Podkategoria: Programowanie

 • softwarehut.pl »

  Nasza firma Softwarehut rozwija biznesy tworząc dla firm nowatorskie rozwiązania związane z branżą it. Największym kapitałem firmy softwarehut są jej ludzie. Oferujemy Państwu: outsourcing kadr it, tworzenie aplikacji webowych, tworzenie systemów LIMS, systemów zarządzania łańcuchem dostaw, rozwiązania dedykowe. Możemy dostosować rozwiązanie informatyczne dla potrzeb firm praktycznie z każdej dziedziny.

  Data dodania: 25 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.ds3w.pl - Tworzenie stron WWW »

  web.pc.pl to serwis internetowy pracowni internetowej DSWWW. Jest to strona informacyjna posiadający najistotniejsze wiadomości o zakresie specjalizacji firmy, przedstawienie produktów oraz wyczerpującą ofertę firmy. Na witrynie opublikowana jest również strona portfolio, która pozwala na obejrzenie wybranych dokonań organizacji. Każda realizacja posiada wyczerpujący opis oraz listę użytych technologi przy produkcji zlecenia. Na blogu można zaznajomić się z aktualnościami związanymi z DSWWW oraz dowiedzieć się o osiągnięciach technologicznych. Na blogu gromadzone są także newsy ze środowiska Opencart, oraz publikowane są najnowsze templatki dla tego silnika CMS.

  Data dodania: 09 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.odzyskiwanie-danych24h.pl »

  Odzyskiwanie danych z: dysków twardych, pendrive, kart pamięci, dysków SSD, HDD, IDE. Konkurencyjne ceny odzyskania danych, wieloletnie doświadczenie - szybko i bezpiecznie odzyskamy wszystkie utracone dane z nośników. Jeśli utraciłeś dane zadzwoń do nas, każdą usługę traktujemy jak duże zlecenie bo to nasza praca. Więcej informacji na stronie: Odzyskiwanie danych Kraków

  Data dodania: 05 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.grupalobo.pl »

  Doświadczony zespół pracowników firmy Lobo jest zapewnieniem doskonałej jakości oferowanych świadczeń. Gwarantujemy kontrahentom pomoc przy programowaniu aplikacji mobilnych, dostosowywaniu projektów witryn internetowych, wykonywaniu platform oraz wiele innych usług. Oferowane przez nas świadczenia cechuje doskonała jakość oraz duża innowacyjność. Każde przekazane przez klienta zlecenia traktujemy indywidualnie. Zapewnieniem nienagannej klasy oferowanych świadczeń jest zbiór referencji wystawionych przez wielu klientów. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

  Data dodania: 02 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • appchance.com »

  Jeżeli poszukują Państwo przedsiębiorstwa, które profesjonalnie stworzy dowolną aplikację przenośną, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przygotowana przez appchance. Siedziba naszej firmy znajduje się w stolicy Wielkopolski. Oferujemy zainteresowanym fachową pomoc w w określeniu głównych założeń oraz pomoc w trakcie wykonywania całego projektu. Zespół zatrudnionych w naszej firmie fachowców został dobrany tak, żeby zapewnić doskonałą jakość każdej przekazanej klientowi aplikacji.

  Data dodania: 02 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • akademia108.pl »

  Akademia 108 to szansa na zdobycie świetnego zawodu. Jesteśmy szkołą programowania, która dzięki metodzie bootcamp skutecznie przygotowuje do przyszłego zawodu. Nauka kodowania opiera się przede wszystkim na zadaniach praktycznych, dzięki którym studenci szybko przyswajają wiedzę i bardzo efektywnie rozwijają swoje umiejętności. Możesz wiele się nauczyć jeśli włożysz w to odpowiednio dużo wysiłku. Nasi Mentorzy pomogą Ci wyrobić odpowiednie nawyki, podpowiedzą również co jest potrzebne aby rozpocząć karierę w IT.

  Data dodania: 17 08 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Programowanie

Programowanie - nowa strona:

Adres: