Podkategoria: Usługo telekomunikacyjne

 • www.sklep-progres.pl »

  Sklep internetowy Progres: dyktafony cyfrowe, podsłuch w płycie CD, miniaturowe specjalne i kierunkowe mikrofony szpiegowskie, pluskwy, nadajniki podsłuchowe, wykrywacze podsłuchów, dyktafony, mikrokamery (Kolorowe, Zamaskowane, Czarno-białe), profesjonalne podsłuchy, zmieniacz głosu oraz inne ciekawe oraz oryginalne akcesoria z gatunku sprzęt detektywistyczny. W ofercie także zestawy egzaminacyjne. Monitoring komputerów, pluskwa, podsłuch GSM, lokalizator pojazdów i osób, systemy lokalizacji GPS. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty na radiotelefony specjalne Nokia, test wierności i zmieniacze głosu.

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Transmisje on-line, przekazy na żywo »

  Streamingiem internetowym imamy się od dwa tysiące szóstego roku. Od 2006 roku przeprowadziliśmy już dziesiątki przekazów on line do Internetu. Posiadana technologia daje możliwość transmitowania koncertów z dowolnego miejsca. Do najważniejszych zalet transmisji live należy zaliczyć brak potrzeby spraszania uczestników w konkretne miejsce. Przekazy na żywo oferują sposobność zdalnego prowadzenia szkoleń z zachowaniem 100 procentowej interakcyjności pomiędzy gośćmi. Podczas przekazów live dajemy uczestnikom możliwość dialogu poprzez usługę czatu oraz wklejania plików w oknie wideo.
  Przekazy on line to tylko jeden z elementów Media Project Group transmisje online. W celu zapoznania się z szczegółową ofertą naszej firmy, zapraszamy na www.transmisje-online24.pl.
  W ofercie Media Project Group transmisje online można znaleźć dodatkowo: filmowanie konferencji.

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługo telekomunikacyjne

Usługo telekomunikacyjne - nowa strona:

Adres: