Podkategoria: Programy

 • e-Deklaracje »

  Usługi informatyczne Gdynia, oprogramowanie dla firm Gdańsk - Penta - systemy zarządzania, audyt oprogramowania Gdynia. Aktualne wersje dostępne w sprzedaży - obsługujące nowy VAT już w sprzedaży. Promocja Zima 2010 - e-Deklaracje, finanse i Księgowość, analizy finansowe, środki trwałe, kadry i płace, handel, faktura, mała księgowość. Viking lub ATHExcel gratis. Usługi informatyczne - serwis sprzętu i oprogramowania, sieci komputerowe, audyt oprogramowania. Szkolenia i instalacja - Kursy komputerowe Gdynia, programy dla firm Gdańsk, oprogramowanie Płatnik, e-Pfron. Zarządzania firmą - systemy: Great Plains, Penta, Symfonia, eXpert, PentaKoszt oraz Microsoft. Oprogramowanie, programy dla firm Gdańsk, usługi informatyczne Gdynia, Symfonia Gdynia.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inwentaryzacje, kosztorysy budowlane Szczecin »

  Profesjonalne biuro kosztorysowe Meritum - kompleksowe usługi kosztorysowe - wykonywanie kosztorysów budowlanych oraz sporządzania przedmiarów robót i inwentaryzacje budowlane. Biuro kosztorysowe - kosztorysy budowlane, obszar działania to głównie woj. zachodniopomorskie i wielkopolskie. Kliknij teraz w link i sprawdź co polecamy. Kosztorysant budowlany serdecznie zaprasza - wykonywanie inwentaryzacji budowlanych, sporządzanie kosztorysów budowlanych - Kosztorysowanie Szczecin, Piła, Wałcz, Poznań i inne miasta. Twój wybór to nasza oferta.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Weaversoft - oprogramowanie na zamówienie »

  Nasze usługi oferujemy klientom z niemal każdej branży. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu aplikacji, portali oraz systemów ułatwiających funkcjonowanie firmy. Oprogramowanie dostosowujemy do potrzeb klienta, aby było one funkcjonalne i niezawodne. Pracujemy tylko przy wykorzystaniu najlepszych i bezpiecznych technologii. Posiadamy konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 06 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • System erp »

  System zarządzania, system erp - Humansoft - oprogramowanie dla firm, programy dla biur rachunkowych, gospodarka materiałowa. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij w link i wybierz nas. W ofercie programy magazynowe, system erp i programy płacowe - faktury, środki trwałe, Kadry i płace. Także programy księgowe i system zarządzania. Wysokiej jakości programy dla małych firm - program do rozliczania produkcji, program magazynowy, systemy erp, business intelligence i qlikview. Kliknij i Sprawdź co polecamy

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Data »

  Business Intelligence software - atrakcyjna oferta Adept Software - oferuje systemy analityczne Business Intelligence BI. Business Intelligence Adept to platforma technologiczna umożliwiająca wygenerowanie analiz na podstawie danych zebranych w Hurtowni Danych Adept w oparciu o narzędzie analityczne OLAP. Skorzystaj z oferty na wdrożenie - Business bi, Raportowanie, Hurtownia danych, Data warehouse.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Do zarządzania »

  Profesjonalny, nowoczesny i skuteczny crm - skorzystaj z naszej oferty na oprogramowanie crm. Bs4 oferuje niezawodny i rozbudowany system crm dla firm. Zbierz w jednym miejscu i uporządkuj całą wiedzę o swoich klientach. Prosimy obejrzeć prezentację nas naszej stronie www - duża konfigurowalność systemu, zarządzanie ofertą produktową, planowanie sprzedaży, baza klientów. Doskonale współpracuje z otoczeniem w praktycznie firmie. Zajrzyj na naszą stronę gdzie zamieściliśmy pytania i odpowiedzi dotyczące naszego systemu crm. Zadbaj o sprzedaż - oprogramowanie i system crm dla przedsiębiorstw tych dużych i małych.

  Data dodania: 16 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Norma standard do kosztorysowania »

  Penta Gdynia - w ofercie programy do kosztorysowania Norma PRO, Standard i Norma Expert - firma oferuje też kursy i szkolenia Norma Standard i Norma Pro. Zapraszamy do skorzystania z oferty na systemy kosztorysowania, oprogramowanie kosztorysowe - kurs, szkolenie Norma.Penta Gdynia - w ofercie programy do kosztorysowania Norma PRO, Standard i Norma Expert - firma oferuje też kursy i szkolenia Norma Standard i Norma Pro. Zapraszamy do skorzystania z oferty na systemy kosztorysowania, oprogramowanie kosztorysowe - kurs, szkolenie Norma.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorys »

  Programy do kosztorysowania od Winbud - program kosztorys, oprogramowanie dla budownictwa. Program kosztorysowy - Kkosztorys, profesjonalny program kosztorysujący. Na naszej stronie demo programu kosztorysowego. Kosztorysy, program do kosztorysów - Winbud Prof i Start zintegrowane z systemem zarządzania firmą Sage Symfonia. Kosztorysy - kompleksowe kosztorysowanie robót Budowlanych. W ofercie także szkolenia z kosztorysowania i kurs kosztorysowy. Skorzystaj z oferty na program do kosztorysowania. Kosztorysowanie - zapraszamy po programy kosztorysowe dla firm, oprogramowanie dla budownictwa i system kosztorysowy.

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • vendero.pl »

  vendero - oprogramowanie pozwalające na założenie firmowego serwisu www, sklepu internetowego dla Subiekta, witryny z ofertą. Plusy aplikacji: szybko, elastycznie, niezawodnie. Duży wybór wzorów pozwala w łatwy sposób dopasować witrynę do indywidualnych preferencji. Utworzonym serwisem można zarządzać z dowolnego miejsca z dostępem internetu

  Data dodania: 17 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • softwarehut.pl »

  Nasza firma Softwarehut rozwija biznesy tworząc dla firm nowatorskie rozwiązania związane z branżą it. Największym kapitałem firmy softwarehut są jej ludzie. Oferujemy Państwu: outsourcing kadr it, tworzenie aplikacji webowych, tworzenie systemów LIMS, systemów zarządzania łańcuchem dostaw, rozwiązania dedykowe. Możemy dostosować rozwiązanie informatyczne dla potrzeb firm praktycznie z każdej dziedziny.

  Data dodania: 25 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy dalej »

  Programy i oprogramowanie księgowe, kadry i płace - Logicys - sprawdź co polecamy. Programy komputerowe: Cresus - płace, kadry, deklaracje ZUS, PITy, współpraca z programem Płatnik. Alienor - program księgowy, deklaracje CIT, VAT, sprawozdania finansowe i raporty. Na stronie cennik, aktualizacje. Kliknij link i zobacz - zapraszamy po oprogramowanie księgowe.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • wzorce wydruków do subiekta »

  Strona www.dlainsert.pl jest zbiorem rozwiązań rozszerzających możliwości programów firmy Insert. Wszystkie zamieszczone rozwiązania na tej stronie zostały stworzone przez Partnerów Insertu oraz Dyplomowanych Serwisantów. Na stronie można znaleźć takie ciekawe rozwiązania jak wzorce wydruków faktur sprzedaży dla Subiekta GT, zestawienia własne SQL oraz np. program do monitorowania pracy użytkowników Szpieg, który pozwala na sprawdzenie wszystkich czynności wykonywanych przez użytkownika w trakcie pracy z programem Subiekt GT. Dzięki zastosowaniu np. programu Import towarów i kontrahentów z plików CSV można w bardzo szybki sposób przenieść dane do Subiekta, Rachmistrza, Rewizora, Gestora czy Gratyfikanta z innych starszych programów, baz danych firm zewnętrznych czy wręcz z książki adresowej systemu Windows.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • piekarnie.navireo.pl »

  Navireo – system ERP dla piekarni i cukierni. Posiada specyficzne funkcje m.in. zwroty pieczywa z automatycznymi mechanizmami rozliczania i fakturowania. Navireo jest pakietem ściśle powiązanych modułów m.in. tj. sprzedaż, kadry i płace, księga handlowa, CRM. Istnieje możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb.

  Data dodania: 16 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.humansoft.com.pl »

  Dowiedz się więcej wszystkiego o takich opcjach, takich rozwiązaniach jak prawidłowe fakturowanie, jak gospodarka magazynowa, jak kadry i płace. Dzięki temu jak prezentuje się znakomite oprogramowanie dla firm od Humansoft możecie liczyć na wszystko co najlepsze, możecie mieć pewność, że programy księgowe doskonale będą się sprawdzały. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na zintegrowany system zarządzania, na oprogramowanie typu ERP

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • sprzedażowy »

  Obsługa informatyczna - Jeton Warszawa, mazowieckie - Integrator systemów. Profesjonalna opieka informatyczna Warszawa - system CRM, system ERP, system sprzedażowy, program do biura rachunkowego i inne programy dla firm. program magazynowy i program księgowy a także program do biura rachunkowego. Zapraszamy Państwa po serwer do firmy - także wdrożenie oprogramowania, obsługa biura rachunkowego, obsługa informatyczna Warszawa.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • masarnie.navireo.pl »

  Navireo – wielomodułowy system klasy ERP przystosowany dla firm z branży mięsnej. Obsługuje wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa od momentu planowania zaopatrzenia, aż po sprzedaż wyrobów. Zalety to m.in. usprawnienie kontaktu pomiędzy oddziałami firmy, wewnętrzna wymiana dokumentów oraz znaczne przyśpieszenie procesów logistycznych. Dzięki rozbudowanej architekturze navireo można dowolnie dopasować do indywidualnych potrzeb całego przedsiębiorstwa, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. System jest również w stanie generować dostosowane do specyfiki działalności raporty i analizy biznesowe.

  Data dodania: 19 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.macrologic.pl »

  Macrologic SA jest producentem oprogramowania ERP dla firm i przedsiębiorstw. Wykorzystywane jest w obszarach takich jak produkcja, logistyka, sprzedaż, kadry i płace, controlling, business intelligence, finanse.
  Nasze ERP stanowi doskonałe wsparcie dla zarządzania czasem pracy, kadr i płac, controllingu czy zarządzania produkcją. Na rynku działamy od 30 lat. Jest z nami ponad 2000 zadowolonych klientów.

  Data dodania: 20 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • navireo.pl »

  Navireo to zintegrowany system klasy ERP do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem. System wspomaga pracę w praktycznie wszystkich obszarach działania przedsiębiorstwa, m.in w zakresie sprzedaży, zakupów, gospodarki magazynowej, zamówień, relacji z klientami, rozrachunków z kontrahentami, prowadzenia księga handlowych, deklaracji i sprawozdań oraz kadr i płac.

  Data dodania: 15 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Norma PRO »

  Jeżeli jesteś kosztorysantem przedsiębiorstwa z branży budowlanej orientujesz się zapewne jak zasadnicze jest staranne skonstruowanie dobrego kosztorysu budowlanego. Wiąże się to z skomplikowaną i dość wyczerpującą pracą, a nie daje 100 procent pewności, że to akurat wasz kosztorys zwycieży w przetargu. Nie otrzymasz od nas recepty na zwycięstwo, ale za to wskażemy rozwiązanie jak zaoszczędzić czas przy konstrukcji kosztorysu. Wystarczy skorzystać z profesjonalnego oprogramowania do kosztorysowania.

  Data dodania: 05 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Baza cen »

  Współcześnie odstępuje się od schematycznego wyszukiwania cen do tworzenia kosztorysu budowlanego. Teraz, żeby opracować kosztorys starcza posiadanie bazy cen na CD z pakietem niezbędnych cen. Bazę cen należy zaimplementować do programu do kosztorysowania, na którym pracują osoby kosztorysujące i już sprawnie wykorzystasz informacje o cenach. Nie trzeba wyszukiwać stawek w Internecie, wykonywać tysiące telefonów do hurtowni i badać, jakie stawki obowiązują na rynku. Zakup w naszym sklepie i używaj.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • programy.net.pl »

  Jeżeli szukają Państwo użytecznych programów do komputera, to zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej programy.net.pl. Udostępniliśmy dla czytelników obszerny zakres aplikacji, który zapewnia wybór właściwej do konkretnych potrzeb. Dodatkowo znajdą Państwo u nas sterowniki do popularnych sprzętów. Właściwą aplikację użytkownicy mogą znaleźć za pomocą kategorii tematycznych lub przez funkcjonalną wyszukiwarkę. Proponujemy również możliwość zapoznania się z fachowymi poradami dotyczącymi komputerów.

  Data dodania: 27 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • pit-37.unixstorm.org »

  Darmowy program pit do wypełniania online lub przez pobranie programu na komputer. Nasz program jest bardzo prosty i intuicyjny można nim wypełnić każdy rodzaj PIT-u np takie jak pit-37 który jest najczęściej wypełnianym pit-em. Jak co rok każdy wypełnia PIT dzięki naszemu programowi możesz łatwo wypełnić swój pit na rok 2015 - 2016

  Data dodania: 15 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • fakturymanager.pl »

  Osoby, które interesuje wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo BPC-ONLINE SP. Z O.O., którego siedziba znajduje się w Poznaniu. Proponujemy klientom sposobność zamówienia bezpłatnej prezentacji, podczas której zaprezentowane są wszystkie funkcjonalności stworzonego przez nas systemu. Nasz system umożliwia uproszczenie przepływu dokumentów w przedsiębiorstwach. Mamy dużą wiedzę merytoryczną, która poparta jest długoletnim stażem w sektorze.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.pityelektronicznie.pl »

  Jeżeli chcą Państwo bez pomocy innych osób wypełnić deklarację podatkową za ubiegły rok, to zachęcamy do wyświetlenia witryny internetowej pityelektronicznie.pl, gdzie znajdą Państwo nieskomplikowany w obsłudze program, pomagający w wyliczeniu tego typu dokumentów. Dokonanie obliczeń w formie elektronicznej pozwala na przesłanie deklaracji przez Internet, bez konieczności wizyty w Urzędzie Skarbowym. Aplikacja ma wbudowany kreator, który krok po kroku przeprowadzi użytkownika przez cały proces wypełniania wybranej deklaracji podatkowej.

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kodeki do filmów »

  naKompa.pl to doskonałe miejsce, z którego pobierzesz darmowe programy a także przeczytasz newsy ze świata IT. W naszym serwisie już jest aktywnych wielu użytkowników, którzy starannie razem z nami prowadzą portal, a dzięki temu mamy dostęp do najnowszych programów i newsów komputerowych. Na uwagę zasługują przede wszystkim programy do nagrywania płyt, kodeki, programy do ściągania muzyki i filmów a także wiele innych doskonale przygotowanych aplikacji spełniających oczekiwania wielu użytkowników. Nasz serwis to również forum internetowe, gdzie każdy zarejestrowany użytkownik ma dostęp do pełnej listy tematów i odpowiedzi użytkowników.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.pitfree.pl »

  Jeżeli nie wiedzą Państwo, jak właściwie wypełnić roczną deklarację podatkową, to zachęcamy do skorzystania ze strony internetowej pitfree.pl. W prowadzonym przez nas serwisie uzyskacie Państwo potrzebne wytyczne, zdecydowanie poprawiające wykonanie czynności. Ponadto polecamy różne programy komputerowe, które po podaniu określonych danych, wykonają automatycznie każdych niezbędnych rachunków. Recenzje programów prezentują ich zalety. Publikujemy również opisy wypełniania rocznych deklaracji podatkowych oraz udostępniamy wzory deklaracji.

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adder do katalogów »

  Korzystając z nowoczesnej dodawarki tanio i szybko wypromujesz własną witrynę w internecie. Zdobycie wysokich pozycji nieodłącznie wiąże się z podwyższeniem wizyt na stronie i dochodów osiąganych ze strony. Wiodącą dodawarką na rynku jest SeoLight. Korzystając z program SeoLight oszczędzisz czas potrzebny na katalogowanie, zatrzymując przy tym wszystkie walory katalogowania manualnego. Z wykorzystaniem celowo przygotowanej wersji demonstracyjnej masz możliwość dokładnego przetestowania oprogramowania.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • proexe.pl »

  Firma PROEXE specjalizuje się w tworzeniu aplikacji mobilnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sektorze, będące najlepszym zapewnieniem nienagannej jakości oferowanych przez naszą firmę usług. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Wszystkim kontrahentom, których interesuje nasza propozycja gwarantujemy sposobność wykonania nieodpłatnej oferty cenowej. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowane osoby z dużym doświadczeniem w branży. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami propozycji, dostępnymi na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 21 10 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Programy

Programy - nowa strona:

Adres: