Strony związane z hasłem 'fotografia reklamowa':

 • www.ulanka.net »

  W ofercie firmy ulanka.net znajdą Państwo duży wybór czynności fotograficznych. Oferujemy możliwość wykonania zdjęć produktowych oraz z różnych wydarzeń. Wszystkie oferowane przez naszą firmę prace charakteryzuje doskonała klasa, która związana jest z fachowym podejściem do wszystkich zleceń. Działamy w branży od wielu lat. Mamy doskonałe aparaty, które umożliwiają wykonywanie ciekawych fotografii. Część z naszych realizacji mogą Państwo zobaczyć na prowadzonej przez nas stronie internetowej.

  Data dodania: 23 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • piotrwerner.pl »

  Piotr Werner krakowski fotograf, który tworzy zdjęcia od początku do końca: od pomysłu, przez realizację, po pełną post-produkcję. Posiadam legalnie zarejestrowaną firmę fotograficzną. Specjalizuję się głównie w fotografii reklamowej, artystycznej, modowej oraz fotografii ślubnej. Realizuję również na życzenie klientów: packshoty, architekturę, sesje biznesowe, eventy, jednak nie ma wyzwania, którego bym się nie podjął. Zakres mojej pracy to również pełny retusz zdjęć w Adobe Photoshop oraz Adobe Lightroom i Capture One.
  Jako profesjonalny i otwarty na współpracę fotograf z Krakowa, realizuję zlecenia na terenie całego kraju oraz Europy. Również cały czas rozwijam swoje umiejętności, uczestnicząc w prestiżowych szkoleniach.


  Współpracuję ze stałym, zgranym zespołem: stylistów mody, wizażystów, stylistów fryzur, wnętrz oraz kreatorów wizerunku. Wiele lat doświadczenia nauczyło mnie również, że fotografia, to wzajemna relacja całego zespołu pracującego na planie zdjęciowym. Dlatego postawiłem na profesjonalistów, gdyż od całego zespołu zależy sukces udanego zlecenia i zadowolenia klienta.
  Realizując zlecenia używam m. in. : Nikon D4, D800 lub na życzenie klienta aparat średnioformatowy oraz doskonałej optyce. Wszystkie moje prace autorskie są drukowane na najlepszych barytowych papierach TECCO i najlepszym sprzęcie w Centrum Papieru w Krakowie.

  Data dodania: 01 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • corpflash.com »

  Corpflash - fotografia z pasją i zaangażowaniem! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nie działamy hurtowo. Każdy Klient jest dla nas ważny. Wykonujemy sesje reklamowe, produktowe, wizerunkowe, wnętrz, mody, jak też ślubne czy rodzinne. Pracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak też firmami. Działamy w branży od ponad dziesięciu lat. Przykładowe nasze prace, znajdziesz na: galeria. Dane kontaktowe widnieją tutaj: kontakt. Jeśli chcesz poznać zakres naszej pracy, koniecznie odwiedź: usługi.

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Spoty reklamowe, reklamowa sesja zdjęciowa Warszawa »

  Makata to fotografia reklamowa - produkcja sesji zdjęciowych oraz filmów (profesjonalna sesja zdjęciowa plus retusz zdjęć oraz spoty reklamowe i promocyjne). Jako agencja eventowa nasza specjalizacja to także eventy i organizacja imprez firmowych. Zapraszamy - fotograf reklamowy, agencja eventowa Warszawa

  Data dodania: 26 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia produktowe - shotart.pl »

  Jeśli interesuje Państwa wykonanie fotografii produktowej, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Shot Art, której siedziba zlokalizowana jest w Warszawie. Wszystkie wykonywane przez nas czynności cechuje indywidualne podejście. Sprawia to, że każdy klient będzie miał pewność, że usługa będzie zrealizowana zgodnie z jego wymaganiami. Nasza praca opiera się na precyzji oraz sumienności. Umożliwia nam to zapewnienie świetnej klasy wszystkich realizacji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących propozycji, prosimy o kontakt z naszą firmą.

  Data dodania: 23 06 2017 · szczegóły wpisu »