Podkategoria: Choroby i leczenie

 • Protezy powietrzne »

  Obturacyjny bezdech podczas snu nierozerwalnie wiąże się z towarzyszącym mu chrapaniem; dotyczy ono niemal 100 proc. chorych na OBPS. Chrapanie (dźwięki oddechowe wywołane drganiem miękkich części gardła) jest zjawiskiem bardzo częstym: występuje u około 30 proc. mężczyzn i 15 proc. kobiet w średnim wieku. Samo chrapanie nie oznacza choroby. Jednak chrapanie głośne i nieregularne, w pozycji siedzącej oraz w czasie krótkiej drzemki - sugerują chorobę. Podstawowym postępowaniem zachowawczym jest leczenie za pomocą wytworzenia dodatniego ciśnienia w drogach oddechowych przy użyciu protezy powietrznej (aparatu CPAP). Pozwala to na przywrócenie drożności dróg oddechowych, powodujące ustępowanie bezdechów i normalizację utlenowania krwi tętniczej.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • EURO-KLINIKA Leczenie hemoroidów »

  Euro-Klinika zajmuje się leczeniem urologicznym oraz z obszaru niepłodności małżeńskiej, ponadto prowadzi usługi z obrębu proktologii, dermatologii estetycznej, chirurgii estetycznej, chirurgii, endokrynologii, kardiologii, leczenia zmian skóry laserem CO2, onkologii oraz kolonoskopii. Najważniejsze dla Euro- Kliniki jest zdrowie każdego pacjenta, skutkiem tego tak ważne jest zapewnienie odpowiednich warunków, aby pacjenci mogli czuć się swobodnie i całkiem skupić na powrocie do zdrowia. Euro-Klinika wykorzystuje nowoczesne metody diagnostyki i leczenia różnorodnych chorób. Działa od wielu lat, w związku z czym może się pochwalić ogromnym doświadczeniem i wybitnymi profesjonalistami. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ober Clinic »

  Jako fachowa klinika z wieloletnim doświadczeniem oferujemy szeroki zakres usług medycznych oraz dodatkowo diagnostycznych. Jesteśmy specjalistyczną placówką, która ma możliwość poszczycić się ze starannosią wykwalifikowaną kadrą oraz najnowocześniejszym sprzętem i aparaturą. Realizujemy usg ciąży Szczecin, a też badanie dopplerowskie, ocenę biofizycznego profilu płodu czy echo serca płodu. W mojej katalogu usług/produktów znajdują się też inne badania z wykorzystaniem ultrasonografu, w tym między innymi usg tarczycy Katowice czy usg kolana Katowice. Są one bezbolesne oraz całkiem bezpieczne dla zdrowia. Dzięki tego rodzaju badaniom diagnostycznym można w dość szybki sposób wycenić kształt, wielkość czy wnętrze danego narządu, a także wykluczyć albo potwierdzić zmiany chorobowe bądź wychwycić inne ewentualne nieprawidłowości.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowy lek na patogeny - zwalcz-pasozyty.pl »

  Pasożyty były zawsze i będą rozwijały się z jeszcze większym tempem. Organizm ludzki jest wstanie bronić się przed bakteriami, wirusami, ale tylko wtedy, gdy jego odporność będzie na naprawdę wysokim poziomie. Jakie produkty współdziałają leczniczo na pasożyty? Tego dowiesz się z naszej strony poświęconej naturalnemu leczeniu pasożytów. Masz boreliozę, gronkowca złocistego, lamblie, a może glista ludzka? Nie martw się z pomocą przychodzą nam naturalne zioła, które nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Silny ból głowy, podwyższona temperatura, brak koncentracji, ogólne rozbicie, regularne mdłości - to tylko nieliczne objawy, które wynikają z zakażenia patogenami. Jeśli zmagasz się z jakimkolwiek pasożytem, wirusem, bakterią, a dotychczasowe metody okazały się bezskuteczne to zapraszamy na zwalcz-pasozyty.pl.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.horizon.info.pl »

  Ośrodek Terapii Uzależnień „Horizon” zajmuje się leczeniem odwykowym rozmaitego typu uzależnień. Prowadzi grupy terapeutyczne dla alkoholików, narkomanów, seksoholików oraz innych uzależnionych. Fundamentalna kuracja wynosi 28 dni, ale ewentualna jest także kuracja dwutygodniowa dla tych uzależnionych, którzy uczestniczyli już poprzednio w jakichś odmianach leczenia odwykowego. W naszym ośrodku oferujemy detoks, psychoterapię, a dodatkowo różnorodne ćwiczenia lecznicze. Istnieje również ewentualność skorzystania z porad doświadczonych psychoterapeutów i lekarzy psychiatrów. Gwarantujemy anonimowość dla wszystkich pacjentów w trakcie leczenia. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • leczeniehemoroidow.blogspot.com »

  Pewnie dziwisz się po co komu taka strona? Otóż nic bardziej mylnego! Na tą bardzo wstydliwą chorobę cierpi bardzo dużo ludzi starszych czy młodszych. Dzisiejszy tryb życia powoduje wiele problemów dla naszego organizmu. Codzienna porcja stresu, brak odpowiedniego trybu odżywiania, brak ruchu może prowadzić do wielu dolegliwości. Takimi właśnie mogą być hemoroidy. Tak jak każdą inną chorobę tak objawy hemoroidów nie należy absolutnie bagatelizować. Stąd też powstała inicjatywa aby założyć bloga który poświęcony w całości jest tematyce choroby hemoroidalnej. Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje takie jak właśnie objawy hemoroidów, ich przyczyny oraz również dowiesz się jak sobie z nimi radzić. Dowiesz się nie tylko do jakiego lekarza specjalisty udać się z problemem hemoroidów ale również masz możliwość poczytania artykułu na temat domowego leczenia hemoroidów. Mamy nadzieję, że grono czytelników będzie jak najmniejsze natomiast mamy też nadzieję, że każdy tutaj znajdzie dla siebie potrzebne informacje.

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • klinikamedmix.pl »

  Klinika medmix oferuje szeroki wybór zabiegów koncentrujących się na problemie łysienia. Pracują w niej wykwalifikowani, certyfikowani lekarze z ogromną wiedzą. Dzięki temu stosowane przez nich techniki są innowacyjne. Leczenie wypadania włosów poprzedzone jest dokładną diagnostyką, która kwalifikuje pacjenta do konkretnego zabiegu. Dzięki temu możemy być pewni, że efekty będą możliwie najlepsze. Mikropigmentacja włosów oraz przeszczep włosów pozwolą otrzymać trwałe rezultaty, które znacząco wpłyną na nasz wygląd. Cały efekt będzie niezwykle naturalny. Z uwagi na kompleksowość leczenia, możliwe jest wykorzystywanie kilku metod u jednej osoby.

  Data dodania: 29 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Endometrioza »

  Jeśli wciąż nie wiesz co to endometrioza, to absolutnie musisz już teraz zajrzeć na powyższą stronę internetową. To idealne źródło informacji na ten temat, które są kompetentne, w pełni prawdziwe i stworzone przez wybitnych profesjonalistów. Badając wszystkie prezentowane na reklamowanym serwisie teksty zobaczysz dokładne i interesujące informacje o skutkach tej choroby, wybranych sposobach kuracji leczniczych, znanych lekarstwach proponowanych przez lekarzy a także o końcowych objawach, które występują w chwili choroby.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.czasnazdrowie24.pl »

  Klinika Czas na Zdrowie zlokalizowana jest w Krakowie. Przygotowaliśmy dla pacjentów dużą różnorodność świadczeń leczniczych, pośród których jest leczenie trudnych ran oraz świadczenie związane z drobnymi czynnościami chirurgicznymi. Proponujemy opiekę świetnie wyedukowanego personelu z wieloletnim stażem pracy. Sprawia to, że możemy zapewnić wszystkim kontrahentom świetną klasę proponowanych czynności. Długie godziny otwarcia naszej kliniki pozwalają każdemu klientowi na umówienie wizyty w odpowiadającym terminie. Przygotowaliśmy rejestrację przez telefon lub internet.

  Data dodania: 07 04 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby i leczenie

Choroby i leczenie - nowa strona:

Adres: