Podkategoria: Religia

 • Wiara »

  Portal ten będzie stanowić cenne źródło wiedzy dla osób wierzących i praktykujących, a w szczególności dla uczniów i uczennic uczęszczających na zajęcia z religii. Można tutaj znaleźć informacje na temat wybranych świąt, pieśni religijne, modlitwy, psalmy, a także rozbudowany słownik biblijny zawierający mnóstwo pojęć.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rekolekcje Bashobora 2012 w Polsce »

  Strona zawiera całoroczny plan rekolekcji Księdza John Baptist Bashobora. Jest ciągle aktualizowana. Nie musisz szukać po witrynach wspólnot charyzmatycznych informacji na temat niezapomnianych rekolekcji z charyzmatykiem z Ugandy. Wszystkie potrzebne informacje znajdują na tej stronie (data, miejsce, charakter rekolekcji, kontakt). Znajdziesz tutaj również teoretyczną wiedzę na temat charyzmatycznych wspólnot odnowy w Duchu Św. O realnej mocy Jezusa przekonają Cię świadectwa ludzi których Pan dotknął.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • nauki "Świadków Jehowy" rozpatrywane w świetle Biblii »

  link textAnaliza nauk Świadków Jehowy rozpatrywanych w świetle Biblii, tematy: transfuzja krwi, nauka o palu, patriotyzm, hymn i flaga narodowa, pogląd o roku 1925, kontrowersyjna przynależność organizacji Świadków Jehowy do ONZ na zasadzie OP ( Organizacje Pozarządowe )Strona przedstawia dwie publikacje dotyczące nauk organizacji "Świadków Jehowy" : "Nauki "Świadków Jehowy" rozpatrywane w świetle Pisma Świętego" wydaną przez Świecki Ruch Misyjny "Epifania" i czasopismo "Słowo Nadziei". Obydwie publikacje przedstawiają nauki i metody działania organizacji "Świadków Jehowy".Strona poświęcona istnieniu osobowego Boga i Jego wspaniałego Planu Wieków dotyczącego całej ludzkości począwszy od upadku Adama poprzez stulecia upadku i grzechu aż do wspaniałego królestwa w którym sprawiedliwość będzie na wiekiSlink texttrona opisująca realizację Boskiego planu, czas realizacji, dzień Boski i dzień ludzki, drzewo figowe, obecny system rzeczy, oś Ziemi, wizja uniwersalnego państwa.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Religia

Religia - nowa strona:

Adres: