Podkategoria: Transport ciężki

 • europnet.pl »

  EuropNet oferuje szeroki asortyment maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Nasza specjalność to oferta wtryskarek używanych takich producentów jak Engel, Negri Bossi, LG oraz wielu innych, na stronie w zakładce "oferta wtryskarek" znajdziecie szerokie spektrum maszyn, które zainteresuje nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Z kolei w zakładce "urządzenia peryferyjne" znajdą Państwo aktualną ofertę przydatnych w codziennej eksploatacji części zamiennych i akcesoriów do wtryskarek. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na każde zapotrzebowanie klienta, nasza firma zapewnia miedzy innymi międzynarodowy transport maszyn do 3000 ton siły zwarcia, oraz jakże potrzebne, usługi serwisu mobilnego i stacjonarnego. Firma EuropNet prowadzi także skup wtryskarek, na stronie znajdziecie formularz ułatwiający złożenie oferty.

  Data dodania: 04 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Busy Gdynia »

  Atrakcyjna oferta przewozowa - Busy Gdańsk i autokary wynajem Gdynia - firma transportowa poleca szybki i bezpieczny przewóz osób też transfery Gdańsk lotnisko, wykorzystując do tego wygodne busy. Świadczony jest przez nas również tani wynajem busów. Sprawdź korzystną ofertę - kliknij i zoabcz co polecamy na naszej stronei internetowej - wygodne busy wynajem autokarów Gdańsk, przewozy Gdańsk lotnisko.

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.axelbaz.pl »

  Firma AXELBAZ to specjaliści w dziedzinie transportu ponadgabarytowego i ponadnormatywnego.
  Transport Ponadnormatywny
  Posiadają ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Dzięki niezbędnej wiedzy są w stanie zrealizować nawet najcięższe zlecenia Kontrahentów.
  Specjalistyczny tabor, na który składają się:
  - 2 i 3 osiowe ciągniki siodłowe
  - rozciągane, poszerzane, zagłębiane naczepy niskopodwoziowe (tiefbett, semi, mega).
  Jesteśmy rzetelni, profesjonalni i punktualni!
  Zapraszamy do współpracy!
  Transport Ponadgabarytowy

  Data dodania: 11 04 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Transport ciężki

Transport ciężki - nowa strona:

Adres: