Kategoria: Praca i kariera

Praca i kariera - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • intensive-group.pl »

  Nader często praca za granicą oznacza rozłąkę na dłuższy czas dla par. Niekiedy wpływa to bardzo źle na relacje i doprowadza nawet do rozpadu związków. Dlatego nader częstym rozwiązaniem jest praca za granicą dla par. To zdecydowanie lepsze wyjście z takiej sytuacji niż zostawianie swojej partnerki lub partnera na dłuższy czas bazując na związkach na odległość.

  Data dodania: 29 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • pl.jobsora.com »

  Ciekawe propozycje pracy z całej Polski klienci odnajdą na stronie internetowej pl. jobsora. com. Celem prowadzonej przez nas strony jest pomoc czytelnikom w znalezieniu interesującej oferty zatrudnienia. Mamy dużą liczbę aktywnych ofert, co sprawia, że mamy gwarancję, że każdy użytkownik wyszuka u nas ciekawą propozycję dla siebie. Udostępniliśmy wiele kategorii tematycznych, które pozwalają na uporządkowanie oferty i pomagają w szybkim wyszukaniu ciekawych ofert. Udostępniliśmy także funkcjonalną wyszukiwarkę, którą cechuje wysoka skuteczność.

  Data dodania: 24 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • medhr.pl »

  Prowadzimy firmę zajmującą się pomocą w znalezieniu pracy dla pielęgniarek oraz pielęgniarzy. Zatrudniamy kadrę profesjonalistów, która pomaga w znalezieniu idealnej pracy. Wszystkie publikowane przez nas oferty pracy są sprawdzone oraz pochodzą od dobrych pracodawców. Rekrutację prowadzimy przez cały rok i gwarantujemy, że pomagamy nie tylko w otrzymaniu pracy, ale także we wszystkim co jest niezbędne do rozpoczęcia pracy, wyjazdu i wielu innych spraw. Gwarantujemy, że nasi pracownicy pozwolą znaleźć pracę, która bez wątpienia go zadowoli i pomoże zarobić uczciwe pieniądze. Zapraszamy gorąco do zaznajomienia się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.redacto.pl »

  W ofercie firmy Redacto znajdą Państwo duży wybór świadczeń związanych z korektą i redakcją tekstów w języku angielskim. Ponadto gwarantujemy sposobność przygotowania dowolnego tłumaczenia. Zajmujemy się również zaawansowanymi technicznie tekstami. Mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze. Starannie wykonujemy każde zlecenie, dlatego możemy zagwarantować świetną klasę przekazanej pracy. Oferujemy atrakcyjne ceny świadczeń. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa usytuowana została w Warszawie. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do rozmowy.

  Data dodania: 05 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • stany.pl »

  W propozycji firmy Business Travel Club klienci odnajdą dużą liczbę ofert powiązanych z wyjazdami do pracy połączonymi ze zwiedzaniem. Nasza oferta jest skierowana w głównej mierze do młodzieży i studentów, ale oferujemy również dużą liczbę interesujących świadczeń dla kontrahentów biznesowych. Za sprawą różnorodności propozycji, możemy zagwarantować odpowiednią opcję dla każdego naszego klienta. Doradzamy kontrahentom w ogarnięciu niezbędnych formalności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, możemy zapewnić bezpieczeństwo dla każdego klienta.

  Data dodania: 28 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • marvelpc.eu »

  Ciekawą propozycję związaną z zatrudnieniem w Niemczech lub Holandii, przygotowała dla klientów firma Marvel Personal Consulting. Oferujemy profesjonalną pomoc w aspekcie znalezienia pracy odpowiedniej dla personalnych kwalifikacji wszystkich kontrahentów. Za sprawą precyzyjnego przygotowania procesu rekrutacji mamy gwarancję, że dana praca będzie właściwa dla zatrudnianego. Oferujemy prace sezonowe oraz stałe. Gwarantujemy pomoc w wyszukaniu transportu do miejsca pracy. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedsiębiorstwem.

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • pirum-ap.pl »

  Ludzi poszukujących zatrudnienia zapraszamy do zapoznania się z wiadomościami zawartymi na stronie internetowej przedsiębiorstwa Pirum. Nasza firma wyspecjalizowało się w poszukiwaniu pracowników na zlecenie. Od długiego czasu funkcjonujemy w sektorze, co pozwala nam na zagwarantowanie odpowiedniej jakości proponowanych usług. Pracują u nas doskonale przygotowani ludzie, którzy są specjalistami w swoim fachu. Zapewniamy także fachową pomoc dla ludzi poszukujących pracy, związaną z uczeniem zachowania na rozmowach kwalifikacyjnych oraz z nauką języków obcych.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • pielegniarkawszwajcarii.pl »

  Program Curaswiss jest adresowany do osób, które są absolwentami licencjackich studiów z zakresu pielęgniarstwa oraz posiadają minimum roczne doświadczenie w zawodzie. Zachęcamy do wzięcia udziału w programie osoby, które są zainteresowane pracą pielęgniarza lub pielęgniarki w instytucjach służby zdrowia w Szwajcarii. W ramach programu oferujemy Państwu intensywny kurs języka niemieckiego od podstaw, zatrudnienie, wynagrodzenie, prawo do urlopu oraz pokrycie części wydatków związanych z zakwaterowaniem, wyżywieniem i podróżami. Ograniczamy formalności do minimum.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.praca-swietochlowice.pl »

  Serwis internetowy praca-swietochlowice.pl zawiera różnorodne propozycje zatrudnienia, które zostały zamieszczone przez pracodawców, którzy działają lub rezydują w Świętochłowicach albo sąsiednich gminach. Gwarantujemy duży wybór ofert a także cykliczne dodawanie nowych ofert. Wyśtwietlając naszą stronę mają Państwo pewność szybkiego zareagowania na interesującą propozycję zatrudnienia. Oferujemy także możliwość zapisania się do newslettera, dzięki czemu uzyskają Państwo informację o nowościach w serwisie.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.praca-czeladz.pl »

  Jeżeli poszukują Państwo zatrunienia, to zapraszamy do zapoznania się z propozycjami, które zostały opublikowane w serwisie praca-czeladz.pl, którego zadaniem jest prezentacja ofert z okolic Czeladzi. Dzięki zamieszczonym przez nas treściom, każdy użytkownik bez trudu znajdzie odpowiednią dla siebie propozycję. Dodatkowo proponujemy użytkownikom sposobność zapoznania się z ciekawymi tekstami, które zostały napisane z myślą o pracownikach, jak również o zatrudniających. Po przeczytaniu czytelnicy będą posiadać obszerną wiedzę z zakresu szczegółów prawa pracy.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia tarnowskie góry »

  Serwis praca-tarnowskiegory.pl, który był założony w celu pomocy ludziom mieszkającym w rejonie Tarnowskich Gór, w wyszukaniu pracy. Przygotowana przez nasz zespół oferta przyciąga licznych pracodawców z obsługiwanego rejonu do zamieszczania propozycji zatrudnienia. Gwarantujemy wszystkim oferentom sposobność znalezienia najodpowiedniejszego na dane stanowisko kandydata. Poszukującym pracy oferujemy umieszczenie w profilu życiorysu a także zapisanie się do listy mailingowej, pozwalającej na bieżąco dostawać informacje o nowych propozycjach.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.praca-bytom.info »

  Propozycja przygotowana przez serwis internetowy praca-bytom.info umożliwia pracodawcom umieszczenie ogłoszenia w cenie 20 złotych. Udostępniamy także możliwość jego wyszczególnienia, dzięki czemu będzie pojawiało się na początku listy. Zachęcamy zatrudniających z okolic Bytomia do szukania wykwalifikowanych pracowników za pomocą naszego portalu, który jest czytany przez dużą liczbę odbiorców. Zapewniamy wysokie prawdopodobieństwo znalezienia świetnie dopasowanego do określonych wymagań pracownika. Dodanie ogłoszenia trwa kilka minut.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.praca-dabrowa.pl »

  Serwis praca-dabrowa.pl to doskonałe miejsce dla ludzi z Dąbrowy Górniczej, którzy nie mają pracy. Prowadzona przez nas witryna z dużą częstotliwością dodaje nowe oferty zatrudnienia, które od razu są widoczne dla naszych użytkowników. Dzięki nam duża liczba osób znalazła pracę. Udostępniamy możliwość dodania swojego CV, które będą mogli przeglądać odwiedzający naszą stronę przedsiębiorcy. Czytanie przygotowanych przez nas porad pozwoli Państwu na uzyskanie wiedzy z zakresu obowiązującego w naszym kraju prawa pracy.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.praca-piekary.pl »

  Poszukiwanie zatrudnienia na terenie Piekar Śląskich i w pobliskich miejscach, umożliwi portal praca-piekary.pl, który cyklicznie przedstawia kolejne oferty pracy. Opracowaliśmy bardzo przejrzystą stronę, która przypadła do gustu użytkownikom, co sprawia, że chętnie ją odwiedzają. Sprawia to, że wielu pracodawców chce umieścić u nas ofertę, która dotrze do dużej liczby potencjalnych pracowników. Mnogość otrzymanych aplikacji zwiększa szansę na zatrudnienie doskonale pasującego do określonego zapytania pracownika.

  Data dodania: 01 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.praca-siemianowice.pl »

  Serwis praca-siemianowice.pl, który założony został z myślą o ułatwienia użytkownikom znalezienia pracy, charakteryzuje wysoka efektywność. Ogromna ilość propozycji umożliwia wyszukanie ciekawych ofert dla każdego odwiedzającego naszą witrynę. Znajdą Państwo u nas oferty zatrudnienia, które zostały umieszczone przez przedsiębiorców, których miejscem działalności są Siemianowice Śląskie. Pobieramy 20 złotych od każdego dodanego ogłoszenia, zapewniając bardzo prosty i szybki proces. Dodatkowe wyróżnienie pomoże w zainteresowaniu większej liczby kandydatów.

  Data dodania: 01 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.praca-bedzin.pl »

  Ludzi szukających zatrudnienia w obszarze Będzina, zapraszamy do zapoznania się z informacjami, które dostępne są na portalu praca-bedzin.pl. Prezentujemy dużą liczbę propozycji, wśród których większość odwiedzających powinna znaleźć ciekawe dla siebie możliwości. Zachęcamy licznych pracodawców do dodawania propozycji. Jesteśmy skuteczni dzięki konkurencyjnym cenom oraz dużemu zainteresowaniu prowadzonego przez nas serwisu. Przygotowaliśmy dla Państwa także artykuły, które pomogą w zorientowaniu się w zawiłościach prawa pracy.

  Data dodania: 01 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.praca-chorzow.info »

  Założony z myślą o zatrudnionych oraz pracodawcach z terenu Chorzowa i okolicznych miejscowości, portal praca-chorzow.info, gwarantuje każdego dnia nową porcję ofert. Ponadto przygotowaliśmy dla ludzi odwiedzających naszą witrynę, ciekawe artykuły, które pozwolą na zwiększenie posiadanej wiedzy z zakresu zawiłości prawa pracy. Zapewniamy atrakcyjne opłaty za dodanie ogłoszenia. Przygotowane przez nas abonamenty dla agencji pracy oraz firm umieszczających dużą ilość ogłoszeń, pozwolą na dobranie odpowiedniej opcji dla każdego klienta.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.praca-zabrze.info »

  Portal praca-zabrze.info jest bardzo przydatny przy szukaniu zatrudnienia w okolicach Zabrza. Zaprojektowana przez nas witryna ma niezwykle czytelny układ, który pomaga w szybkim znalezieniu interesujących ofert, z wielu zamieszczonych. Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny cennik dodawania ogłoszeń, który uwzględnia abonamenty dla agencji pośrednictwa pracy oraz dużych zakładów, dodających dużą liczbę ofert. Proponujemy również usługi dodatkowe. Gwarantujemy sposobność wyróżnienia ogłoszenia, przez co będzie publikowane na początku listy ofert.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.praca-sosnowiec.pl »

  Osoby z rejonu Sosnowca, które szukają zatrudnienia, powinny zapoznać się z treściami witryny internetowej praca-sosnowiec.pl, gdzie odnajdą dużą liczbę aktualnych ogłoszeń. Cyklicznie umieszczane nowe propozycje zatrudnienia sprawiają, że powinno się odwiedzać prowadzony przez nas serwis każdego dnia. Dla pracodawców przygotowaliśmy konkurencyjne stawki powiązane z zamieszczaniem ogłoszeń. Korzystający często z naszych usług powinni zastanowić się nad wykupieniem jednej z dostępnych propozycji abonamentowych, pozwalających na obniżenie opłat.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.praca-myslowice.pl »

  Głównymi zaletami portalu praca-myslowice.pl, stworzonego dla zatrudnionych oraz zatrudniających, jest czytelność a także prostota dodawania ofert pracy. Na naszych łamach znajdą Państwo dużo ofert od przedsiębiorców, których miejscem funkcjonowania są Mysłowice oraz pobliskie miejscowości. Zamieszczanie ogłoszeń na naszym portalu wiąże się z niewielkimi opłatami, które przy liczbie odwiedzających nas osób, są ustawione na bardzo niskim poziomie. Zachęcamy do dodawania ofert pracy oraz do ich oglądania i przesyłania do pracodawców własnych aplikacji.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy za granicą »

  Jeżeli interesuje Państwa stała lub czasowa praca za granicą, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przygotowana przez portal Emigranta.com. Podstawową działalnością prowadzonego przedsiębiorstwa jest prowadzenie witryny internetowej, na której umieszczane są oferty zatrudnienia z wielu państw na całym globie. Przygotowane przez nas kategorie, uwzględniające charakter pracy, pozwolą na wyfiltrowanie określonych inormacji, które będą interesujące dla osoby wyszukującej. Informacje z propozycjami można umieszczać na prowadzonym przez nas portalu bezpłatnie.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Katowice praca »

  Poszukujący zatrudnienia w Katowicach powinni często odwiedzać stronę internetową praca-katowice.info, na której cyklicznie pojawiają się ciekawe oferty. Duża ilość odsłon naszego portalu skutkuje tym, że jesteśmy interesującym miejscem do umieszczenia propozycji przez pracodawców, którzy mają zapewnienie przeczytania przez dużą liczbę osób potencjalnie zainteresowanych określoną ofertą. Zachęcamy także cztelników do zaznajomienia się z fachowymi tekstami, które poruszają zagadnienia związane z szerokim zakresem skomplikowanych elementów prawa pracy.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.praca-chrzanow.info »

  Praca-chrzanow.info daje wiele korzyści i możliwości zarówno pracodawcom jak i osobom poszukującym pracy. Za pośrednictwem naszego portalu poszukujący pracy mogą wysyłać CV i listy motywacyjne. Natomiast przedsiębiorcy mogą w prosty i niezajmujący zbyt wiele czasu sposób publikować ogłoszenia dotyczące poszukiwania pracowników.Dodatkowo oferty pracy rozsyłane są do użytkowników serwisu czyli do osób, które poszukują pracy. Poza tym proponujemy Państwu zbiór cennych wskazówek użytecznych zarówno pracodawcom jak i pracownikom.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.praca-jaworzno.pl »

  Propozycje pracy przedstawione na witrynie internetowej praca-jaworzno.pl, będą szczególnie interesujące dla osób z Jaworzna oraz najbliższych okolic. Z prowadzonego przez nas serwisu korzysta duża grupa przedsiębiorstw z opisywanego obszaru, co zapewnia nieprzerwany przypływ nowych ofert pracy. Przedsiębiorcom udostępniamy łatwe elementy służące do zamieszczania ogłoszeń. Dodanie i wyróżnienie konkretnej oferty wiąże się z niewysokimi opłatami. Dodatkowo oferujemy możliwość zamieszczenia konkretnej oferty w różnorodnych mediach internetowych, dopasowanych do specyfiki pracy.

  Data dodania: 30 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.praca-ruda.pl »

  Portal internetowy praca-ruda.pl zachęca korzystających do zaznajomienia się z wieloma przedstawionymi propozycjami pracy, które zostały opracowane dla terenu Rudy Śląskiej oraz pobliskich miejscowości. Pracodawcy mają opcję dodania wybranej ilości propozycji, w tym ofert dodatkowo wyszczególnionych. Za prowadzone usługi inkasujemy niewysokie opłaty. Jeżeli klient zgłasza taką potrzebę, to zajmujemy się również dodawaniem oferty w różnorodne miejsca w Internecie, dopasowując je do specyfiki oferty. Agencje pracy oraz firmy, które dodają wiele ogłoszeń, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i abonamenty.

  Data dodania: 25 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca Gliwice - portal regionalny »


  Zarówno pracownicy jak i pracodawcy odnajdą w serwisie praca-gliwice.info dużo ciekawych wiadomości. Prezentujemy Państwu szereg porad, które pomogą w poszukiwaniach pracy oraz w zatrudnianiu pracowników. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszym serwisie oraz skorzystania z możliwości jakie Państwu dajemy. Każdy przedsiębiorca może dodać swoje ogłoszenia związane z poszukiwaniem pracowników a każda osoba poszukująca pracy oprócz przeglądania ogłoszeń może wysłać swoje Curriculum Vitae do naszej bazy. Poza tym zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rybnik praca - portal regionalny »

  Bieżące oferty pracy z obszaru Rybnika i okolic odnajdą Państwo w serwisie Praca-rybnik.info. Umieszczona na stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie odszukanie oferty pracy według stanowiska, formy zatrudnienia albo daty dodania. Zostając subskrybentem naszego newslettera otrzymują Państwo szansę otrzymywania aktualnych ogłoszeń na skrzynkę mailową. Z kolei pracodawców zapraszamy do publikacji ofert pracy. Koszt dodania ogłoszenia to zaledwie 20 zł. Zachęcamy także do skorzystania z porad przydatnych pracownikom jak i pracodawcom, z którymi mogą Państwo zapoznać się na stronie praca-rybnik.info.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca-sucha.pl »

  Założony z myślą o osobach poszukujących zatrudnienia serwis praca-sucha.pl charakteryzuje bardzo wysoka ilość wyświetleń w ciągu miesiąca. Skutkuje to tym, że każda zamieszczona przez pracodawcę oferta zostanie przeanalizowana przez dużą liczbę zainteresowanych kandydatów. Zwiększa to szansę na zatrudnienie optymalnego pracownika, za sprawą wyboru z dużej grupy osób. Umieszczenie ogłoszenia jest bardzo proste oraz niedrogie. Opłata za ogłoszenie wynosi 20 zł netto. Użytkownicy odnajdą u nas także informacje i wytyczne dotyczące zagadnień z sytuacji w pracy, które opracowane zostały przez specjalistów związanych z prawem pracy.

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca Jastrzębie - portal pracy »

  Jeżeli szukają Państwo pracy, to zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniami prezentowanymi na portalu internetowym praca-jastrzebie.pl. Zamieszczamy ciekawe oferty, które usatysfakcjonują wiele ludzi. Dla pracodawców zapewniamy ekspresowy i bezproblemowy proces zamieszczania oferty. Ogromna liczba wyświetleń stworzonego przez nas portalu zapewnia ogłoszeniodawcom możliwość zaprezentowania oferty wielu osobom. Prezentujemy również szereg pomocnych informacji odnoszących się do codziennych sytuacji w relacji zatrudnionych a także pracodawców.

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy oświęcim »

  Serwis www.praca-oswiecim.pl posiada strefę pracodawców oraz pracowników Pierwsza daje Państwu możliwość publikacji ogłoszenia. Dodawanie ogłoszeń jest bardzo proste i szybkie, gdyż zajmuje jedynie 4 minuty. Na stronie naszego serwisu przedstawiamy dokładny wykaz cen, który bierze pod uwagę różne miasta. W zależności od potrzeb pracodawcy oferta pracy może pojawić się w jednym lub w wielu miastach, które są wśród serwisów regionalnych. Oferty mogą być prezentowane przez okres jednego miesiąca i wszystkie rozsyłane są do osób poszukujących pracy. Istnieje możliwość zakupu abonamentu dla firm oraz dla agencji pracy.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca brzeszcze »

  Poszukując pracy w Brzeszczach albo w pobliskich miejscowościach, warto zaznajomić się z ogłoszeniami publikowanymi na stronie internetowej praca-brzeszcze.pl. Czytelność strony oraz możliwość przekazywania mailem do zainteresowanych ludzi filtrowanych informacji to główne plusy naszego serwisu. Pracodawcy mają opcję publikacji wybranych treści w wielu miejscowościach obsługiwanych przez właściwe terytorialne serwisy pracy. Pracodawcy oraz pracobiorcy znajdą na naszej witrynie wiele wskazówek dotyczących kwestii związanych z tematem pracy. Nasza grupa portali notuje ponad 100 tysięcy wyświetleń w skali miesiąca.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.praca-strumien.pl »

  Praca-strumien.pl to miejsce, w którym mogą Państwo dodawać oferty pracy oraz przeglądać zamieszczone w serwisie ogłoszenia. Przedsiębiorcy po prostym procesie rejestracji mogą umieścić ofertę o poszukiwaniu kandydatów do pracy. W zależności od potrzeb ogłoszenie może pojawić się w tym serwisie oraz innych serwisach regionalnych. Potencjalni kandydaci mogą dostawać oferty zapisując się do naszego newslettera. Ogłoszenia pojawiają się przez okres jednego miesiąca. Istnieje możliwość wyróżnienia ogłoszenia aby pojawiało się ono na stronie głównej.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Financial Republic Rejestracja spółek »

  Usługi oferowane przez firmę rachunkową Financial Republic London skierowane są do interesantów, którzy noszą się z zamiarem zarejestrowania firmy za granicą, w tym przede wszystkim w Wielkiej Brytanii. W rozległej ofercie spółek dostępne są takie warianty, jak choćby IBB, jaka podlega między innymi optymalizacji ZUS, o czym warto wnikliwie przeczytać na stronie. Zainteresowani mogą też korzystać z rozbudowanej oferty rejestracji firm nie tylko w Wielkiej Brytanii, lecz też i przykładowo w Hong Kongu. Biuro zapewnia zarejestrowanie spółek w ramach wielu dostępnych pakietów posiadających zróżnicowane dodatkowe usługi, w tym VAT.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.irkl.org »

  Firma IRKL ma do zaoferowania usługi zarówno dla pracodawców jak i osób chcących rozwinąć swoją karierę zawodową. Rekrutacja, szkolenia oraz praca - to podstawowe usługi naszej firmy. Przedsiębiorstwa mogą liczyć na naszą pomoc w rekrutacji pracowników. Osoba szukająca pracy dostanie bezpłatną pomoc w rozwoju swojej kariery. Pomożemy znaleźć pracę w Polsce lub zagranicą. Oferujemy ciekawy program do rozwoju zawodowego "Menedżer kariery". Zachęcamy również do samodzielnego przeglądania pojawiających się ofert pracy na naszej stronie internetowej. Znajdą tam Państwo również szereg ciekawych szkoleń. Oferujemy pracę w Polsce, Niemczech, Anglii, Szkocji oraz Irlandii. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 18 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • opiekunkaradzi.pl »

  Portal publikuje codziennie kilkadziesiąt ofert pracy w Niemczech z ponad 40 źródeł. Na stronach serwisu znajduje się multiformularz umożliwiający opiekunom aplikowanie do wielu agencji naraz. Swoje miejsce mają tu także oferty prywatne publikowane przez rodziny podopiecznych i innych opiekunów.

  Na stronach opiekunkaradzi. pl znajdują się ponadto mapa opiekunów, dyskusje i porady ekspertów.

  Data dodania: 27 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.ltd-ps.eu »

  LTD Personnel Services posiada kilkaset ofert pracy w Niemczech, z różnymi wymaganiami dotyczącymi pracowników, z różnym poziomem płac. Jesteśmy profesjonalną firmą, i nasze oferty są pewne, a praca na przejrzystych zasadach. Preferujemy zatrudnienie na umowę zlecenie lub w ramach własnej działalności gospodarczej. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy jako opiekun osoby starszej w Niemczech, i z tej branży mamy najwięcej ofert. Oferujemy wysokie stawki wynagrodzeń. Jeżeli szukasz pracy w branży opieka Niemcy, serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.help24.info »

  Jesteśmy agencją pracy tymczasowej, mieszczącą się w centrum Bydgoszczy. Bodźcem to założenia firmy było nie tylko zapotrzebowanie na opiekę nad osobami starszymi w Niemczech i Luksemburgu, ale przede wszystkim chęć niesienia pomocy. Ta idea przyświeca nam do dzisiaj podczas wykonywania codziennej pracy. Naszym kandydatkom oferujemy jasne i uczciwe warunki zatrudnienia, oraz atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zaangażowania w powierzone im obowiązki. Posiadamy obszerną bazę Klientów, co umożliwia opiekunkom dostosowanie ogłoszenia do własnych potrzeb i umiejętności oraz podjęcie pracy od zaraz.

  Data dodania: 10 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.pracaeu.pl »

  Firma Personal-Service-Ost-West zajmuje się rekrutowaniem osób chętnych do pracy w charakterze opiekunki do osób starszych na terenie Niemiec, Luksemburga, Francji, Belgii lub Austrii. Jako profesjonalna marka zapewnia w pełni legalną współpracę, pomaga w prowadzeniu wszelkich formalności oraz gwarantuje kontrolę nad sprawami podatkowymi. Oferta skierowana jest do osób, które posiadają własną działalność gospodarczą lub są gotowe do jej założenia. Personal-Service-Ost-West posiada ponad 10 lat doświadczenia w organizowaniu pracy za granicą, zyskując coraz szersze grono pracowników.

  Data dodania: 14 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.friggawork.pl »

  Agencja pracy Frigga specjalizuje się w organizowaniu zatrudnienia na terenie Niemiec i Luksemburga. Firma oferuje w pełni legalną pracę na stanowisku opiekunki do osób starszych przy zapewnieniu wszelkich udogodnień. Agencja zajmuje się formalnościami, ubezpieczeniem, sprawami podatkowymi, gwarantuje transport, zakwaterowanie oraz odpowiednie warunki finansowe. Frigga posiada wieloletnie doświadczenie i oferuje pracę na jasnych, stabilnych zasadach.

  Data dodania: 11 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • workexpress.pl »

  Szukasz legalnej i dobrze opłacanej pracy zagranica? Skorzystaj z bogatego doświadczenia Work Service Express i wybierz ofertę najlepiej dostosowaną do swoich potrzeb oraz kwalifikacji. Wszystkim naszym klientom proponujmy możliwość zatrudnienia w wielu popularnych krajach europejskich. Nasza specjalność to praca tymczasowa na najlepszych warunkach z gwarancją atrakcyjnego wynagrodzenia, opłacania wszystkich składek oraz ubezpieczeń. Oferty praca w Belgii, praca we Francji, praca w Niemczech, Holandii i Islandii to najpopularniejsze, oferowane przez nas oferty zatrudnienia.

  Data dodania: 15 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • pronobel.pl »

  Bardzo ważne dla każdego seniora jest godne przeżycie ostatnich lat w swoim domu. W tym celu ich rodziny poszukują opiekunek osób starszych przez agencje pracy (oferty pracy dla opiekunek osób starszych). W taki sposób postępują również niemieckie rodziny, które zgłaszają się o pomoc do polskich firm rekrutujących, takich jak Pronobel z Gliwic. Członkowie niemieckich rodzin wiedzą, że Polki odznaczają się niezwykłą troską, dużą dozą empatii oraz pracowitością. Te cechy wyróżniają je na tle innych narodowości. Największe szanse na otrzymanie dochodowej pracy mają kobiety znające język niemiecki przynajmniej na poziomie komunikatywnym, które posiadają doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi. W zależności od znajomości języka niemieckiego, złożoności chorób podopiecznego oraz terminu wyjazdu, opiekunki mogą zarobić nawet 1400 euro w jeden miesiąc (opieka w Niemczech). Całą tę kwotę mogą zaoszczędzić dzięki darmowemu wyżywieniu i zakwaterowaniu oferowanemu im przez rodziny podopiecznych. W związku z tym, że praca w opiece nad osobami starszymi za pośrednictwem agencji rekrutujących jest legalna i bezpieczna, kobiety otrzymują kartę EKUZ, która uprawnia ich do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Praca i kariera

Praca i kariera - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: