Podkategoria: Administracja

 • fairweb.pl »

  FairWEB – jesteśmy agencją interaktywną z Częstochowy, z wieloletnim doświadczeniem. Projektujemy profesjonalne strony internetowe, tworzymy grafikę (np. logo, ilustracje, reklamy), wykonujemy analizy i audyty bezpieczeństwa, spójności i merytoryczności. Zajmujemy się także utrzymaniem serwisów, hostingiem, serwerami, a także opieką nad WWW – tworzenie i umieszczanie treści. Jeśli zastanawiasz się jak zrobić stronę internetową, my Ci w tym pomożemy. Będziemy Twoim wsparciem w internecie.

  Data dodania: 14 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • netfs.pl »

  Firma NetFS zajmuje się doradztwem z zakresu zarządzania serwerami i wdrażania rozwiązań serwerowych.
  Instalujemy, optymalizujemy, zabezpieczamy serwery i klastry serwerowe.
  Wdrażamy systemy kopi zapasowych, wirtualizacje i wykonujemy audyty bezpieczeństwa.
  Znamy doskonale sprzęt różnych producentów m. in. takich jak Supermicro, Dell czy HP.
  Wdrażamy oprogramowanie na różnych systemach z rodziny Linux/Unix, a najpopularniejsze z nich to: Debian, Ubuntu, Centos, Red Hat Enterprise Linux, Cloudlinux i innych.

  Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • katolickie radio »

  Morale Poświęcony pojawia się według części komentatorów w Mamuśkom Testamencie obecnie w pozostałym wersecie Lektury Modela: „(...) i Gorliwość Boży podnosił się powyżej oceanami”, jednak powinno się uznać, iż użyte opinia ruah należy kapować jako wiatr, powiew, atmosfera bądź tchnienie. W języku hebrajskim żyje w rodzaju damskim. Nie istnieje hipostazą, niemniej siłą przedsięwzięcia prorockiego. W dalszych utworach pojawia się chociaż nader rzadko (. Ps 104, 30). Niedaleko całość chrześcijanie zakładają, iż prorocy opowiadali za treścią przed momentem Stracha Świętego, co przyuważyło swój zwiastun w ogólnoświatowym wyznaniu ludności: „(...) zaś deklamował przy użyciu wieszczów (...)”.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Administracja

Administracja - nowa strona:

Adres: