Podkategoria: Tuning

 • myjnia samochodowa Trójmiasto, Gdańsk »

  Czyszczenie samochodu Perfekt Gdańsk trójmiaso - ręczna myjnia samochodowa proponuje w naprawdę dobrych cenach czyszczenie auta. Ręczna myjnia samochodowa oferuje mycie samochodów, auto detailing, woskowanie samochodu, pranie tapicerki samochodowej, profesjonalne polerowanie (polerka samochodu) i woskowanie auta osobowego. Automyjnia zaprasza do kontaktu - polerka auta, myjnia samochodowa Gdańsk, województwo pomorskie. Także profesjonalne przygotowanie auta do sprzedaży - super czyszczenie samochodów i polerowanie aut.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • hydrocardesign.eu »

  Hydrografika - Transfer wodny jest procesem przeniesienia wzorów na każdy element: metalowy, aluminiowy, plastikowy, drewniany i wiele innych których powierzchnia jest twarda nie porowata a zanurzenie w wodzie nie spowoduje uszkodzenia. Jest to nowa metoda na naszym rynku wykorzystująca zjawisko wyporności wody, dająca możliwość ozdabiania powierzchni płaskich a także o bardzo skomplikowanych kształtach, gdzie właśnie ciśnienie wody powoduje że folia ze wzorem dotrze i pokryje wszystkie zakamarki i załamania danego elementu.

  Data dodania: 26 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przeróbka lamp angielskich »

  TMC MC jest przedsiębiorstwem oferującym kierowcom fachowe prace dla oświetlenia w samochodach. Klienci mogą liczyć chociażby na regenerację reflektorów, czy też tuning oświetlenia samochodowego zgodny z prawem. Posiadacze ciągników, jak też motocykli również mogą skorzystać z usług przedsiębiorstwa i zlecić regenerowanie oświetlenia w swoich pojazdach. Wykonywana jest także metalizacja próżniowa, która wykonywana jest przy wykorzystaniu najczystszego aluminium, przez co kierowcy mogą cieszyć się wyjątkowo wysokiej jakości oświetleniem, jak też regeneracją odbłyśników.

  Data dodania: 12 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.turbotraktor.pl »

  Przedsiębiorstwo Turbotaktor.pl specjalizuje się w wykonywaniu usług tuningowych dla różnorodnych modeli ciągników. Nasze usługi oparte są o poprawę parametrów programowych, przy czym korzystamy z nowoczesnych i legalnych programów. Fachowość naszych działań gwarantuje klientom duży wzrost efektywności jednostki napędowej oraz obniżenie zapotrzebowania na paliwo. Dokładnie analizujemy zrealizowane zmiany tak, aby zakończona praca była jak najlepsza. Wszystkie używane przez nas moduły testujące, zapewniają precyzyjne odczyty uzyskanych parametrów.

  Data dodania: 02 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Modernizacja samochodów »

  Spółka POL-MODER trzyma się na rynku od 1992 roku. Usługi jakie oferujemy to zabudowa samochodów, doposażanie aut do przewozu ładunków, przebudowa i modernizacja samochodów. Praktykę uzyskiwaliśmy na rynku niemieckim. W wykonywanej pracy łączymy precyzję zamiłowanie do samochodów i poczucie estetyki.
  Po zakończeniu modernizacji samochodu zapewniamy wymagane dokumenty do rejestracji i dopuszczenia samochodu do ruchu drogowego. Dzięki czemu macie Państwo pewność, że nasze usługi są bezpieczne i zgodne z wymaganiami producenta. Wachlarz naszych prac homologowane przegrody samochodowe, kratki samochodowe, gięcie profili i rur. W naszej pracy motto to: nie ma rzeczy niemożliwych. Zapraszamy do kontaktu nasza spółka mieści się przy ul. K. Baczyńskiego 4/6 w Regułach.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tuning

Tuning - nowa strona:

Adres: