Podkategoria: Transport i Spedycja

transport i spedycja

 • bitlogistics.pl »

  Bit Logistics to nowatorska firma, która świadczy usługi logistyczno-spedycyjne w sferze transportu drogowego na obszarze całej Europy. Głównym celem biznesu jest rozwój i satysfakcja klienta. Firma cechuje się stabilną sytuacją na rynku i utrzymywaniem stałej współpracy z kontrahentami w biznesie są sumienność, terminowość, fachowość oraz zaufanie kontrahentów z całej Europy. Przewoźnicy, którzy decydują się na rozpocząć długookresową kooperację z Bit Logistics mogą być pewni otrzymania szybkiej, a także profesjonalnej pomocy. Firma zatrudnia spedytorów, którzy wprawnie komunikują się w sześciu językach. W ten sposób rozwiązują oni wszelkie niejasności, a także wyszukują najkorzystniejsze rozwiązania na trasie przewozu we wszystkich krajach europejskich.

  Data dodania: 02 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.seaoo.com »

  Transport morski, najlepszy światowy przewoźnik, spedycja jest łatwa. Transport z dowolnego kraju bez ukrytych kosztów, niezmienna cena dla złożonych zamówień. Sprawdź jak zamówić transport morski.Import z Chin. Eksport towarów do USA. Eksport towarów do Chin. Zamów drobnicę morską.Transport kontenerów.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.kurjerzy.pl »

  Kurier DHL, kurier UPS, bez podpisywania umowy i deklaracji liczby paczek. Zamów kuriera do domu lub firmy. Najlepsi kurierzy tylko z KurJerzy.pl. Konkurencyjne ceny. Zamów przesyłkę tanio, szybko i bezpiecznie. Dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Przesyłki w kraju i za granicą. Tylko sprawdzone firmy kurierskie. Online i bez rejestracji. Uproszczony proces składania zamówień. Śledzenie przesyłek.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.airoo.com »

  Transport lotniczy, najlepszy światowy przewoźnik, spedycja jest łatwa.
  Transport z dowolnego kraju bez ukrytych kosztów, niezmienna cena dla
  złożonych zamówień. Sprawdź jak zamówić transport lotniczy.
  Transport palet, skrzyń lub kartonów z towarem z najdalszego zakątka świata. Szybkie i łatwe składanie zamówień. Dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • britishimport.eu »

  Propozycja przedstawiona przez firmę Britishimport jest skierowana przede wszystkim do sklepów handlujących używaną odzieżą. Proponujemy sposobność zakupu używanej odzieży, która pozyskiwana jest z zamożnych rejonów Anglii. Zapewniamy najwyższą jakość odzieży, która jest sortowana przez pracujących u nas ludzi, na miejscu w Anglii. Proponujemy także możliwość zakupu niesortowanych artykułów. Trudnimy się obsługą transportu, proponując atrakcyjne ceny. Gwarantujemy każdemu kontrahentowi dostawę towarów w umówionym terminie.

  Data dodania: 16 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.stan-trans.com.pl »

  W ofercie firmy Stan-Trans Wojciech Staniek znajdą Państwo usługi transportowe. Zajmujemy się zarówno transportem krajowym, jak i zagranicznym. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa znajduje się w Krakowie. Oferujemy świadczenia doskonałej jakości, zapewniając bezpieczne dostarczenie ładunków w określonym terminie. Dodatkowe ubezpieczenie towarów jest dla kontrahenta gwarancją bezpieczeństwa. Zajmujemy się również outsourcingiem przewozowym. Prowadzimy także wynajem powierzchni magazynowych dla określonych towarów.

  Data dodania: 14 05 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Transport i Spedycja

Transport i Spedycja - nowa strona:

Adres: