Podkategoria: Komisy

 • Skup samochodów Śląsk »

  Przedsiębiorstwo Skup Aut Rybnik umożliwia za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej zgłoszenie ochoty sprzedania użytkowanego pojazdu. Należy uzupełnić znajdujący się w witrynie formularz, w jakim trzeba podać najistotniejsze informacje o samochodzie. Pracownicy firmy dzwonią i przedstawiają wycenę za pojazd, interesanci natomiast wówczas podejmują decyzję o jego sprzedaży. Firma najchętniej odbiera zgłoszenia odnośnie ofert sprzedaży dziesięcioletnich samochodów, które są w doskonałym stanie technicznym, ogólnie jednakże firma jest zainteresowana każdym rodzajem samochodu. Firma wypłaca duże stawki za samochód.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skup samochodów Kraków »

  Dzięki stronie autokomiskrakow.pl posiadacze samochodów osobowych będą mogli zgłosić sprzedaż swojego samochodu. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na terenie całego kraju, zajmuje się odkupywaniem wszystkich pojazdów płacąc gotówką. Przedsiębiorstwo załatwia również wszystkie formalności powiązane z odsprzedaniem samochodu przez klienta. Korzystając z formularza zgłoszenia interesanci wpisują w nim szczegółowe informacje o samochodzie. Wycena przeprowadzana jest przez fachowców, którzy po czasie paru godzin wystawiają wycenę. Do formularza można też dołączyć parę zdjęć pojazdu, w celu otrzymania dokładniejszej wyceny.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut »

  W witrynie internetowej skup-samochodowx.pl znajduje się oferta firmy Skup Samochodów Camil, która zasięgiem swojego działania obejmuje całe państwo. Firma odbiera oferty za wykorzystaniem znajdującego się na stronie internetowej formularza o sprzedaż konkretnego samochodu. Klienci odbierają już po niespełna kilkudziesięciu minutach wycenę, jeżeli są nią zadowoleni, umawiają się na spotkanie, podczas którego podpisywana jest umowa oraz płacone są pieniądze za pojazd. Poruszając się po witrynie internauci będą mogli zapoznać się również z ofertą pojazdów używanych na sprzedaż.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przejdź dalej i zobacz holenderskie domki »

  Holenderskie domki na kołach - firma BPSport oferuje nowe i używane domki holenderskie o stosunkowo wysokim standardzie. Kliknij link do strony, zapoznaj się - przejdź dalej i poznaj naszą ofertę. Twój wybór to nasza ciekawa oferta - Wysokiej jakości domki holenderskie na kółkach które posiadamy w ofercie mogą posłużyć jako domki wakacyjne. Bardzo Duży wybór - domki holenderskie, przyczepy kempingowe. Sprawdź ofertę - sprzedaż domków holenderskich w atrakcyjnej cenie. Jeżeli nie mamy w ofercie domku o którym myślisz to sprowadzimy wybrany domek holenderski specjalnie dla Ciebie.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZnanyKomis.pl - Rzetelne opinie »

  Portal online znanykomis.pl zajmuje się zbieraniem ocen o komisach samochodowych z obszaru całej Polski. W serwisie mieści się wyszukiwarka umożliwiająca określenie miasta, w jakim działa komis z samochodami, umożliwia także wyszukanie danego komisu z samochodami. Szukanie opinii o komisach samochodowych jest również łatwiejsze dzięki przyszykowanym przez twórców portalu różnym podkategoriom, między innymi z rodzajami samochodów. Internauci mogą poza tym znaleźć opinie dotyczące skupów samochodów. Umieszczanie opinii w portalu nie wymaga rejestracji czy logowania się.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Komisy

Komisy - nowa strona:

Adres: