Kategoria: Firmy Spedycyjne

Firmy Spedycyjne - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • naszapoczta.com.pl »

  Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami kurierskimi, to zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją firmy Nasza poczta, której siedziba usytuowana została w stolicy. Proponujemy klientom profesjonalną pomoc oraz błyskawiczne dostarczenie każdej zleconej paczki. Sprawia to, że mamy gwarancję, że każdy klient będzie zadowolony z przedstawionej przez nas oferty. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat. Oferowane przez nas usługi obejmują obszar całej Polski. Gwarantujemy atrakcyjne ceny każdych oferowanych czynności. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • moto-abc.eu »

  Osoby szukające rzetelnych usług transportowych powinny zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa Moto-ABC. Przedstawiona przez nas propozycja obejmuje duży wybór czynności związanych z międzynarodowym przewozem towarów. Oferujemy transport zróżnicowanych towarów, dzięki czemu możemy dopasować się do wymagań każdego kontrahenta. W naszej ofercie klienci odnajdą również usługi ekspresowego przewozu. Szczegóły dostępne są na prowadzonej przez nas witrynie internetowej. Gwarantujemy bezpieczne dostarczenie powierzonych towarów. Mamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

  Data dodania: 03 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.stan-trans.com.pl »

  W ofercie firmy Stan-Trans Wojciech Staniek znajdą Państwo usługi transportowe. Zajmujemy się zarówno transportem krajowym, jak i zagranicznym. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa znajduje się w Krakowie. Oferujemy świadczenia doskonałej jakości, zapewniając bezpieczne dostarczenie ładunków w określonym terminie. Dodatkowe ubezpieczenie towarów jest dla kontrahenta gwarancją bezpieczeństwa. Zajmujemy się również outsourcingiem przewozowym. Prowadzimy także wynajem powierzchni magazynowych dla określonych towarów.

  Data dodania: 14 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • britishimport.eu »

  Propozycja przedstawiona przez firmę Britishimport jest skierowana przede wszystkim do sklepów handlujących używaną odzieżą. Proponujemy sposobność zakupu używanej odzieży, która pozyskiwana jest z zamożnych rejonów Anglii. Zapewniamy najwyższą jakość odzieży, która jest sortowana przez pracujących u nas ludzi, na miejscu w Anglii. Proponujemy także możliwość zakupu niesortowanych artykułów. Trudnimy się obsługą transportu, proponując atrakcyjne ceny. Gwarantujemy każdemu kontrahentowi dostawę towarów w umówionym terminie.

  Data dodania: 16 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Spped GPS Monitoring »

  Speedgps.pl jest witryną internetową przedsiębiorstwa, które proponuje posiadaczom flot pojazdów montaż specjalistycznych urządzeń GPS. Systemy zakładane przez firmę umożliwiają optymalizowanie kosztów użytkowania floty, przez między innymi dokładniejsze planowanie tras, czy też śledzenie całej floty w czasie rzeczywistym. Monitoring pozwala na sprawdzenie historii trasy wybranego pojazdu, w tym nawet z okresu ostatnich 12 miesięcy. Klienci mogą też sprawdzić dokładne adresy postojów, bądź też czas, przez jaki pojazd stał w miejscu. Oferta skierowana jest głównie do przedsiębiorstw transportowych, bądź też floty przedstawicieli handlowych.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • bitlogistics.pl »

  Bit Logistics to nowatorska firma, która świadczy usługi logistyczno-spedycyjne w sferze transportu drogowego na obszarze całej Europy. Głównym celem biznesu jest rozwój i satysfakcja klienta. Firma cechuje się stabilną sytuacją na rynku i utrzymywaniem stałej współpracy z kontrahentami w biznesie są sumienność, terminowość, fachowość oraz zaufanie kontrahentów z całej Europy. Przewoźnicy, którzy decydują się na rozpocząć długookresową kooperację z Bit Logistics mogą być pewni otrzymania szybkiej, a także profesjonalnej pomocy. Firma zatrudnia spedytorów, którzy wprawnie komunikują się w sześciu językach. W ten sposób rozwiązują oni wszelkie niejasności, a także wyszukują najkorzystniejsze rozwiązania na trasie przewozu we wszystkich krajach europejskich.

  Data dodania: 02 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.topsped.eu »

  Topsped - firma spedycyjna i agencja celna Gdynia. Obsługa ładunków - odprawa samochodów, odprawa celna oraz spedycja towarów. Zapewniamy transport ładunku - transport kontenerów i drobnicy - przeładunki, transport morski, lotniczy. Odprawy celne, odprawa importowa - agencja celna Gdynia, Gdańsk, Pruszków.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.seaoo.com »

  Transport morski, najlepszy światowy przewoźnik, spedycja jest łatwa. Transport z dowolnego kraju bez ukrytych kosztów, niezmienna cena dla złożonych zamówień. Sprawdź jak zamówić transport morski.Import z Chin. Eksport towarów do USA. Eksport towarów do Chin. Zamów drobnicę morską.Transport kontenerów.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.airoo.com »

  Transport lotniczy, najlepszy światowy przewoźnik, spedycja jest łatwa.
  Transport z dowolnego kraju bez ukrytych kosztów, niezmienna cena dla
  złożonych zamówień. Sprawdź jak zamówić transport lotniczy.
  Transport palet, skrzyń lub kartonów z towarem z najdalszego zakątka świata. Szybkie i łatwe składanie zamówień. Dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.kurjerzy.pl »

  Kurier DHL, kurier UPS, bez podpisywania umowy i deklaracji liczby paczek. Zamów kuriera do domu lub firmy. Najlepsi kurierzy tylko z KurJerzy.pl. Konkurencyjne ceny. Zamów przesyłkę tanio, szybko i bezpiecznie. Dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Przesyłki w kraju i za granicą. Tylko sprawdzone firmy kurierskie. Online i bez rejestracji. Uproszczony proces składania zamówień. Śledzenie przesyłek.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • WEMHOFF LOGISTYKA SPEDYCJA TRANSPORT »

  Polecamy Państwu usługi firmy transportowej Wemhoff z Poznania. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które zajmuje się logistyką, spedycją i transportem krajowym i międzynarodowym. Posiadamy nowoczesne i w pełni wyekwipowane chłodnie (33 i 66 paletowe), dzięki którym możemy w sprawdzony sposób przewozić wyroby spożywcze. Usługi transportowe wykonujemy sumiennie i terminowo, ściśle kooperując z klientami. Jesteśmy w stanie podjąć się wykonania praktycznie każdych zleceń. Przez wszystkie lata działalności nabraliśmy niezbędnego doświadczenia, które z powodzeniem wykorzystujemy w codziennej pracy. Szczegóły oferty są dostępne na witrynie www.

  Data dodania: 08 10 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy Spedycyjne

Firmy Spedycyjne - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: