coraz częsciej naszą codziennością. Zamiast ukrywać własne kwestie i udawać, że wszystko jest w porządku, wskazane jest znalezienie fachowej pomocy w porządnej przychodni psychologicznej. Terapia par wskazana jest w związkach, które zapomniały o miłości, zbytnio gubiąc się we wzajemnych pretensjach i żalach. Logopeda dziecięcy z dobrym skutkiem pomoże dziecku w likwidowaniu wielu wad wymowy, co jest niewiarygodnie istotne dla dziecięcego rozwoju. Leczenie nerwicy to szansa na poprawę codziennej egzystencji bez drastycznych metod czy użycia silnych środków farmakologicznych. Mając problemy, na szczęście, nie jesteśmy skazani na brak wsparcia. Warto dać sobie szansę na lepsze życie czy lepszy związek.

  Data dodania: 12 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Świdnica »

  W życiu każdego człowieka zdążają się skomplikowane momenty, z którymi nie może sobie sam poradzić. Najistotniejsza w tak zaistniałych okolicznościach bywa profesjonalna porada psychoterapeuty, który poradzi Tobie w walce się z negatywnymi emocjami. Doświadczonego psychologa znajdziesz w gabinecie ERGO w stolicy Dolnego Śląska, który już od wielu lat pomaga pacjentom z różnego rodzaju przeszkodami. Lekarze tam pracujący posiadają długą wiedzę praktyczną oraz liczne atesty potwierdzające ukończenie licznych szkoleń.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • centrummandala.com »

  Ile cierpienia może znieść jeden człowiek? Z naszego terapeutycznego doświadczenia wiemy, że bardzo dużo.. Człowiek często wytrzymuje do granic swoich możliwości w imię pokoleniowych przekonań: "nie rozmawia się z obcymi ludźmi o swoich problemach", "muszę sobie sam ze wszystkim poradzić", "nie chcę się nad sobą użalać" itp. Dlaczego ból fizyczny jest bardziej akceptowany niż ból emocjonalny? Przecież ten drugi finalnie może doprowadzić nawet do samobójstwa lub całkowitej izolacji i alienacji. Jeśli i Ty doświadczasz cierpienia psychicznego i nie chcesz czekać do momentu, w którym znajdziesz się "przy ścianie", skontaktuj się z jednym z psychoterapeutów pracujących w centrum Mandala, w Częstochowie. Oferujemy Ci profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną i wsparcie.

  Data dodania: 26 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psycholodzy

Psycholodzy - nowa strona:

Adres: