Podkategoria: Blacharstwo

 • Rental Serwis »

  Celem firmy Rental Serwis jest wykonywanie klientom najwyższej jakości usług mechaniki samochodowej. Wieloletnie doświadczenie jak i doskonale wyposażony zakład stanowią gwarancję szybkiej diagnozy każdej usterki jak i dokładną naprawę. Klienci mogą liczyć między innymi na naprawdę blacharki samochodowej, w tym również z zakresu restauracji karoserii, bądź też blacharki odtworzeniowej. Firma dysponuje też swoją lakiernią, w której używane lakiery zapewniają posiadaczom samochodów wysoką trwałość jak i brak jakichkolwiek rozbieżności w stosunku do oryginalnego lakieru pojazdu. Warsztat trudni się ponadto montażem urządzeń GPS.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • blacharstwo lakiernictwo Warszawa »

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Warsztat, serwis samochodowy Młynarski - profesjonalny warsztat samochodowy Warszawa. Oferujemy naprawy powypadkowe, blacharstwo i lakiernictwo samochodowe Warszawa Targówek. Na czas naprawy oferujemy samochody zastępcze. Profesjonalny warsztat samochodowy w Warszawie - tutaj uzyskasz pomoc 24h na dobę - naprawy powypadkowe Warszawa. Zadzwoń: 604 220 479 Serwis czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00 Działamy na rynku napraw samochodowych od 1982 roku. Więcej na stronie: http://www.auto-mlynarski.pl
  Najszybszy dojazd do naszego warsztatu samochodowego jest z miejscowości:
  Warszawa, Ząbki, Marki, Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Sulejówek, Łomianki, Legionowo oraz z dzielnic: Targówek, Białołęka, Praga Północ, Rembertów, Wesoła, Wawer, Praga Południe, Żoliborz, Bemowo, Centrum, Bielany.

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blacharstwo, lakiernictwo - Rental Łódź »

  Firma Rental Serwis zapewnia dla klientów z Łodzi czy z okolic profesjonalne naprawy blacharskie i lakiernicze. Kierowcy mogą liczyć na reperacje powypadkowe, w tym na likwidację zarówno drobnych, jak też i silnych wgnieceń. Zakład blacharski jest zaopatrzony w niezbędne narzędzia do profilowania, jak też kształtowania blachy, klienci mogą więc liczyć również na prace blacharstwa odtworzeniowego. Przedsiębiorstwo Rental Serwis prowadzi ponadto stałą współpracę z warsztatem mechaniki pojazdowej. Dzięki ofercie kosmetyki pojazdowej jak i preparatów światowych firm, klienci mogą polecić usuwanie wszelkich zadrapań i zagnieceń.

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Blacharstwo

Blacharstwo - nowa strona:

Adres: