Podkategoria: Spedycja

 • www.mark.com.pl »

  O branży transportowej i spedycyjnej wiemy więcej niż nasi konkurenci. Rekomendujemy swoje usługi przedstawicielom firm przemysłowych oraz handlowych z całego kraju i zagranicy. Z przyjemnością nawiążemy z Państwem współpracę, która będzie owocna dla obu stron. To wszystko, wyłącznie w firmie Mark SPEDITION Sp. z o.o. Gwarancją naszego sukcesu jest doświadczona kadra fachowców i niezawodne pojazdy, które stale modernizujemy. Polecamy również nasze usługi związane z przechowywaniem oraz dystrybucją. Gromadzimy towary, przeładunki, zapewniamy obsługę celną i realizujemy również szereg usług związanych z logistyką oraz sprzedażą m.in. olejów silnikowych marki SHELL. Szczegóły na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firmy transportowe »

  Firma transportowa - polecamy szybki i pewny towarowy transport samochodowy Warszawa. Sprawdź nas - kliknij link i zobacz więcej na stronie internetowej. Nasza specjalizacja to transport krajowy. Usługi transportowe oraz spedycja krajowa. Kompleksowe usługi dla firm - przewóz towarów, ładunków kompletnych jak i drobnicowych na terenie całego kraju.

  Data dodania: 07 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.impet.biz »

  Firma IMPET, jeżeli można tak powiedzieć to doświadczony gracz na rynku w branży transportowej. Obecnie transport międzynarodowy, krajowy a także spedycja to usługi realizowane przez naszą firmę dla partnerów biznesowych a także dla potrzeb osób indywidualnych.

  Profesjonalnie, rzetelnie i zawsze w trosce o dobrą renomę realizujemy takie ładunki i zlecenia jak transport Mołdawia, Ukraina w kierunkach wschodnich, a także Bałkany i transport Węgry, Grecja, Macedonia, Rumunia i Bułgaria oraz spedycja Czechy i Niemcy.

  Oczywiście firma nasza to także transport krajowy. Wszystkie zlecenia albo większość, realizujemy poprzez zestawy drogowe tzw. TIR czyli samochody ciężarowe z naczepami.

  Firma IMPET to również transport drobnicowy i magazynowanie. Magazyn przeładunkowy woj. podkarpackie firmy naszej pozwala na optymalizowanie zleceń i ładunków.

  IMPET
  Czermin 61
  39-304 Czermin
  +48 17 774 03 42

  Data dodania: 22 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Novspeed Nowakowski B. Spedycja samochodowa pomorskie »

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę spedycyjną Novspeed, która powstała w Marbolku w 2010 roku. Specjalizujemy się w organizacji przewozu towarów. Współpracujemy zarówno z mniejszymi, jak i większymi klientami, każdemu gwarantując ten sam, znakomity poziom usług. Charakteryzują nas fachowość, terminowość, dyspozycyjność, lojalność oraz inwencja. Praca dla znaczących firm transportowo-spedycyjnych pozwoliła nam zyskać cenne doświadczenie, które dzisiaj przekłada się na Państwa satysfakcję. By uprościć Państwu współpracę z nami, na naszej witrynie zamieściliśmy niezbędne dokumenty od pobrania. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • kdtrans.pl »

  Oferujemy Państwu transport drogowy towarów w temperaturze kontrolowanej na terenie Polski i Europy.
  Od roku 2015 obsługujemy klientów na terenie całej UE, główne relacje to: Wielka Brytania, Hiszpania, Włochy, Holandia oraz Niemcy.
  Specjalizujemy się w transporcie artykułów spożywczych, owoców, warzyw oraz kwiatów. Dzięki specjalistycznym pojazdom i umiejętnościom naszej kadry wszystkim naszym klientom gwarantujemy dostarczenie powierzonego ładunku w odpowiednich warunkach i wyznaczonym terminie!

  Data dodania: 30 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • TRANSPORT LEKÓW, SKŁADY KONSYGNACYJNE, ZIMNY ŁAŃCUCH DOSTAW| | POLTRAF farmalogistyka jutra »

  Zimny łańcuch dostaw. ISO-THERM ACTIVE. Stała temperatura na każdym etapie dystrybucji. Zakres temperatur 2 °C - 8 °C. Stały monitoring warunków przewozu. Dostęp do wyników online. Zimny łańcuch dostaw w farmacji. Specjalistyczne kontenery chłodnicze i autorskie opakowania bezpieczne. Aktywna termoregulacja. System minimalizuje możliwość popełnienia błędów przy przygotowaniu przesyłki. Bezpieczeństwo towaru i procesów. POLTRAF ISO-BOX. Pewność zachowania temperatury w całym procesie dystrybucji. Oszczędności wydatków i miejsc magazynowych.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport Lądowy »

  Jesteśmy firmą zajmującą się spedycją morską zaś lądową. Pośredniczymy w usługach magazynowania, ubezpieczenia podczas gdy też w usługach agencji celnej. Na polskim rynku działamy w tym momencie odkąd 2004 roku. Funkcjonowanie rozpoczęliśmy w charakterze przedstawicielstwo niemieckiej spedycji. W 2005 roku kontynuując jej funkcjonowanie powołaliśmy do życia spółkę NET-CARGO. Tworzący naszą firmę zespół to załoga z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy prężną zaś żywiołowo rozwijającą się firmą, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. W poprzek umiejscowienie naszej siedziby w Gdyni możemy w mgnieniu oka zaś sprawnie reagować na Państwa potrzeby.

  Data dodania: 12 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Spedycja

Spedycja - nowa strona:

Adres: