Podkategoria: GPS

  • www.navifleet.pl »

    Właścicielom firm spedycyjnych i transportowych sen z powiek spędzają różne problemy, które mogą spotkać w trasie ich pracowników. Co się stanie, jeżeli samochód z towarem zostanie skradziony podczas przejazdu? Albo, gdy kierowca przekroczy dozwolony czas prowadzenia auta? Takim zmartwieniom z pomocą przychodzi śledzenie pojazdów GPS.

    System Navifleet pozwala na większą kontrolę nadużyć pracowników i dodatkową ochronę przed kradzieżą. Ponadto, po instalacji monitorującego nadajnika, kierowcy zdają się jeździć bardziej ostrożnie, co może generować nawet do 20% oszczędności na paliwie. Aplikacja proponowana przez Navifleet to śledzenie trasy pojazdu o każdej porze. Dodatkowa funkcja odcięcia zapłonu przez SMS to kolejne ułatwienie. Dzięki temu można mieć kontrolę nad flotą na odległość.

    Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu tego typu usług oraz referencje zadowolonych klientów, pozwalają sądzić, że lokalizacja pojazdów przez Navifleet jest zawsze bardzo precyzyjna. Wersja demonstracyjna serwisu została udostępniona za darmo, także każdy może wypróbować aplikację.

    Data dodania: 21 08 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: GPS

GPS - nowa strona:

Adres: