Podkategoria: Choroby

 • www.emg-neurolog.pl »

  Wejdź na str. internetową lekarza specjalistę K.Toruńskiej. Dr Toruńska ma gabinet neurologiczny z pracownią emg w Warszawie w dzielnicy Mokotów . Testy emg wykonywane są na najnowszym Keypoint w Warszawie. Neurolog K.Toruńska prowadziła pierwszą w Polsce poradnię Tężyczkową w szpitalu MSWiA. Leczenie chorób i dolegliwości neurologicznych min.: zespół parkinsonowski; choroby napadowe; utrata przytomności ; choroby złącza ; choroby neuronu obwodowego; choroby zwyrodnieniowe; otępienia; drętwienie i mrowienie ; spastyczność ; stroke ; próba tężyczkowa ; bóle głowy ; dyskopatia. Badanie emg jest badaniem funkcjonowania mięśni i nerwów, określające stopień i wymiar uszkodzenia nerwów lub mięśni. Badanie neurofizjologiczne : - aparat aparaty, EMG Keypoint Net ( z 2010 r. ), DUŃSKIEJ firmy Alpine używany przez renomowane szpitale kliniczne na świecie - badanie nerwów bez nakłuć - ponad 9100 przeprowadzonych badań neurofizjologicznych - ponad dwunastoletni staż w prowadzeniu badań EMG - indywidualnie wycena badania emg - wyniki badanie bezpośrednio po wykonaniu badania - możliwość konsultacji neurologicznej wyniku badania neurofizjologicznego . CHOROBY do badań EMG, min.: • choroba mięśni • spazmofilja • wzrost napięcia mięśnioweg • borelioza • choroba złącza nerwowo – mięśniowego • mononeuropatia ( cieśń nadgarstka ) • polineuropatia alkoholowa • SLA • zespół korzeniowy • SM.

  Data dodania: 15 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowy lek na patogeny - zwalcz-pasozyty.pl »

  Pasożyty były zawsze i będą rozwijały się z jeszcze większym tempem. Organizm ludzki jest wstanie bronić się przed bakteriami, wirusami, ale tylko wtedy, gdy jego odporność będzie na naprawdę wysokim poziomie. Jakie produkty współdziałają leczniczo na pasożyty? Tego dowiesz się z naszej strony poświęconej naturalnemu leczeniu pasożytów. Masz boreliozę, gronkowca złocistego, lamblie, a może glista ludzka? Nie martw się z pomocą przychodzą nam naturalne zioła, które nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Silny ból głowy, podwyższona temperatura, brak koncentracji, ogólne rozbicie, regularne mdłości - to tylko nieliczne objawy, które wynikają z zakażenia patogenami. Jeśli zmagasz się z jakimkolwiek pasożytem, wirusem, bakterią, a dotychczasowe metody okazały się bezskuteczne to zapraszamy na zwalcz-pasozyty.pl.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.trening-interwalowy.pl »

  Portal poświęcony stopie atlety, treningom interwałowym oraz oczyszczaniu organizmu z toksyn. Autorzy opisują leczenie stopy atlety z wykorzystaniem metod domowych, farmakologicznych oraz ziół. Ponadto szczegółowo przedstawiono treningi interwałowe - przykłady treningów, trening Tabaty oraz wpływ tego rodzaju treningów na sportowca.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • leczeniehemoroidow.blogspot.com »

  Pewnie dziwisz się po co komu taka strona? Otóż nic bardziej mylnego! Na tą bardzo wstydliwą chorobę cierpi bardzo dużo ludzi starszych czy młodszych. Dzisiejszy tryb życia powoduje wiele problemów dla naszego organizmu. Codzienna porcja stresu, brak odpowiedniego trybu odżywiania, brak ruchu może prowadzić do wielu dolegliwości. Takimi właśnie mogą być hemoroidy. Tak jak każdą inną chorobę tak objawy hemoroidów nie należy absolutnie bagatelizować. Stąd też powstała inicjatywa aby założyć bloga który poświęcony w całości jest tematyce choroby hemoroidalnej. Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje takie jak właśnie objawy hemoroidów, ich przyczyny oraz również dowiesz się jak sobie z nimi radzić. Dowiesz się nie tylko do jakiego lekarza specjalisty udać się z problemem hemoroidów ale również masz możliwość poczytania artykułu na temat domowego leczenia hemoroidów. Mamy nadzieję, że grono czytelników będzie jak najmniejsze natomiast mamy też nadzieję, że każdy tutaj znajdzie dla siebie potrzebne informacje.

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.prywatnydomopiekizgierz.pl »

  Jeśli poszukują Państwo doskonałej opieki dla osoby starszej, to polecamy zapoznanie się z propozycją opracowaną przez prywatny dom opieki Radość, który znajduje się w Zgierzu. Doskonałe warunki obejmują pomieszczenia co najwyżej dla trzech osób, które zostały wyposażone w niezbędne meble a także toaletę i natrysk. Przygotowywane na miejscu jedzenie jest dopasowywane do indywidualnych diet wszystkich obecnych. Nad bezpieczeństwem pacjentów czuwa zespół oddanych lekarzy i pielęgniarek. Proponujemy również opiekę paliatywną.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nadczynność tarczycy objawy »

  Tarczyca oraz najpowszechniej występujące choroby które ją atakują bez wątpienia stanowią bardzo obszerną kwestię. Opisywana tutaj strona została przygotowana dla każdego, komu tylko potrzebne jest odpowiednie źródło informacji, bowiem chciałby jak najwięcej dowiedzieć się na ten temat. Zamieszczono na niej praktycznie całą wiedzę związanej z czymś takim, jaką tylko może być potrzebna komuś, kogo interesuje cały ten temat. Ponadto wszystkie zamieszczone tutaj artykuły są bardzo przystępne, zatem nawet brak doświadczenia z takimi kwestiami nie przeszkodzi nam w bezproblemowym korzystaniu z nich.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby

Choroby - nowa strona:

Adres: