Kategoria: Komputery

Komputery - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • centrumnaprawkomputerow.pl »

  Na łamach naszej strony intenretowej znajdziesz kluczowe informacje, które mogą przełożyć się na szybką decyzję, w bezpośredni sposób mający odniesienie do wybrania naszych usług. Specjalizujemy się w naprawach sprzętów marki Apple, oferując kompleksowy zakres serwisowych działań. Będziesz w stanie błyskawicznie przekonać się, że to gwarancja pełnego profesjonalizmu, który znajdzie przełożenie na bardzo dobre efekty. Zobacz już dzisiaj co sprawia, że warto wybrać nasze doświadczenie oraz zaufać profesjonalizmowi. W przypadku dowolnych pytań, wystarczy się z nami skontaktować.

  Data dodania: 09 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • akademia108.pl »

  Akademia 108 to szansa na zdobycie świetnego zawodu. Jesteśmy szkołą programowania, która dzięki metodzie bootcamp skutecznie przygotowuje do przyszłego zawodu. Nauka kodowania opiera się przede wszystkim na zadaniach praktycznych, dzięki którym studenci szybko przyswajają wiedzę i bardzo efektywnie rozwijają swoje umiejętności. Możesz wiele się nauczyć jeśli włożysz w to odpowiednio dużo wysiłku. Nasi Mentorzy pomogą Ci wyrobić odpowiednie nawyki, podpowiedzą również co jest potrzebne aby rozpocząć karierę w IT.

  Data dodania: 17 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.qnet.com.pl »

  Przedsiębiorstwo Quick Net Instalacje oferuje kontrahentom duży zakres usług związanych z sieciami internetowymi, instalacjami. Proponujemy również duży zakres usług serwisowych. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników. Mamy do dyspozycji nowoczesny sprzęt. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom świetną jakość proponowanych usług. Proponujemy usługi dla kontrahentów prywatnych oraz firmowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie przedstawiliśmy szczegółowe informacje odnoszące się do przygotowanej oferty.

  Data dodania: 24 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • astrafox.pl »

  Jeśli interesują Państwa świadczenia informatyczne, to zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą, która została zaprezentowana przez firmę ASTRAFOX Sp. z o. o., której siedziba usytuowana została w Warszawie. Pomagamy w zakresie wdrożeń, oferujemy outsourcing IT oraz dużą liczbę innych. Szeroka oferta pozwala nam personalnie dostosować czynności do wskazanych przez klienta wymagań. Szczegóły odnoszące się do przedstawionej oferty znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 13 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • amodit.pl »

  W propozycji firmy AMODIT znajdą Państwo profesjonalny program do zarządzania, którego celem jest zarządzanie obiegiem dokumentów w firmach. Przygotowana przez nas aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Sprawia to, że każdy użytkownik będzie mógł bez problemu wykorzystać opracowane udogodnienia. Przygotowaliśmy dużą liczbę gotowych szkiców dokumentów. Stosowanie przygotowanego przez nas programu przyspiesza wiele procesów decyzyjnych. Szczegółowe informacje dotyczące przygotowanej oferty klienci odnajdą na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 10 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • proexe.pl »

  Firma PROEXE specjalizuje się w tworzeniu aplikacji mobilnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sektorze, będące najlepszym zapewnieniem nienagannej jakości oferowanych przez naszą firmę usług. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Wszystkim kontrahentom, których interesuje nasza propozycja gwarantujemy sposobność wykonania nieodpłatnej oferty cenowej. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowane osoby z dużym doświadczeniem w branży. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami propozycji, dostępnymi na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 21 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • fixandprint.pl »

  W ofercie firmy Fix&Print klienci odnajdą usługi serwisowe powiązane z naprawą kopiarek i drukarek. Nasza propozycja zawiera także sprzedaż nowych i poleasingowych urządzeń, jak i możliwość wypożyczenia tego typu urządzeń. Dzięki zróżnicowanej ofercie posiadamy gwarancję, że każdy kontrahent znajdzie w naszym asortymencie ciekawą dla siebie sposobność. Ponadto gwarantujemy profesjonalną pomoc w aspekcie dopasowania artykułów do określonych potrzeb. Szczegóły dotyczące przedstawionej propozycji klienci odnajdą na prowadzonej przez nas stronie internetowej.

  Data dodania: 27 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • komputerekspert.pl »

  Jeśli są Państwo zainteresowani naprawą komputerów, to zachęcamy do zapoznania się z propozycją firmy Komputerekspert. pl. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa znajduje się w stolicy Małopolski. Większość usterek naprawiamy w miejscu zamieszkania klienta. Pozwala nam to na zwiększenie szybkości reakcji. Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych a także do firm. Trudnimy się również oferowaniem różnorodnego sprzętu poleasingowego. Zapraszamy klientów do zaznajomienia się z ofertą, która została przedstawiona na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • xerolux.pl »

  Jeśli interesuje Państwa dzierżawa sprzętów drukujących, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przygotowana przez firmę Xerolux. Przedstawiliśmy propozycję dla firm a także instytucji. Zapewniamy fachową pomoc w zakresie doradczym przy sprzęcie. Dodatkowo klienci mogą liczyć na specjalistyczne usługi serwisowe i dużą liczbę innych. W ramach wybranego abonamentu oferujemy także materiały eksploatacyjne w atrakcyjnych cenach. Proponujemy tylko urządzenia drukarskie od renomowanych wytwórców.

  Data dodania: 11 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.skupit.pl »

  Jeżeli interesuje Państwa świadczenie powiązane z permanentnym skasowaniem informacji elektronicznych, to zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją, która została przedstawiona przez firmę MDM Komputery Sp. z o. o. Sp. k., której siedziba znajduje się w Ostrowie Wielkopolski. Stosowane przez nas nowoczesne programy gwarantują wysokie bezpieczeństwo oraz całkowitą efektywność. Ponadto specjalizujemy się w odkupie urządzeń IT od firm i instytucji. Oferujemy odbiór zakupionych urządzeń własnym transportem.

  Data dodania: 17 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • meritoapp.pl »

  W propozycji przedsiębiorstwa BPC-ONLINE SP. Z O.O. klienci odnajdą ciekawy program, który został przygotowany na potrzeby zarządzania projektami. Dzięki intuicyjnej obsłudze, możemy zapewnić każdemu klientowi łatwe korzystanie z naszego programu. Umieściliśmy dużą liczbę funkcjonalności, które pozwalają na zmniejszenie czasu wykonania niemal każdego projektu. Udostępniamy klientom możliwość umówienia się na darmową prezentację, gdzie dowiedzą się Państwo o możliwościach naszego programu.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • fakturymanager.pl »

  Osoby, które interesuje wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo BPC-ONLINE SP. Z O.O., którego siedziba znajduje się w Poznaniu. Proponujemy klientom sposobność zamówienia bezpłatnej prezentacji, podczas której zaprezentowane są wszystkie funkcjonalności stworzonego przez nas systemu. Nasz system umożliwia uproszczenie przepływu dokumentów w przedsiębiorstwach. Mamy dużą wiedzę merytoryczną, która poparta jest długoletnim stażem w sektorze.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.printex.pl »

  Jeżeli są Państwo zainteresowani tonerami do drukarek, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została zaprezentowana przez przedsiębiorstwo Printex, którego siedziba zlokalizowana została w Markach. Nasza działalność opiera się także na dzierżawie sprzętu biurowego oraz skupowaniu zużytych tonerów. Proponujemy również skuteczne czynności naprawcze. Teren prowadzonej przez nas działalności obejmuje cały kraj. Zapewniamy doskonałą jakość oraz konkurencyjne ceny proponowanych towarów i usług. Szczegóły naszej oferty znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • 3dkreator.com »

  Krakowska firma 3DKreator oferuje kontrahentom wysokiej jakości drukarki 3D, które wykorzystywane są do specjalistycznych zastosowań. Zapewniamy wysoką klasę a także wysoką funkcjonalność oferowanych przez nas urządzeń. Pomagamy kontrahentom przy doborze optymalnych towarów, które precyzyjnie dopasowujemy do konkretnych wymagań. Proponujemy także usługi serwisowe. Kontakt zwrotny do klienta odbywa się w czasie nie dłuższym niż 24 godziny. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej mogą Państwo przeglądać szczegóły oferty.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.komputery360.pl »

  Jeśli poszukują Państwo różnorodnych urządzeń elektronicznych, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przedstawiona przez portal internetowy komputery360.pl. Niezwykle precyzyjnie prezentujemy ofertę działających na polskim rynku sklepów. Sprawia to, że czytelnicy na jednej witrynie znajdą obszerne dane o asortymencie dostępnym w licznych miejscach. Pomaga to w dogodnym wyborze sprzętu idealnie dopasowanego do oczekiwań. Znajdą Państwo u nas również artykuły, które pomogą w takich wyborach.

  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • programy.net.pl »

  Jeżeli szukają Państwo użytecznych programów do komputera, to zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej programy.net.pl. Udostępniliśmy dla czytelników obszerny zakres aplikacji, który zapewnia wybór właściwej do konkretnych potrzeb. Dodatkowo znajdą Państwo u nas sterowniki do popularnych sprzętów. Właściwą aplikację użytkownicy mogą znaleźć za pomocą kategorii tematycznych lub przez funkcjonalną wyszukiwarkę. Proponujemy również możliwość zapoznania się z fachowymi poradami dotyczącymi komputerów.

  Data dodania: 27 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.grupalobo.pl »

  Doświadczony zespół pracowników firmy Lobo jest zapewnieniem doskonałej jakości oferowanych świadczeń. Gwarantujemy kontrahentom pomoc przy programowaniu aplikacji mobilnych, dostosowywaniu projektów witryn internetowych, wykonywaniu platform oraz wiele innych usług. Oferowane przez nas świadczenia cechuje doskonała jakość oraz duża innowacyjność. Każde przekazane przez klienta zlecenia traktujemy indywidualnie. Zapewnieniem nienagannej klasy oferowanych świadczeń jest zbiór referencji wystawionych przez wielu klientów. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

  Data dodania: 02 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • appchance.com »

  Jeżeli poszukują Państwo przedsiębiorstwa, które profesjonalnie stworzy dowolną aplikację przenośną, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przygotowana przez appchance. Siedziba naszej firmy znajduje się w stolicy Wielkopolski. Oferujemy zainteresowanym fachową pomoc w w określeniu głównych założeń oraz pomoc w trakcie wykonywania całego projektu. Zespół zatrudnionych w naszej firmie fachowców został dobrany tak, żeby zapewnić doskonałą jakość każdej przekazanej klientowi aplikacji.

  Data dodania: 02 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.telmark.waw.pl »

  Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami serwisowymi w zakresie napraw urządzeń elektronicznych, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przedstawiona przez firmę Telmark. Specjalizujemy się w odnajdywaniu usterek technicznych w sprzęcie wytwarzanym przez firmę Samsung. Wysoka specjalizacja gwarantuje nam właściwy poziom wiedzy w zakresie serwisowanych urządzeń. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1993 roku, zapewniając właściwe wykonanie każdej powierzonej czynności. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników o dużych umiejętnościach.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.pitfree.pl »

  Jeżeli nie wiedzą Państwo, jak właściwie wypełnić roczną deklarację podatkową, to zachęcamy do skorzystania ze strony internetowej pitfree.pl. W prowadzonym przez nas serwisie uzyskacie Państwo potrzebne wytyczne, zdecydowanie poprawiające wykonanie czynności. Ponadto polecamy różne programy komputerowe, które po podaniu określonych danych, wykonają automatycznie każdych niezbędnych rachunków. Recenzje programów prezentują ich zalety. Publikujemy również opisy wypełniania rocznych deklaracji podatkowych oraz udostępniamy wzory deklaracji.

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.pityelektronicznie.pl »

  Jeżeli chcą Państwo bez pomocy innych osób wypełnić deklarację podatkową za ubiegły rok, to zachęcamy do wyświetlenia witryny internetowej pityelektronicznie.pl, gdzie znajdą Państwo nieskomplikowany w obsłudze program, pomagający w wyliczeniu tego typu dokumentów. Dokonanie obliczeń w formie elektronicznej pozwala na przesłanie deklaracji przez Internet, bez konieczności wizyty w Urzędzie Skarbowym. Aplikacja ma wbudowany kreator, który krok po kroku przeprowadzi użytkownika przez cały proces wypełniania wybranej deklaracji podatkowej.

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • pointmanager.pl »

  Oferowany do właścicieli obiektów sportowych system wymyślony przez przedsiębiorstwo PointManager, ułatwi efektywne zarządzanie wynajmem. Stosowanie naszego systemu zwiększy efektywność wynajmu, przez pomoc w wyeliminowaniu godzin bez klientów. Przygotowaliśmy wiele opcje, które dzialają w oparciu o informację o klientach. Udostępniamy możliwość przesłania informacji o rabatach do użytkowników, zachęcających do skorzystania z usług w określonych godzinach. Bezpieczeństwo danych gwarantuje używanie dwóch zabezpieczonych serwerów, które wykonują cyklicznie kopie zapasowe.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Siligan.pl »

  Informatyczna rewolucja tylko ze sklepem Siligan.pl. Brak dobrego komputera? U nas kupisz wymarzony sprzęt. Komputer, laptop, drukarka i wszystkie niezbędne podzespoły do komputerów, a także wiele innych potrzebnych Ci elektronicznych produktów. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, ponieważ współpracujemy tylko z uznanymi producentami sprzętu komputerowego. Oferujemy serwis oraz profesjonalną obsługę wszystkich naszych Klientów.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa laptopów »

  Oferta warszawskiego przedsiębiorstwa Megaserwis skierowana jest do osób mających kłopot techniczny z komputerem stacjonarnym, przenośnym lub tabletem. Słynąca z profesjonalnego i efektywnego serwisowania urządzeń elektronicznych firma gwarantuje klientom wysoką jakość oferowanych świadczeń. Cztery dni w większości przypadków wystarczają nam do usunięcia usterki. Proponujemy również niezwykle efektywną usługę polegającą na odtwarzaniu danych z nośników pamięci. Dzięki fachowej wiedzy a także ponad piętnastoletniej rutynie, możemy obiecać klientom, że odnajdziemy większość utraconych danych.

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tanie drukarki fiskalne »

  Firma Netrix IT Lublin proponuje sprzedaż różnorodnych kas i drukarek fiskalnych. W sprzedaży posiadamy również czytniki kodów kreskowych. Doradzamy klientom w wyborze optymalnego pod względem ceny i możliwości rozwiązania. W przedstawionej ofercie znajdą Państwo nowoczesne urządzenia, które wytwarzane są przez renomowanych producentów. Długoletnia współpraca z dystrybutorami pozwala nam na oferowanie klientom wszystkich produktow w niezwykle konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką propozycją.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tanie kasy fiskalne »

  Firma Netrix IT Radom jest znanym sprzedawcą produktów służących do fiskalizacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także dedykowany przedsiębiorstwom sprzęt informatyczny oraz specjalistyczne programy. Wszystkie produkty będące w ofercie możemy na życzenie klienta serwisować. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości sprzęt, który cechuje wysoka bezawaryjność działania. Prowadzimy również instalację oprogramowania wraz z jego pełnym wprowadzeniem do zlecającej firmy.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kserokopiarki »

  Przedsiębiorstwo Bilt oferuje klientom z obszaru całej Polski profesjonalne usługi odnośnie kserokopiarek. Przedsiębiorstwo uzyskało długoletnie doświadczenie, zajmuje się w głównej mierze sprzedawaniem jak i między innymi pracami serwisowymi dla urządzeń takich, jak Canon, czy też Konica Minolta. Bilt posiada ponadto poważane certyfikaty dające pozwolenie pracownikom firmy na realizację usług serwisowych dla urządzeń tych producentów. Prócz tego Bilt oferuje szereg kserokopiarek, jakie mogą zostać na życzenie klienta wzięte w leasing bądź dzierżawę. Wszystkie urządzenia zostały dokładnie zaprezentowane w witrynie WWW firmy.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.gryiszachy.prv.pl »

  Najlepszy i najbardziej zaawansowany program do treningu i gry w warcaby. Wielowątkowy, wydajność 10tyś ruchów/sek. Turniej Warcabowy, Quiz Warcabowy, Turniej Wariantowy Warcabowy

  Program do gry w warcaby 64 polowe:
  http://www. gryiszachy. prv. pl/setup_warcaby64_V2. 0. zip (nowość 2017)

  Program do gry w warcaby 100 polowe:
  http://www. gryiszachy. prv. pl/setup_warcaby100_V2. 0. zip (nowość 2017)

  Wymagania minimalne: 2x2. 66GHz, 2GB RAM, Windows 7

  Programy do gry w szachy i warcaby prezentowane są na http://www. gryiszachy. prv. pl

  Data dodania: 30 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • www.gryiszachy.hitowy.pl »

  Najlepszy i najbardziej zaawansowany program do treningu i gry w warcaby. Wielowątkowy, wydajność 10tyś ruchów/sek. Turniej Warcabowy, Quiz Warcabowy, Turniej Wariantowy Warcabowy

  Program do gry w warcaby 64 polowe:
  http://www.gryiszachy.hitowy.pl/setup_warcaby64_V2.0.zip (nowość 2017)

  Program do gry w warcaby 100 polowe:
  http://www.gryiszachy.hitowy.pl/setup_warcaby100_V2.0.zip (nowość 2017)

  Wymagania minimalne: 2x2. 66GHz, 2GB RAM, Windows 7

  Programy do gry w szachy i warcaby prezentowane są na http://www.gryiszachy.hitowy.pl

  Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.navifleet.pl »

  Właścicielom firm spedycyjnych i transportowych sen z powiek spędzają różne problemy, które mogą spotkać w trasie ich pracowników. Co się stanie, jeżeli samochód z towarem zostanie skradziony podczas przejazdu? Albo, gdy kierowca przekroczy dozwolony czas prowadzenia auta? Takim zmartwieniom z pomocą przychodzi śledzenie pojazdów GPS.

  System Navifleet pozwala na większą kontrolę nadużyć pracowników i dodatkową ochronę przed kradzieżą. Ponadto, po instalacji monitorującego nadajnika, kierowcy zdają się jeździć bardziej ostrożnie, co może generować nawet do 20% oszczędności na paliwie. Aplikacja proponowana przez Navifleet to śledzenie trasy pojazdu o każdej porze. Dodatkowa funkcja odcięcia zapłonu przez SMS to kolejne ułatwienie. Dzięki temu można mieć kontrolę nad flotą na odległość.

  Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu tego typu usług oraz referencje zadowolonych klientów, pozwalają sądzić, że lokalizacja pojazdów przez Navifleet jest zawsze bardzo precyzyjna. Wersja demonstracyjna serwisu została udostępniona za darmo, także każdy może wypróbować aplikację.

  Data dodania: 21 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • naruk.pl »

  Kończący się toner lub tusz w drukarce oznacza konieczność zakupu nowego. Nie musimy jednak od razu organizować wyprawy do tradycyjnego sklepu. Dużo wygodniej i często sporo taniej jest skorzystać ze sklepu internetowego oferującego tonery i tusze. Na co jednak zwracać uwagę przy wyborze tonera lub tuszu. Na mojej stronie staram się opisywać różne zagadnienia związane z eksploatacją drukarek, główny nacisk stawiając na ekonomiczną stronę związaną z użytkowaniem sprzętu drukującego.

  Data dodania: 21 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.odzyskiwanie-danych24h.pl »

  Odzyskiwanie danych z: dysków twardych, pendrive, kart pamięci, dysków SSD, HDD, IDE. Konkurencyjne ceny odzyskania danych, wieloletnie doświadczenie - szybko i bezpiecznie odzyskamy wszystkie utracone dane z nośników. Jeśli utraciłeś dane zadzwoń do nas, każdą usługę traktujemy jak duże zlecenie bo to nasza praca. Więcej informacji na stronie: Odzyskiwanie danych Kraków

  Data dodania: 05 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • naprawa-laptopa.com »

  Szukasz profesjonalnego serwisu, który zajmie się twoim laptopem? Zgłoś się do nas! Działamy w branży od wielu lat. Potrafimy przeprowadzić poważne, zaawansowane naprawy. Naprawiamy laptopy, komputery stacjonarne i tablety. Przyjmujemy sprzęt z całej Polski. Wystawiamy gwarancje na przeprowadzone przez nas usługi. Po zakończonej naprawie, oddajemy Klientowi protokół z naprawy. Więcej informacji o nas znajdziesz na: firma informatyczna białystok. Dane kontaktowe do nas podane są na: kontakt do informatyka. Jeśli chcesz poznać szczegółowy zakres naszych usług, koniecznie odwiedź: usługi informatyczne białystok.

  Data dodania: 27 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.nowytusz.pl »

  Każdy użytkownik biurowego sprzętu drukującego musi co jakiś czas kupić do swojej drukarki nowy toner lub tusz. Bardzo wygodnie jest zaopatrywać się w nowe materiały eksploatacyjne przez internet, pozwala to zaoszczędzić wychodzenia z domu do tradycyjnego sklepu stacjonarnego ale pozwala też na bardzo łatwe porównanie ofert poszczególnych sklepów online i wybranie najkorzystniejszej pod względem jakości i ceny. W ramach naszego bloga staramy się przybliżać nowe modele drukarek jak np. Brother HL-1222WE, ale dużo miejsca poświęcamy też drukarkom bardzo dobrze znanym na rynku jak np. HP P1102 czy Samsung ML-2165. Główny akcent staramy się stawiać na ekonomiczną stronę związaną z eksploatacja drukarek.

  Data dodania: 16 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.markowetonery.pl »

  Drukarka laserowa to najpopularniejsze zaraz po komputerze narzędzie wykorzystywane w każdej firmie, nie dziwi więc fakt istnienia setek firm zajmujących się handlem materiałami eksploatacyjnymi i regeneracją. Zróżnicowanie cen za produkt oryginalny i najtańszy zamiennik jest ogromna, wiąże się to jednak z jakością.

  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam jednak dostarczyć Państwu produkt w przystępnej cenie i ponadprzeciętnej jakości. Zapraszamy do zakupu tonerów do drukarek takich jak HP Q2612A, CB435A i MLTD1042S.

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Komputery

Komputery - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: