Podkategoria: Doradztwo

 • www.majewska-notariusz.pl »

  Notariusz Katowice, Kancelaria Notarialna ul. Kościuszki 37 (I piętro) czynna od pn-pt i w sobotę, tel 517914471, parking, winda. Kancelaria Notarialna – Katowice, Notariusz - Weronika Majewska.
  Kompleksowa obsługa w zakresie czynności notarialnych (intercyza,
  odrzucenie spadku, testament, hipoteka). Czynności notarialne mogą
  być również dokonywane w indywidualnych terminach, uzgadnianych
  telefonicznie z klientem (również w soboty).

  Data dodania: 04 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.apartments4u.pl »

  Apartments4u to serwis, który pozwala na bukowanie apartamentów bez wychodzenia z domu. Portal jest prostym oraz rzetelnym narzędziem, które daje możliwość na natychmiastową i prostą rezerwację apartamentów. W propozycjach znajdują się wygodne apartamenty oraz komfortowe mieszkania. Serwis jest pomostem między klientami a właścicielami obiektów noclegowych. W systemie znaleźć można informacje na temat umeblowania, umiejscowienia, formalności dotyczących rezerwacji, a także galerię zdjęć. |W apartments4u. pl można sprawdzić dostępność lokali w danym miejscu, a potem wybiera się czas pobytu oraz liczbę osób. W systemie wskazuje się również walutę w jakiej wykona się płatność. W ten sposób Klienci wybierają miejsce, które jest zgodne ich wymaganiom. W aktualnej ofercie są dostępne komfortowe miejsca noclegowe w wielu miastach w Polsce, a także w Barcelonie, Berlinie, Londynie, Brukseli i Pradze. Oferta jest ciągle poszerzana o nowe miasta w Polsce i za granicą.

  Data dodania: 09 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.geo-projekt.com.pl »

  Przedsiębiorstwo geodezyjne GEO-PROJEKT działa na rynku usług geodezyjno-kartograficznych od 2005 roku. Siedziba firmy mieści się w Szamotułach. Oferowane usługi kierowane są przede wszystkim do mieszkańców powiatu szamotulskiego (gminy Szamotuły, Wronki, Kaźmierz, Obrzycko, Ostroróg, Duszniki, Pniewy) oraz powiatów ościennych. Firma wykonuje między innymi podziały nieruchomości, mapa do celów projektowych, geodezyjna obsługa inwestycji, tyczenie i inwentaryzacje sieci uzbrojenia terenu. Geodeci dysponują wiedzą niezbędną do rzetelnego i fachowego wykonania powierzonych prac oraz sprzętem pomiarowym światowej klasy producentów zapewniającym wysoką precyzję wykonywanych pomiarów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 01 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat i Radca prawny Czerwionka - JPkancelaria.com »

  JPkancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych w Czerwionce-Leszczynach, Żorach, Rybniku, Wodzisławiu Śląskim i okolicznych miejscowościach.
  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wszechstronnej wiedzy naszych prawników możemy świadczyć usługi i porady prawne Czerwionka na najwyższym poziomie.
  Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy szereg starannie opracowanych pakietów usług prawnych, w skład których wchodzą m.in: doradztwo prawne, windykacja należności, sporządzanie opinii prawnych, Sporządzanie umów czy stała obsługa prawna firm.
  JPkancelaria - prawnik Czerwionka, każda sprawa traktowana jest przez nasz zespół w sposób kompleksowy poprzez łączenie analizy prawnej wraz z orientacją w procesach rynkowych, a indywidualne traktowanie każdego problemu prawnego pozwala na rozpoznanie oczekiwań, celów oraz wymagań Klienta jeszcze przed podjęciem współpracy.
  Nasz zespół tworzą, adwokat Czerwionka Michał Jarmundowicz oraz radca prawny Paweł Piotrowicz.
  Nasze usługi oferujemy m.in. na zasadzie wynagrodzenia za sukces.
  Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona częściowo od wyniku sprawy. Podstawową wysokość wynagrodzenia ustala się w stawce minimalnej. Zasadnicze wynagrodzenie wypłacane jest jedynie w przypadku zakończenia z sukcesem powierzonej sprawy!
  Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałymi opcjami współpracy i szczegółami naszej oferty porad i usług prawnych na stronie internetowej JPkancelaria!

  Data dodania: 18 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • jplgroup.pl »

  Firma JPL Group wyspecjalizowało się w świadczeniach związanych z audytem oraz kwestiami komputerowymi. Ponadto proponujemy dużą różnorodność świadczeń doradczych. Obsługujemy firmy krajowe i zagraniczne a także wiele instytucji. Zapewniamy doskonałą klasę proponowanych usług, na którą wpływ ma długoletnie doświadczenie a także zatrudnianie wysokiej klasy fachowców. Wspieramy się także dużą wiedzą renomowanej kancelarii prawniczej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu poznania ceny usług.

  Data dodania: 29 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości w Poznaniu Hub-Al »

  Firma Hub-Al specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami.Posiadamy w ofercie atrakcyjne lokalizacje na terenie Poznania i okolic. Analizujemy i monitorujemy rynek nieruchomości wybierając najciekawsze mieszkania, domy, działki dla Klientów pod lokatę kapitału.Szacujemy rynkowe wartości nieruchomości.Pomagamy klientom przebrnąć przez trudna drogę w uzyskaniu kredytu bankowego. Poznań i jego nieruchomości nie mają przed nami tajemnic. Zdobytym przez lata doświadczeniem chętnie dzielimy się z naszymi klientami realizując najbardziej nietypowe zlecenia.

  Data dodania: 16 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: