Podkategoria: Relaks

 • ROSA VENTORUM Wyprawy wędkarskie »

  Wędkarstwo i Turystyka Morska Rosa Ventorum to przedsiębiorstwo, jakie specjalizuje się w organizacji wypraw rybackich oraz rejsów po Morzu Bałtyckim. Urządzamy: rejsy indywidualne i grupowe, wycieczki na wyspę Bornholm, wyspę Christianso, wyspę Frederikso, czarter całej jednostki oraz imprezy integracyjne na morzu. Dla miłośników długiego wędkowania proponujemy kilkudniowe wyprawy w pobliżu wyspy Bornholm z możliwością noclegu na jachcie. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy więcej wiadomości i pełną propozycję.

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia »

  Spotkania sponsorowane - w serwisie i portalu internetowym można znaleźć bardzo ciekawe wybrane prywatne ogłoszenia towarzyskie oraz atrakcyjne anonse Pań i Panów z całego kraju. Podejmij Odpowiednie kroki - na stronie informacje ogólne, wyszukiwanie osób, najlepiej oceniane w wieku 18-60. Umów się jak najszybciej na spotkania sponsorowane i randki. Zobacz na naszej stronie internetowej anonse, fotki i filmy oraz ogłoszenia towarzyskie Pań i Panów z całej Polski. Umów sie na spotkania z osobami z całego kraju - jeden z największych portali zaprasza Państwa.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sztuczne nawierzchnie »

  Jedną z najistotniejszych kwestii, dotyczących placów zabaw dla dzieci jest bezpieczeństwo. Odnosi się to także do parametrów sztucznych nawierzchni. Powinny one być przede wszystkim odpowiednio dopasowane do wieku użytkowników ogródków Jordanowskich. Maluchy bardzo często upadają, dlatego też sztuczne powierzchnie muszą w pewnym sensie pełnić funkcje amortyzatorów. Oferowane w sklepie produkty są: przyjazne ludziom, mają wiele fantazyjnych odcieni, nie ulegają odkształceniom pod wpływem warunków atmosferycznych, przepuszczają wodę i nie zmieniają swojej struktury wskutek działania różnego rodzaju temperatur. Gumowe granulaty mające wymiary odpowiednio 30 na 30 centymetrów, lub 50 na 50 centymetrów, niezwykle łatwo zamontować, dzięki czemu powierzchnia placu zabaw powstaje w bardzo szybkim czasie. Żaden mały człowiek nie będzie chciał opuścić placu zabaw, na którym zostanie zainstalowane takie właśnie rozwiązanie. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://mbasport.pl/nawierzchnie

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Place zabaw ceny »

  Place zabaw są wszędzie. Są ładne, bezpieczne, a co najważniejsze niosą dzieciom bardzo dużo rozrywki. Dzięki temu że mają wiele elementów, na których można się bawić. Dzieci nigdy się nie nudzą. Nasza firma produkuje wysokiej klasy place zabaw. http://www.parolino.pl/ na tej stronie można zapoznać się z pełną ofertą.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bet365.com kod bonusowy »

  Kod bonusowy na Bet365.com wpisany podczas rejestracji jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. Serwis Bet365 Jest idealny zarówno dla graczy z długim stażem jak i tych, którzy dopiero zaczynają. Aby się o tym przekonać, wejdź na JohnnyBet. Bet365.com kod bonusowy 2014 jest niezbędny aby skorzystać w wielu benefitów. Kod bonusowy pozwala na skorzystanie z atrakcyjnych premii, między innymi dla fanów jednorękiego bandyty. Na JohnnyBet dowiesz się o innych ciekawych bonusach.

  Data dodania: 20 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • artofmove.pl »

  Szkoła tańca Poznań ArtofMove. pl to największa szkoła tańca w Poznaniu. Charakteryzuje się dużą ilością uczonych technik tanecznych takich jak: taniec towarzyski, bachata, kizomba, salsa cubana, salsa liniowa, zouk, samba, semba, modern jazz, lyrical jazz, dancehall, twerk i inne.

  W szkole tańca ArtofMove. pl prowadzone są kursy w parach, zajęcia indywidualne oraz warsztaty taneczne dla dorosłych i dla dzieci. Wiele zajęć i warsztatów to zajęcia unikalne, których nie znajdziesz w innych szkołach.

  W naszej ofercie znajdziecie ponad 20 różnorodnych specjalistycznych zajęć, które podzieliliśmy na 5 kategorii – dla dzieci, dla kobiet solo, w parach, techniki sceniczne i uliczne oraz fitness. Do najbardziej popularnych i lubianych zajęć należą: Balet dla dzieci, Taniec klasyczny, Modern jazz, Hip hop czy Dancehall. W obecnym sezonie tanecznym powiększyliśmy naszą propozycję o takie techniki jak Tango Argentino czy, zyskujące coraz większą rzeszę entuzjastów, pochodzące z Angoli, Kuduro i Afro house.

  Szkoła tańca Art of Move nie bez przyczyny nazywane jest pionierem na poznańskim rynku w takich technikach tańca jak Salsa Kubańska, Bachata czy Kizomba. Dzieje się tak, nie tylko dzięki naszym instruktorom, ale również dzięki stałej współpracy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi tancerzami, którzy, dzięki nam, chętnie odwiedzają Poznań.

  Data dodania: 17 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • jogapoznan.pl »

  W propozycji KLUBU JOGA POZNAŃ klienci odnajdą zajęcia związane z jogą, które cechuje duże zróżnicowanie, umożliwiające wybranie właściwej propozycji dla każdego klienta. Gwarantujemy opiekę świetnie wykwalifikowanych instruktorów. Sprawia to, że każdy klient będzie odczuwał satysfakcję z zajęć, w których bierze udział. Ponadto oferujemy dużą różnorodność usług powiązanych z fizjoterapią. Doradzamy klientom w licznych problemach zdrowotnych. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej udostępniliśmy szczegóły przygotowanej oferty.

  Data dodania: 08 03 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Relaks

Relaks - nowa strona:

Adres: