Podkategoria: Transport ponadgabarytowy

 • Em-Ka Trans przeprowadzki domów szczecin »

  Poszukujesz profesjonalnej firmy, która pomoże Ci w przeprowadzce? Chcesz przewieźć tak nietypowe przedmioty jak pianino bądź szafa pancerna? Wybierz firmę Em-Ka Trans, która posiada swoją siedzibę w Szczecinie. Specjalizujemy się w przeprowadzkach krajowych oraz międzynarodowych. Rozporządzamy nowoczesnymi autami dostawczymi wraz z windą. Nasze usługi obejmują nie tylko załadunek oraz rozładunek przedmiotów wielkogabarytowych czy mebli, ale również ich ustawienie na wskazanym przez klienta miejscu. Udzielamy rad, w jaki sposób właściwie zapakować oraz zabezpieczyć rzeczy osobiste, aby nie uległy zniszczeniu w czasie transportu. Więcej informacji na temat oferty na naszej stronie.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.niskopodwozie.pl »

  Niskopodwozie.pl- specjalistyczny portal- transport maszyn niskopodwoziowy. Serwis został stworzony z myślą o firmach budowlanych którzy posiadają ciężki sprzęt budowlany, którego nie są w stanie przewieźć bez specjalistycznego sprzętu. Niskopodwozie.pl chce pomóc firmom z dziedziny budowlanej oraz firmom transportowym w odnalezieniu ładunku lub kursu. Na portalu można w bardzo szybki sposób zarejestrować się i dodać swoje ładunki oraz kursy.
  Można w szybki sposób odnaleźć np. transport koparki.
  Jeżeli chcesz przewieźć koparkę lub inną maszynę zamieść ją na stornie, kurs będzie widoczny na interaktywnej mapce od razu po dodaniu i po zarejestrowaniu.
  Możesz mieć pewność co do firm które są zarejestrowane w serwisie ponieważ każda firma jest weryfikowana pod względem istnienia.
  Serdecznie zapraszamy.
  Dodaj swój transport maszyn.

  Data dodania: 30 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.axelbaz.pl »

  Firma AXELBAZ to specjaliści w dziedzinie transportu ponadgabarytowego i ponadnormatywnego.
  Transport Ponadnormatywny
  Posiadają ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Dzięki niezbędnej wiedzy są w stanie zrealizować nawet najcięższe zlecenia Kontrahentów.
  Specjalistyczny tabor, na który składają się:
  - 2 i 3 osiowe ciągniki siodłowe
  - rozciągane, poszerzane, zagłębiane naczepy niskopodwoziowe (tiefbett, semi, mega).
  Jesteśmy rzetelni, profesjonalni i punktualni!
  Zapraszamy do współpracy!
  Transport Ponadgabarytowy

  Data dodania: 11 04 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Transport ponadgabarytowy

Transport ponadgabarytowy - nowa strona:

Adres: