Podkategoria: Humor

 • Paczaizm.pl - najlepsza strona z memami w internecie »

  Paczaizm.pl to najlepsze obrazki w Internecie. W portalu użytkownicy znajdą zabawne filmiki, czy też screeny z zabawnych rozmów w serwisach internetowych. Zawartość portalu internauci mogą oglądać według poszczególnych grup, mogą też wpisać wybrane przez siebie słowo kluczowe w znajdującą się w portalu wyszukiwarkę. Serwis wyróżnia najwyżej oceniane materiały w osobnej kategorii. Da się także zobaczyć losowo wybierane memy. Pod każdym memem internauci mogą też zamieścić wypowiedź dzięki wtyczce komentarza z Facebook. Serwis nie wymaga logowania ani rejestracji.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Demoty »

  W czasach kiedy każdego dnia życie zamiast cieszyć coraz bardziej smuci, wiele osób potrzebuje „odskoczni”. Z pomocą przychodzi internet i portale, które pozwalają chociaż na chwilę zapomnieć o problemach. W Polsce jedną z najczęściej odwiedzanych przez internautów stron jest portal demotywatory. Internauci korzystający z jego „zasobów” zachwalają różnorodność tematyczną zamieszczanych zdjęć oraz komentarzy pod nimi. „Dla każdego coś miłego” to zdanie sprawdza się również w tym przypadku. Na stronie znajdzie coś dla siebie każda osoba, z mniejszym bądź większym poczuciem humoru. Oczywiście w/w portal nie jest jedyny. W sieci dostępne są także inne strony działające na tej samej zasadzie. Zaliczyć do nich można portal kwejk oraz demoty. Możliwe, że w najbliższym czasie pojawi się ich więcej. Dlaczego? Zainteresowanie tego typu stronami wśród społeczeństwa ciągle rośnie.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • wyspymemiczne.pl »

  Codziennie najzabawniejsze grafiki i filmy z internetu! Oglądaj, oceniaj, komentuj nowości i dodawaj własne opisy do zdjęć. Wyspymemiczne to nowy portal z gatunku tablic. Po odwiedzeniu strony ujrzysz ciekawe obrazki ze śmiesznymi podpisami. Regularnie publikujemy kolejne porcje memów i interesujących filmików, starannie wybranych spośród setek tysięcy memów dostępnych w internecie. Na stronie istnieje formularz dzięki któremu użytkownicy mogą publikować własne dzieła. Zasługujesz na chwilę uśmiechu! Wejdź na wyspy!

  Data dodania: 29 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Super fotki z nasza klasa »

  To już koniec wszechobecnej nudy to jest ciekawa wieść dla tych co oczekują z sieci Internet rozrywki.
  Na naszym blogu odnajdziecie mnóstwo kozackich zdjęć z portali internetowych podobnych do Face book. Polecamy też porównywarkę hitów z nasza klasa.
  Na portalu odnajdziesz również głupie zdjęcia uploudowane do serwisów ogólnodostępnych czyli nk.

  Blog nkzdjecia.net oparty jest na przejrzystym skrycie do przeglądania fotek w sieci Zenphoto. Fajne dziewczyny cieszą Was swoimi fotkami. Jesteś ciekawNie możesz się doczekać? Wejdź i zobacz!

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia na nk »

  Nasza klasa była pierwszym wielkim polskim portalem społeczniośowym i do dzisiaj wiedzie prym wśród innych portali zreszających znajomych. Na początku nasza klasa była stroną, gdzie ludzie mogli odnaleźć się po wielu latach. Po odnalezieniu starych przyjaciół można było przechwalać się dziećmi, pracą, samochodami, pieniędzmi czy wakacjami w egzotycznych miejscach. Po wprowadzeniu funkcji oceniania zdjęć nk upodobniła się do fotki i znacząco obniżyła loty. Mimo tego dalej prowadzi wśród portali społecznościowych.

  Na tym blogu znajdują się fajne fotki zamieszczone na nk.
  Kto wie, może rozpoznasz na jakimś zdjęciu siebie albo swoich znajomych. Oglądaj, śmiej się i komentuj.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Humor

Humor - nowa strona:

Adres: