Podkategoria: Dostawcy internetu

 • Stałe wynagrodzenie, voip »

  Tanie rozmowy telefoniczne voip - BTP. Na naszej stronie przykład konfiguracji terminala oraz program partnerski. Naszym Partnerom proponujemy: panel administracyjny, budowanie własnej wartości, wysokie prowizje, stałe wynagrodzenie, samodzielność, stabilne zasady, limitowanie ilości partnerów. Voip - Dostępna numeracja bezpłatna i odpłatna. Bezpłatne usługi dodatkowe: połączenia oczekujące, blokowanie anonimowych połączeń, poczta głosowa - z możliwoscią odsłuchiwania na e-mailu pliki wav, przekierowanie, identyfikacja numeru przychodzącego, połączenie zwrotne, ponowny wybór numeru, konferencja trójstronna i rozmowy Voip w ramach grupy.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.s-net.pl »

  Jeżeli są Państwo zainteresowani doskonałej klasy świadczeniami telekomunikacyjnymi, to zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją przedsiębiorstwa S-NET Sp. z o.o. Nasza siedziba usytuowana została w Krakowie. Proponujemy kompletne świadczenia dla przedsiębiorstw. Gwarantujemy dużą stabilność pracy, za sprawą posiadania własnej sieci światłowodowej. Nasza firma działa w branży od pięciu lat. Proponujemy kontrahentom profesjonalną pomoc w zakresie wprowadzania różnego typu rozwiązań telekomunikacyjnych a także IT. W celu poznania szczegółów oferty, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

  Data dodania: 17 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Internet dla biznesu »

  Oferta przedsiębiorstwa Airmax odnosi się do ogromnego obszaru usług internetowych. Przedsiębiorstwo ma w ofercie między innymi telefonię VoIP dla przedsiębiorstw, w ramach jakiej klienci będą mogli prowadzić Call Center, jak też mieć strukturę interaktywnej obsługi osoby dzwoniącej. W ramach pakietów internetowych klienci natomiast mogą liczyć na sprzyjające cenowo pakiety za nielimitowany przesył danych. Airmax posiada też specjalną ofertę Internetu za pośrednictwem kart typu PrePaid. Firma trudni się również wykonywaniem transmisji na żywo w internecie za pośrednictwem kamer internetowych. Firma działa w południowo-zachodniej Polsce.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dostawcy internetu

Dostawcy internetu - nowa strona:

Adres: