Podkategoria: Pojazdy i sprzęt transportowy

 • Kliknij »

  Lemarpol oferuje nowe i używane wózki widłowe, sztaplarki firm Toyota, Komatsu. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij teraz w link i sprawdź co polecamy. Dział wynajmu oferuje możliwość sezonowego wykorzystania sprzętu - wynajem i leasing wózków widłowych. Oferta leasingu na stronie. Centrum Serwisowe Andrychów - Szeroki wachlarz części zamiennych. Wózki widłowe - spalinowe, elektryczne, magazynowe i paletowe. Zapraszamy do firmy lemarpol po wózek widłowy i sztaplarke. Oferujemy dostawę i serwis wózków widłowych. Wózki widłowe i częsci zamienne w dobrej cenie. Twój wybór to nasza oferta.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.tasmytransportowe.eu »

  Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w dziedzinie techniki napędu i transportu wewnętrznego. Zajmujemy się sprzedażą taśm dla wszystkich gałęzi przemysłu. Oferujemy taśmy: gumowe, przenośnikowe, transportowe. Taśmy wykonane są z materiałów wysokiej jakości, są odporne na działanie wysokich temperatur i szkodliwych czynników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 16 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Transport Wrocław »

  Firma Szyler posiada spore doświadczenie w branży transportowej, ciągle się rozwijamy a także stawiamy sobie nowe wymagania. Naszą specjalnością są przeprowadzki mieszkań osób prywatnych i biur.Działalność Szyler w ostanich pięciu latach dodatkowo zajmuje się sprzedażą warzyw oraz owoców. Mamy w planach poszerzyć naszą działalność na miasto Oława a także Miasto Strzelin.Dysponujemy samochodem o kubaturze 17 metrów sześcienych, samochód posiada hydroklape o udżwigu 750kg, pojazd wyposażone jest w pasy zabezpieczające transportowany towar, GPS, pasy do noszenia ciężkich urządzeń.Proponujemy całościowe usługi przeprowadzek na terenie Wrocławia jak i pozostałej części Polski. Zajmujemy się również transportem palet, maszyn oraz innych sprzętów wielkogabarytowych.Posiadamy dwie strony internetowe: szylerprzeprowadzki.pl oraz szylertransport.pl.P.H.U. SZYLERul. Mazepy 551-347 WrocławTel: 791 473 526NIP 8951894604Regon 021199672E-mail: wroclaw.przeprowadzki@o2.pl

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pojazdy i sprzęt transportowy

Pojazdy i sprzęt transportowy - nowa strona:

Adres: