Podkategoria: Software

 • Systemy zarządzania elektronicznym obiegiem dokumentów »

  CCA UNIVE, wysokiej klasy aplikacja, której autorem jest firma CCA Europe.pl, pomaga w efektywnym zarządzaniu informacjami zgromadzonymi w przedsiębiorstwie. Prawidłowe funkcjonowanie firmy bardzo często uzależnione jest przede wszystkim od tego, jak przebiega komunikacja pomiędzy pracownikami dlatego nowoczesne rozwiązania IT, które wspierają ten obszar okazują się trafnym zakupem. Wybrane procesy biznesowe są przenoszone do workflow CCA UNIVE, gdzie realizowane są wyłącznie elektronicznie. Pozwala to na kontrolę przebiegu realizacji zadania, pracy delegowanych pracowników oraz wykonanie zadań oraz spraw kilkukrotnie szybciej. Systemy elektronicznego obiegu dokumentów mogą usprawnić funkcjonowanie większości działów w przedsiębiorstwie dzięki gromadzeniu, wyszukiwaniu oraz udostępnianiu różnego rodzaju dokumentów powstających w firmie lub też przychodzących z zewnątrz. Wdrożenie oprogramowania klasy DMS, czyli Document Management Solution przynosi udowodnione korzyści w postaci obniżenia kosztów gromadzenia i wyszukiwania potrzebnych informacji, usprawnienia procesów decyzyjnych czy też stworzenia centralnej bazy wiedzy.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.rivasoft.pl »

  Odkryj zalety Desktop Subscription dla AutoCAD LT 2016. Poznaj niespotykane dotąd możliwości oraz pełną gamę ulepszeń wprowadzonych w najnowszej wersji AutoCAD LT. Wykup roczną subskrypcję Autocad, by tworzyć wysokiej jakości projekty architektoniczne, gdziekolwiek jesteś. Dzięki przedpłacie za korzystanie z programu firmy Autodesk zyskasz elastyczny dostęp do pełnej wersji oprogramowania i usług, w tym priorytetowej pomocy technicznej. Nowe opcje subskrypcji Autocad usprawniają prowadzoną działalność i zapewniają dostęp do najnowszych wersji Autocad 2016. Dzięki nowym funkcjom i bardziej dopracowanym narzędziom zobaczysz każdy najmniejszy szczegół rysunku, a także utworzysz pliki PDF z rozszerzonymi opcjami wyszukiwania. W zakresie dokumentacji uzyskasz możliwość łączenia procesów roboczych między komputerem, chmurą i rozwiązaniami mobilnymi. A wszystko to już od 115 zł miesięcznie w trybie rocznym. W ofercie Rivasoft.pl możesz wynająć swoje ulubione oprogramowanie Autodesk również na dłużej – 2 lub 3 lata. Szczegóły w sklepie online.

  Data dodania: 12 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Weaversoft - oprogramowanie na zamówienie »

  Nasze usługi oferujemy klientom z niemal każdej branży. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu aplikacji, portali oraz systemów ułatwiających funkcjonowanie firmy. Oprogramowanie dostosowujemy do potrzeb klienta, aby było one funkcjonalne i niezawodne. Pracujemy tylko przy wykorzystaniu najlepszych i bezpiecznych technologii. Posiadamy konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 06 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.navifleet.pl »

  Właścicielom firm spedycyjnych i transportowych sen z powiek spędzają różne problemy, które mogą spotkać w trasie ich pracowników. Co się stanie, jeżeli samochód z towarem zostanie skradziony podczas przejazdu? Albo, gdy kierowca przekroczy dozwolony czas prowadzenia auta? Takim zmartwieniom z pomocą przychodzi śledzenie pojazdów GPS.

  System Navifleet pozwala na większą kontrolę nadużyć pracowników i dodatkową ochronę przed kradzieżą. Ponadto, po instalacji monitorującego nadajnika, kierowcy zdają się jeździć bardziej ostrożnie, co może generować nawet do 20% oszczędności na paliwie. Aplikacja proponowana przez Navifleet to śledzenie trasy pojazdu o każdej porze. Dodatkowa funkcja odcięcia zapłonu przez SMS to kolejne ułatwienie. Dzięki temu można mieć kontrolę nad flotą na odległość.

  Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu tego typu usług oraz referencje zadowolonych klientów, pozwalają sądzić, że lokalizacja pojazdów przez Navifleet jest zawsze bardzo precyzyjna. Wersja demonstracyjna serwisu została udostępniona za darmo, także każdy może wypróbować aplikację.

  Data dodania: 21 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • pointmanager.pl »

  Oferowany do właścicieli obiektów sportowych system wymyślony przez przedsiębiorstwo PointManager, ułatwi efektywne zarządzanie wynajmem. Stosowanie naszego systemu zwiększy efektywność wynajmu, przez pomoc w wyeliminowaniu godzin bez klientów. Przygotowaliśmy wiele opcje, które dzialają w oparciu o informację o klientach. Udostępniamy możliwość przesłania informacji o rabatach do użytkowników, zachęcających do skorzystania z usług w określonych godzinach. Bezpieczeństwo danych gwarantuje używanie dwóch zabezpieczonych serwerów, które wykonują cyklicznie kopie zapasowe.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.odzyskiwanie-recovery.pl »

  Odzyskiwanie danych Kraków, odzyskujemy dane z: pendrive, dysków zewnętrznych, kart pamięci, kamer, CD/DVD. Krótkie terminy odzyskiwania danych. Astren odzyskiwanie danych Kraków, zajmuje się kompleksowym odzyskiwanie danych z różnych nośników, oraz uszkodzeń. Krótki czas realizacji, oraz konkurencyjne ceny Odzyskiwanie danych Kraków

  Data dodania: 15 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.gryiszachy.hitowy.pl »

  Najlepszy i najbardziej zaawansowany program do treningu i gry w warcaby. Wielowątkowy, wydajność 10tyś ruchów/sek. Turniej Warcabowy, Quiz Warcabowy, Turniej Wariantowy Warcabowy

  Program do gry w warcaby 64 polowe:
  http://www.gryiszachy.hitowy.pl/setup_warcaby64_V2.0.zip (nowość 2017)

  Program do gry w warcaby 100 polowe:
  http://www.gryiszachy.hitowy.pl/setup_warcaby100_V2.0.zip (nowość 2017)

  Wymagania minimalne: 2x2. 66GHz, 2GB RAM, Windows 7

  Programy do gry w szachy i warcaby prezentowane są na http://www.gryiszachy.hitowy.pl

  Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.gryiszachy.prv.pl »

  Najlepszy i najbardziej zaawansowany program do treningu i gry w warcaby. Wielowątkowy, wydajność 10tyś ruchów/sek. Turniej Warcabowy, Quiz Warcabowy, Turniej Wariantowy Warcabowy

  Program do gry w warcaby 64 polowe:
  http://www. gryiszachy. prv. pl/setup_warcaby64_V2. 0. zip (nowość 2017)

  Program do gry w warcaby 100 polowe:
  http://www. gryiszachy. prv. pl/setup_warcaby100_V2. 0. zip (nowość 2017)

  Wymagania minimalne: 2x2. 66GHz, 2GB RAM, Windows 7

  Programy do gry w szachy i warcaby prezentowane są na http://www. gryiszachy. prv. pl

  Data dodania: 30 04 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Software

Software - nowa strona:

Adres: