Podkategoria: Choroby i leczenie

 • Protezy powietrzne »

  Obturacyjny bezdech podczas snu nierozerwalnie wiąże się z towarzyszącym mu chrapaniem; dotyczy ono niemal 100 proc. chorych na OBPS. Chrapanie (dźwięki oddechowe wywołane drganiem miękkich części gardła) jest zjawiskiem bardzo częstym: występuje u około 30 proc. mężczyzn i 15 proc. kobiet w średnim wieku. Samo chrapanie nie oznacza choroby. Jednak chrapanie głośne i nieregularne, w pozycji siedzącej oraz w czasie krótkiej drzemki - sugerują chorobę. Podstawowym postępowaniem zachowawczym jest leczenie za pomocą wytworzenia dodatniego ciśnienia w drogach oddechowych przy użyciu protezy powietrznej (aparatu CPAP). Pozwala to na przywrócenie drożności dróg oddechowych, powodujące ustępowanie bezdechów i normalizację utlenowania krwi tętniczej.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • EURO-KLINIKA Leczenie hemoroidów »

  Euro-Klinika zajmuje się leczeniem urologicznym oraz z obszaru niepłodności małżeńskiej, ponadto prowadzi usługi z obrębu proktologii, dermatologii estetycznej, chirurgii estetycznej, chirurgii, endokrynologii, kardiologii, leczenia zmian skóry laserem CO2, onkologii oraz kolonoskopii. Najważniejsze dla Euro- Kliniki jest zdrowie każdego pacjenta, skutkiem tego tak ważne jest zapewnienie odpowiednich warunków, aby pacjenci mogli czuć się swobodnie i całkiem skupić na powrocie do zdrowia. Euro-Klinika wykorzystuje nowoczesne metody diagnostyki i leczenia różnorodnych chorób. Działa od wielu lat, w związku z czym może się pochwalić ogromnym doświadczeniem i wybitnymi profesjonalistami. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ober Clinic »

  Jako fachowa klinika z wieloletnim doświadczeniem oferujemy szeroki zakres usług medycznych oraz dodatkowo diagnostycznych. Jesteśmy specjalistyczną placówką, która ma możliwość poszczycić się ze starannosią wykwalifikowaną kadrą oraz najnowocześniejszym sprzętem i aparaturą. Realizujemy usg ciąży Szczecin, a też badanie dopplerowskie, ocenę biofizycznego profilu płodu czy echo serca płodu. W mojej katalogu usług/produktów znajdują się też inne badania z wykorzystaniem ultrasonografu, w tym między innymi usg tarczycy Katowice czy usg kolana Katowice. Są one bezbolesne oraz całkiem bezpieczne dla zdrowia. Dzięki tego rodzaju badaniom diagnostycznym można w dość szybki sposób wycenić kształt, wielkość czy wnętrze danego narządu, a także wykluczyć albo potwierdzić zmiany chorobowe bądź wychwycić inne ewentualne nieprawidłowości.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowy lek na patogeny - zwalcz-pasozyty.pl »

  Pasożyty były zawsze i będą rozwijały się z jeszcze większym tempem. Organizm ludzki jest wstanie bronić się przed bakteriami, wirusami, ale tylko wtedy, gdy jego odporność będzie na naprawdę wysokim poziomie. Jakie produkty współdziałają leczniczo na pasożyty? Tego dowiesz się z naszej strony poświęconej naturalnemu leczeniu pasożytów. Masz boreliozę, gronkowca złocistego, lamblie, a może glista ludzka? Nie martw się z pomocą przychodzą nam naturalne zioła, które nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Silny ból głowy, podwyższona temperatura, brak koncentracji, ogólne rozbicie, regularne mdłości - to tylko nieliczne objawy, które wynikają z zakażenia patogenami. Jeśli zmagasz się z jakimkolwiek pasożytem, wirusem, bakterią, a dotychczasowe metody okazały się bezskuteczne to zapraszamy na zwalcz-pasozyty.pl.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.horizon.info.pl »

  Ośrodek Terapii Uzależnień „Horizon” zajmuje się leczeniem odwykowym rozmaitego typu uzależnień. Prowadzi grupy terapeutyczne dla alkoholików, narkomanów, seksoholików oraz innych uzależnionych. Fundamentalna kuracja wynosi 28 dni, ale ewentualna jest także kuracja dwutygodniowa dla tych uzależnionych, którzy uczestniczyli już poprzednio w jakichś odmianach leczenia odwykowego. W naszym ośrodku oferujemy detoks, psychoterapię, a dodatkowo różnorodne ćwiczenia lecznicze. Istnieje również ewentualność skorzystania z porad doświadczonych psychoterapeutów i lekarzy psychiatrów. Gwarantujemy anonimowość dla wszystkich pacjentów w trakcie leczenia. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • leczeniehemoroidow.blogspot.com »

  Pewnie dziwisz się po co komu taka strona? Otóż nic bardziej mylnego! Na tą bardzo wstydliwą chorobę cierpi bardzo dużo ludzi starszych czy młodszych. Dzisiejszy tryb życia powoduje wiele problemów dla naszego organizmu. Codzienna porcja stresu, brak odpowiedniego trybu odżywiania, brak ruchu może prowadzić do wielu dolegliwości. Takimi właśnie mogą być hemoroidy. Tak jak każdą inną chorobę tak objawy hemoroidów nie należy absolutnie bagatelizować. Stąd też powstała inicjatywa aby założyć bloga który poświęcony w całości jest tematyce choroby hemoroidalnej. Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje takie jak właśnie objawy hemoroidów, ich przyczyny oraz również dowiesz się jak sobie z nimi radzić. Dowiesz się nie tylko do jakiego lekarza specjalisty udać się z problemem hemoroidów ale również masz możliwość poczytania artykułu na temat domowego leczenia hemoroidów. Mamy nadzieję, że grono czytelników będzie jak najmniejsze natomiast mamy też nadzieję, że każdy tutaj znajdzie dla siebie potrzebne informacje.

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • klinikamedmix.pl »

  Klinika medmix oferuje szeroki wybór zabiegów koncentrujących się na problemie łysienia. Pracują w niej wykwalifikowani, certyfikowani lekarze z ogromną wiedzą. Dzięki temu stosowane przez nich techniki są innowacyjne. Leczenie wypadania włosów poprzedzone jest dokładną diagnostyką, która kwalifikuje pacjenta do konkretnego zabiegu. Dzięki temu możemy być pewni, że efekty będą możliwie najlepsze. Mikropigmentacja włosów oraz przeszczep włosów pozwolą otrzymać trwałe rezultaty, które znacząco wpłyną na nasz wygląd. Cały efekt będzie niezwykle naturalny. Z uwagi na kompleksowość leczenia, możliwe jest wykorzystywanie kilku metod u jednej osoby.

  Data dodania: 29 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Cystone - kamica nerkowa »

  Cystone jest hinduskim naturalnym suplementem diety stworzonym dla osób dotkniętych przez choroby układu moczowego. Suplement poprawia pracę układu moczowego w całości, niemniej jednak jego priorytetowym zastosowaniem jest kamica nerkowa. Całkowicie naturalne składniki preparatu w połączeniu z wysoką jakością sprawiają iż jest on w pełni bezpieczny dla zdrowia i w odróżnieniu od klasycznych farmaceutyków prawie nie posiada działań niepożądanych.

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Anoreksja - leczenie, objawy »

  Odchudzanie się czy choroba? Przyszło nam żyć w czasach, kiedy do wyglądu człowieka przykłada się wiele znaczenia. Naciski środowiska społecznego, brak akceptacji, zaniżona ocena siebie – między innymi one mogą stać się powodami następnej choroby cywilizacyjnej – anoreksji. Pragnienie wypracowania smukłej sylwetki prowadzić może do narażenia organizmu, a w rezultacie do śmierci. Jedynie sprawne dostrzeżenie stanu chorej i zastosowanie leczenia pozwala wierzyć w całkowite pokonanie choroby. Dokładne informacje z zakresu oznak oraz przebiegu schorzenia znajdziemy na stronie. Poza tym, publikowane są tutaj dodatkowe interesujące materiały dotyczące tej choroby i jej leczenia.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja Wrocław »

  Szanowni Kraj, Z wielką przyjemnością oraz radością zapraszam Państwa do Kliniki Unident Union Dental Spa, która jest ukoronowaniem mojej dwudziestoletniej pracy w zawodzie lekarza stomatologa. Projektując Klinikę wewnątrz priorytet uznałam wprowadzenie w największym stopniu zaawansowanych technologii medycznych dostępnych na świecie.Moim marzeniem było organizm miejsca, gdzie w komfortowych, przestronnych wnętrzach, nie przypominających swoim charakterem wystroju klasycznych klinicznych aranżacji, przeprowadzone będzie kompleksowe, interdyscyplinarne rehabilitacja ze wszystkich dziedzin stomatologii na najwyższym poziomie, zapewniające przepych naszych Pacjentów oraz eliminujące do minimum stres przed wizytą. Z Unident UnionDental Spa od czasu lat współpracuje na stałe kapela lekarzy cenionych w krajach Unii Europejskiej oraz USA, pośród których kluczowe ranga posiada stała współdziałanie z prof. R. LAZARRA, lekarzem, twórcą systemu implantologicznego BIOMET 3i (Implants Innovation) w Palm Beach Garden na Florydzie. Ta współdziałanie z wielonarodową grupą stomatologów oraz techników światowej rangi ma umożliwić Pacjentom Kliniki Unident Union Dental Spa-najwyższej jakości kompleksowe leczenie.Tym w wyższym stopniu jest mi miło, że moje operacja zostały docenione poprzez grant Klinice Unident Union Dental Spa tytułu Najlepszej Kliniki w Polsce wg Rocznika Stomatologicznego 2007/2008- The Best in Poland oraz wyróżnieniem miesięcznika URODA- SALONY

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zapalenie stawów »

  Mamy prawdziwą przyjemność zaprezentować stronę firmy NANO TRADE, która zajmuje się produkcją jak również dystrybucją kosmetyków i innych preparatów opartych na jednej z najnowocześniejszych dziedzin nauki – nanotechnologii. Zastosowanie takiej technologii zapewnia oddziaływanie chemiczne jak również fizyczne. Takie preparaty jak kremy stworzone z wykorzystaniem nanotechnologii mają szereg niezwykłych właściwości.
  Zapraszamy do odwiedzenia witryny NANO TRADE i zapoznanie się z niuansami technologii i aktualną ofertą.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rwa kulszowa - objawy, leczenie »

  Mnóstwo osób zmaga się z dolegliwościami ściśle związanymi ze stałym bólem. Jedną z takich chorób jest rwa kulszowa, której poświęciliśmy wskazany portal. Dowiesz się na nim ciekawych i pomocnych informacji na temat samej choroby, ale też jej skutków, procesów przebiegu, metod leczenia. Jeśli interesuje Cię, które osoby najrzadziej atakuje ten problem, to również powinieneś wejść na tę witrynę. Przedstawiam tylko wiadomości i teksty rzetelne, masz więc pewność, iż są one zdecydowanie kompetentne i profesjonalne, stworzone przez lekarza.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kandydoza »

  Grzyby z gatunku Candida Albicans występują u 80% populacji, w w wielu przypadkach nie wywołując choroby - ludzie są po prostu biernymi nosicielami, niestety u niektórych ludzi powoduje trudne do wyleczenia schorzenie zwane zwyczajowo kandydozą. Nieleczona w porę zakażenie Candidą może prowadzić do osłabienia układu immunologicznego - grzyby Candidy mogą niszczyć pozytywne bakterie, dając pole do rozwoju złym bakteriom. W skrajnych przypadkach Candida potrafi wywoływać zmiany w zachowaniu w szczególności depresję i poczucie osłabienia i bezsilności. Leczenie kandydozy jest stosunkowo trudne i powolne, a od chorego wymaga przejścia na rygorystyczną dietę i przyjmowania leków antygrzybiczych, co powoduje, że skuteczność leczenia kandydozy w przypadku niestosowania się do zaleceń lekarza jest stosunkowo niska i nierzadko dochodzi do nawrotów.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radiestezja »

  Jeżeli masz w planie budować swój dom a jednocześnie nie chcesz posiadać w późniejszym czasie kłopotów z bezsennością to powinnaś zainteresować się działalnością naszej firmy. Przedstawiona tu witryna to zrzeszenie radiestetów, w swoich szeregach posiadają grupę fachowców, którzy zajmują się radiestezją. Radiesteci są w stanie zlokalizować cieki wodne na Twojej działce dzięki nim unikniesz problemów ze zdrowiem.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • hemoroidy leczenie »

  Z jakiej przyczyny chorzy na hemoroidy obawiają się naprawdę wizyty u eksperta? Chcesz się dowiedzieć dlaczego? A być może chcesz się dowiedzieć czym wyleczeć hemoroidy? Zapraszamy na naszą stronę. Na naszej witrynie wykryjesz między innymi informacje na przedmiot owej wstydliwej przypadłości jak oraz sposoby jej uzdrowienia.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra »

  Coraz więcej osób zapada na depresję. Szaleńcze tempo życia, różne kłopoty, które spadają na nas, powoduje, że ludzie zapadają w smutek. Często przechodzi on w poważniejszy stan czyli depresję. Wielu ludzi nierzadko nawet nie zdaje sobie sprawy, że dopadła ich depresja. Na naszej stronie www dowiedzą, się Państwo jak rozróżniać przejawy depresji. Także tego jakie są jej warianty. Osoby chcące zadać jakieś pytanie, mogą skorzystać z forum czynnego na witrynie. Na witrynie znajdują się także wiadomości na temat innych schorzeń w tym schizofrenii.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.nanoknife.pl »

  Regularnie wykorzystywaną metodą w onkologii jest radioterapia, jaka bazuje na spożytkowaniu promieniowania jonizującego. Nanoknife.pl jest liderem na rynku medycznym w zmaganiach się z dolegliwościami rakowymi. Chemioterapia to terminologia o jakim każdy wie, a który polega na dodawaniu do organizmu kompozytów syntetycznych w celu zabicia drobnoustrojów lub jednostek rakowych. Biopsja prostaty bazuje na wycięciu kawałka mięsa, a następnie przeanalizowaniu go przez specjalną aparaturę. Kompetentne leczenie raka prostaty może być ogromnie działające pod warunkiem że zostaje przeprowadzone we wczesnym okresie rozwoju raka. Rak prostaty jest nowotworem podstępnym, który atakuje mężczyzn ponad 47 roku istnienia. Pewną z sposobów zwalczania raka jest brachyterapia, jaka polega na bezpośrednim i czułym napromienianiu zniekształconych narządów ciała. Aby przeczytać więcej o leczeniu raka prostaty wpadnijże na stronę internetową http://www.nanoknife.pl. Jeden z pierwszych egzemplarzy NanoKnife w Polsce, urządzenia które leczyć guza, znajduje się w Częstochowie. Dla mężczyzn wybitnie szkodliwym guzem jest rak gruczołu krokowego, który dotyka co dziewiątego mężczyznę schorowanego na raka. NanoKnife.pl to specjalista w usłudze rak prostaty leczenie, na skutek czemu osiągane są olśniewające skutki http://www.nanoknife.pl/kontakt.

  Data dodania: 07 12 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby i leczenie

Choroby i leczenie - nowa strona:

Adres: