Podkategoria: Taniec

 • artofmove.pl »

  Szkoła tańca Poznań ArtofMove. pl to największa szkoła tańca w Poznaniu. Charakteryzuje się dużą ilością uczonych technik tanecznych takich jak: taniec towarzyski, bachata, kizomba, salsa cubana, salsa liniowa, zouk, samba, semba, modern jazz, lyrical jazz, dancehall, twerk i inne.

  W szkole tańca ArtofMove. pl prowadzone są kursy w parach, zajęcia indywidualne oraz warsztaty taneczne dla dorosłych i dla dzieci. Wiele zajęć i warsztatów to zajęcia unikalne, których nie znajdziesz w innych szkołach.

  W naszej ofercie znajdziecie ponad 20 różnorodnych specjalistycznych zajęć, które podzieliliśmy na 5 kategorii – dla dzieci, dla kobiet solo, w parach, techniki sceniczne i uliczne oraz fitness. Do najbardziej popularnych i lubianych zajęć należą: Balet dla dzieci, Taniec klasyczny, Modern jazz, Hip hop czy Dancehall. W obecnym sezonie tanecznym powiększyliśmy naszą propozycję o takie techniki jak Tango Argentino czy, zyskujące coraz większą rzeszę entuzjastów, pochodzące z Angoli, Kuduro i Afro house.

  Szkoła tańca Art of Move nie bez przyczyny nazywane jest pionierem na poznańskim rynku w takich technikach tańca jak Salsa Kubańska, Bachata czy Kizomba. Dzieje się tak, nie tylko dzięki naszym instruktorom, ale również dzięki stałej współpracy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi tancerzami, którzy, dzięki nam, chętnie odwiedzają Poznań.

  Data dodania: 17 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • salsahouse.krakow.pl »

  Jeśli są Państwo zainteresowani nauką kroków tanecznych, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która została przygotowana przez krakowską szkołę tańca Salsa House. Mnogość prowadzonych przez nas zajęć umożliwia wybór zadowalającego kursu dla każdego klienta. Wyspecjalizowaliśmy się w nauce salsy kubańskiej, nie pomijamy jednak innych rodzajów tańca a także zajęć ukierunkowanych na ogólny rozwój organizmu. Fachowo przygotowany program treningowy zapewnia świetne efekty dla każdych naszych klientów.

  Data dodania: 20 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • showtaneczne.pl »

  Osoby zainteresowane pokazami tańca na organizowanej imprezie, powinny zaznajomić się z propozycją Agencji tanecznej Show Taneczne, która proponuje możliwość wystąpienia na obszarze całego kraju. Gwarantujemy interesujący repertuar, w którym każdy klient znajdzie ciekawą dla siebie ofertę. Dodatkowo udostępniamy możliwość przygotowania spersonalizowanego pokazu, który dopasowywany jest do oczekiwań określonego kontrahenta. Zapewniamy wysoki poziom występu. Zatrudniamy doskonale przygotowanych tancerzy, mających długoletni staż w sektorze.

  Data dodania: 14 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.maximuss.pl »

  Oferta przedsiębiorstwa Maximuss obejmuje zajęcia tańca spersonalizowanego oraz grupowe warsztaty taneczne. Dodatkowo zapraszamy do skorzystania z propozycji prowadzenia uroczystości, organizowania zabaw z animatorami a także pokazów tanecznych. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy kontrahentów z Warszawy jak i z całej Polski. Proponujemy organizację imprez w wybranym przez kontrahenta miejscu jak na przykład Domy Kultury, różnego typu plenery i inne. Zachęcamy również do skorzystania z usług makijażu wykonywanych przez doskonale wykwalifikowaną kosmetyczkę.

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Taniec poznań »

  Z przyjemnością chcemy zaprosić Ciebie do nowoczesnej szkoły tańca poznań - Latin Dance Studio - na wyśmienite kursy salsy. salsa poznań to ognisty, pełny emocji i temperamentu taniec latynoamerykański, który rozpali Twoje ciało i zmysły do szampańskiej frajdy. Nasi dydaktycy położą główny nacisk, żebyście zdołali w lekkiej i sympatycznej atmosferze szlifować swoje zdolności. A to wszystko w eleganckich i przestronnych salach tanecznych w centrum Poznania. W trosce o zapewnienie jak najlepszych rezultatów nauki tańca gwarantujemy naszym kursantom sposobność uczestniczenia w praktisach tanecznych, dzięki którym każdy ma możliwość uszlachetniania zdobytych kwalifikacyji tanecznych. Jesteśmy zaszczyceni, że już tak wiele ludzi uwierzyło naszej szkole tańca. Radujemy się tym wybitniej, gdy znane nam twarze wracają do naszego studia uczestnicząc w następnych kursach, a także wspólnie z nami wyjeżdżając na kursy tańca poznań i warsztaty taneczne. Już dziś zarejestruj sie do naszej szkoły, nie zalegaj ani minuty.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły tańca gdynia »

  Najwyższy poziom profesjonalnej nauki tańca oferuje Państwu największa w Polsce Akademia Tańca Dance Avenue. Szkołę prowadzi znana tancerka, instruktorka oraz aranżatorka choreografii Monika Grzelak. Dowodami wysokiej jakości szkoleń są sukcesy absolwentów Dance Avenue, którzy zostają aktorami-tancerzami sceny teatralnej i telewizyjnej, stają się inicjatorami nowych szkół tańca, zwyciężają różnego rodzaju turnieje i pokazy w kraju i za granicą. Zapewniamy wyśmienity klimat do nauki tańca, która sprzyja zawiązywaniu towarzyskich relacji.

  Data dodania: 12 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca online »

  Serwis e-taniec. eu został założony dla użytkowników, którzy chcą nauczyć się technik tanecznych bez potrzeby wychodzenia z domu. Platforma e-learningowa oferuje możliwość poznania licznych tańców. Wszystkie lekcje prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów z dużym doświadczeniem. Możliwości proponowanych przez nas kursów zostały zaprezentowane na udostępnionych nieodpłatnie pokazowych filmach instruktażowych. Za wszyskie wytypowane opcje klienci mogą zapłacić poprzez dogodny system płatności internetowych.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs tańca dla dzieci kinect »

  Portal click-dance. eu trudni się sprzedażą lekcji tańca dla dzieci. Nasze lekcje używają do edukacji rozwiązanie Kinect, który działa na zasadzie porównywania manewrów tańczącego dziecka z wyświetlaną animacją instruktora. Takie rozwiązanie jest doskonałą metodą zabawy dla dzieci. Ponadto dostępne kursy zostały oprawione w kreatywne ramy, które jeszcze bardziej wymuszają działanie i zainteresowanie dziecka. Oferowane e-learningowe lekcje to doskonała okazja do nauczenia dziecka podstawowych kroków tanecznych, jak również poprawienia jego ogólnej sprawności.

  Data dodania: 19 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • tangomagia.pl »

  Interesującą ofertę w aspekcie nauki tanga argentyńskiego klienci odnajdą w firmie Tangomagia. Proponujemy nauczanie grupowe a także personalne. Sprawia to, że umiemy dostosować zakres czynności do wskazanych przez uczestników wymagań. Lekcje prowadzą doskonale przygotowani ludzie. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat. Prowadzimy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania. Zapewniamy możliwość uczestnictwa w lekcjach w wielu miejscach. W przypadku zainteresowania przygotowaną przez nas ofertą, zachęcamy do rozmowy.

  Data dodania: 16 05 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Taniec

Taniec - nowa strona:

Adres: