Podkategoria: Praca biurowa

 • www.gowork.pl »

  Szukasz pracy? Odwiedź ogólnopolską bazę ofert pracy z różnych branż. Za pomocą wygodnej wyszukiwarki online możesz szybko dotrzeć do interesujących Cię ofert. Wystarczy określić odpowiednie kategorie wyszukiwania względem lokalizacji czy branży. Ponadto na naszym portalu znajdziesz również kompendium wiedzy na tematy związane z pracą, rekrutacją czy samorozwojem. Zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Praca Warszawa »

  Chcesz odnaleźć ciekawą propozycję zatrudnienia w Warszawie? Obecnie to bardzo łatwe! Z portalem Praca Warszawa, otrzymasz szansę na pracę. Wybierz sektor, który Cię interesuje. Bardzo dużo właścicieli firm poszukuje nowej grupy pracowników. Dołącz do nich także Ty! Z witryną Praca Warszawa nabędziesz doskonałe doświadczenie. Poszerzysz swoje możliwości. Odwiedzaj nas codziennie i poszukuj pracy, które pomogą Ci odnaleźć cudowną profesję.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.praca-dabrowa.pl »

  Serwis praca-dabrowa.pl to doskonałe miejsce dla ludzi z Dąbrowy Górniczej, którzy nie mają pracy. Prowadzona przez nas witryna z dużą częstotliwością dodaje nowe oferty zatrudnienia, które od razu są widoczne dla naszych użytkowników. Dzięki nam duża liczba osób znalazła pracę. Udostępniamy możliwość dodania swojego CV, które będą mogli przeglądać odwiedzający naszą stronę przedsiębiorcy. Czytanie przygotowanych przez nas porad pozwoli Państwu na uzyskanie wiedzy z zakresu obowiązującego w naszym kraju prawa pracy.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.praca-strumien.pl »

  Praca-strumien.pl to miejsce, w którym mogą Państwo dodawać oferty pracy oraz przeglądać zamieszczone w serwisie ogłoszenia. Przedsiębiorcy po prostym procesie rejestracji mogą umieścić ofertę o poszukiwaniu kandydatów do pracy. W zależności od potrzeb ogłoszenie może pojawić się w tym serwisie oraz innych serwisach regionalnych. Potencjalni kandydaci mogą dostawać oferty zapisując się do naszego newslettera. Ogłoszenia pojawiają się przez okres jednego miesiąca. Istnieje możliwość wyróżnienia ogłoszenia aby pojawiało się ono na stronie głównej.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca-sucha.pl »

  Założony z myślą o osobach poszukujących zatrudnienia serwis praca-sucha.pl charakteryzuje bardzo wysoka ilość wyświetleń w ciągu miesiąca. Skutkuje to tym, że każda zamieszczona przez pracodawcę oferta zostanie przeanalizowana przez dużą liczbę zainteresowanych kandydatów. Zwiększa to szansę na zatrudnienie optymalnego pracownika, za sprawą wyboru z dużej grupy osób. Umieszczenie ogłoszenia jest bardzo proste oraz niedrogie. Opłata za ogłoszenie wynosi 20 zł netto. Użytkownicy odnajdą u nas także informacje i wytyczne dotyczące zagadnień z sytuacji w pracy, które opracowane zostały przez specjalistów związanych z prawem pracy.

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Katowice praca »

  Poszukujący zatrudnienia w Katowicach powinni często odwiedzać stronę internetową praca-katowice.info, na której cyklicznie pojawiają się ciekawe oferty. Duża ilość odsłon naszego portalu skutkuje tym, że jesteśmy interesującym miejscem do umieszczenia propozycji przez pracodawców, którzy mają zapewnienie przeczytania przez dużą liczbę osób potencjalnie zainteresowanych określoną ofertą. Zachęcamy także cztelników do zaznajomienia się z fachowymi tekstami, które poruszają zagadnienia związane z szerokim zakresem skomplikowanych elementów prawa pracy.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.praca-swietochlowice.pl »

  Serwis internetowy praca-swietochlowice.pl zawiera różnorodne propozycje zatrudnienia, które zostały zamieszczone przez pracodawców, którzy działają lub rezydują w Świętochłowicach albo sąsiednich gminach. Gwarantujemy duży wybór ofert a także cykliczne dodawanie nowych ofert. Wyśtwietlając naszą stronę mają Państwo pewność szybkiego zareagowania na interesującą propozycję zatrudnienia. Oferujemy także możliwość zapisania się do newslettera, dzięki czemu uzyskają Państwo informację o nowościach w serwisie.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy za granicą »

  Jeżeli interesuje Państwa stała lub czasowa praca za granicą, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przygotowana przez portal Emigranta.com. Podstawową działalnością prowadzonego przedsiębiorstwa jest prowadzenie witryny internetowej, na której umieszczane są oferty zatrudnienia z wielu państw na całym globie. Przygotowane przez nas kategorie, uwzględniające charakter pracy, pozwolą na wyfiltrowanie określonych inormacji, które będą interesujące dla osoby wyszukującej. Informacje z propozycjami można umieszczać na prowadzonym przez nas portalu bezpłatnie.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rybnik praca - portal regionalny »

  Bieżące oferty pracy z obszaru Rybnika i okolic odnajdą Państwo w serwisie Praca-rybnik.info. Umieszczona na stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie odszukanie oferty pracy według stanowiska, formy zatrudnienia albo daty dodania. Zostając subskrybentem naszego newslettera otrzymują Państwo szansę otrzymywania aktualnych ogłoszeń na skrzynkę mailową. Z kolei pracodawców zapraszamy do publikacji ofert pracy. Koszt dodania ogłoszenia to zaledwie 20 zł. Zachęcamy także do skorzystania z porad przydatnych pracownikom jak i pracodawcom, z którymi mogą Państwo zapoznać się na stronie praca-rybnik.info.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.praca-myslowice.pl »

  Głównymi zaletami portalu praca-myslowice.pl, stworzonego dla zatrudnionych oraz zatrudniających, jest czytelność a także prostota dodawania ofert pracy. Na naszych łamach znajdą Państwo dużo ofert od przedsiębiorców, których miejscem funkcjonowania są Mysłowice oraz pobliskie miejscowości. Zamieszczanie ogłoszeń na naszym portalu wiąże się z niewielkimi opłatami, które przy liczbie odwiedzających nas osób, są ustawione na bardzo niskim poziomie. Zachęcamy do dodawania ofert pracy oraz do ich oglądania i przesyłania do pracodawców własnych aplikacji.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Na skutek nam zyskacie Państwo:pewność wysokiej jakości usług, zgodnie spośród aktualnymi przepisami podatkowymi i spośród zachowaniem tajemnicy służbowej, gwarancję obsługi, bo w przypadku nieobecności jednej osoby, możecie Kraina liczyć na barki innego wykwalifikowanego księgowego, niejawność danych, bo powierzacie Kraina sprawy firmy fachowcom i dokumenty przechowywane są w archiwum w wersji papierowej i na zabezpieczonym serwerze w wersji elektronicznej. Naszym Klientom zapewniamy fachową i rzetelną obsługę, uczciwość i przyjazną atmosferę. Jesteśmy gotowi aż do podjęcia rozmów i dostosowania oferty aż do Państwa oczekiwań.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca biurowa

Praca biurowa - nowa strona:

Adres: