Podkategoria: Sprzęt elektroniczny

 • www.aval.com.pl »

  AVAL Sp. z o. o. działa na rynku od 1993 roku. Zajmujemy się sprzedażą materiałów i urządzeń do systemów technicznej ochrony mienia. Są to alarmy przeciwwłamaniowe i przeciwpożarowe, telewizja przemysłowa CCTV i IP (monitoring wizyjny), domofony i wideodomofony analogowe i cyfrowe oraz systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.
  W ofercie AVAL są także urządzenia do systemów teleinformatycznych, w tym szafy rack 19-calowe z osprzętem, sprzęt do instalacji antenowych oraz do radiowęzłów, systemów nagłośnieniowych PA (100V) i systemów konferencyjnych.
  Uzupełnieniem oferty są przewody i kable niskonapięciowe, akumulatory żelowe i AGM, narzędzia ręczne i mierniki oraz zasilacze i UPSy.
  Mamy bogatą i urozmaiconą ofertę. Proponujemy Państwu sprawdzone produkty najlepszych firm. Dzięki dopracowanej ofercie mają Państwo możliwość wyboru produktów z różnych zakresów cenowych. Oferowane towary mają szczegółowe opisy, zdjęcia i karty katalogowe. W niektórych przypadkach są również instrukcje obsługi.
  Na witrynie AVAL jest ponadto poradnik zawierający kilkadziesiąt artykułów dotyczących branży antenowej i technicznej ochrony mienia. Teksty te powstały na bazie naszych wieloletnich doświadczeń.
  Dla wszystkich naszych Klientów oferujemy atrakcyjne ceny i doradztwo techniczne. Dla stałych Klientów dodatkowo korzystne rabaty i odroczone płatności.

  Data dodania: 23 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Serwis kas fiskalnych warszawa »

  Transakcje sprzedażowe w sklepach i marketach to rozliczne nabijanie na kasę fiskalną towarów, podliczanie ich, rozliczanie utargów na koniec dnia, i mnóstwo innych czynności, które na co dzień wykonuje każdy kasjer w przeciętnym sklepie. Dawniej, gdy nie było kas fiskalnych, do obowiązków właściciela sklepu należało ręczne rozliczanie utargów, jednak wprowadzenie obowiązku fiskalizacji rozwiązało wiele technicznych problemów w związku z tą kwestią. Od czasu do czasu kasy fiskalne psują się, więc gdy potrzebny jest serwis kas fiskalnych Warszawa na szczęście ma wielu fachowców, którzy doskonale znają budowę i sposób funkcjonowania wielu kas fiskalnych, różnych rodzajów i rozmaitych marek. Kasy fiskalne takie jak http://kasjer24.pl/kasa-fiskalna-posnet-bingo-hs,p,57,1.htmlsa powszechnie znane serwisantom, więc każda osoba, która zaniesie swoją kasę do punktu obsługi serwisu powinna być zadowolona z szybkiej, rzetelnej naprawy swojego sprzętu, by mógł znów funkcjonować należycie przez kolejnych kilka lat.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.inlab.com.pl »

  InLab jest wieloletnią firmą z Warszawy, która dostarcza do przedsiębiorstw, korporacji i fabryk profesjonalne urządzenia i narzędzia pracy. Jej specjalizacją jest dostarczanie na polski rynek nowoczesnych mikroskopów marki Nikon, duplikatorów, sejsmometrów oraz urządzeń pomiarowych. Firma zajmuje się także dystrybucją zaawansowanych rejestratorów rozmów telefonicznych marki RedBox. InLab zapewnia pełne wsparcie techniczne oraz bezpieczny transport swoich produktów.

  Data dodania: 24 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • EC Test Systems kalibrator drgań »

  Przedsiębiorstwo EC Test Systems Sp. z o. o. reprezentuje między innymi firmy takie jak: PCB Piezotronics, LMS International oraz Polytec GmbH. Wprowadzamy na polski i zagraniczny rynek najnowocześniejsze, wielozadaniowe rozwiązania pomiarowe i diagnostyczne z zakresu drgań i akustyki. U nasz znajdziecie Państwo np. wibrometry laserowe, czujniki drgań, ciśnienia i siły a także dziesiątki innych produktów wykorzystywanych w tej dziedzinie. Gwarantujemy Państwu najwyższą ich jakość dzięki certyfikatowi ISO 9001-2000. Zajmujemy się także wypożyczaniem sprzętu pomiarowego oraz prowadzimy fachowe doradztwo inżynierskie i usługi pomiarowe. Dodatkową naszą działalnością jest organizacja bezpłatnych seminariów prezentacyjnych. Więcej szczegółowych informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • cim-el.eu »

  Cim-el dostarcza rozwiązania z zakresu: instalacje elektryczne i systemy automatyki przemysłowej (modernizacjach maszyn, mikser farb proszkowych, sortownia drzewa). Firma oferuje instalacje przeciwpożarowe i instalacje odgromowe (piorunochrony), panele, kolektory słoneczne, alarmy i monitoring. Elektryk zaprasza - prefabrykacja szaf sterowniczych, sortownia kłód Kościerzyna, Bytów, Sierakowice. Wysokiej jakości instalacje antenowe (zakładanie anten), panele słoneczne oraz kolektory słoneczne.

  Data dodania: 23 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja »

  Sklep Cam-Pol - telewizja przemysłowa, kamery przemysłowe, Osprzęt CCTV. Twój wybów to nasza oferta - kliknij, sprawdź nas i zobacz więcej na stronie. Specjalizacja to systemy alarmowe, kontrola dostępu, monitoring wizyjny i telewizja przemysłowa cctv. Na stronie sklep internetowy który oferuje: kamery przemysłowe, zasilacze buforowe rejestratory, kamery cctv oraz kamery kolorowe i czarno-białe. uchwyty i Obudowy do kamer, przewody BNC, czujniki zewnętrzne. Import i dystrybucja - zasilacze buforowe, konwertery video UTP, konwertery VGA, akumulatory i atrapy kamer. Zapraszamy - telewizja przemysłow.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rejestrator czasu pracy »

  Zmiany w zarządzaniu, jakie dyktuje świat prowadzi do tego, że w dzisiejszych czasach firmy wprowadzają ulepszenia procesów w celu, skuteczniejszego funkcjonowania. Jednym z bardzo istotnych procesów w firmie jest rejestracja czasu pracy. Co miesiąc firma ma obowiązek obliczyć ogromne ilości godzin przepracowane przez swoich pracowników. Polska firma Solitech wciela w życie nowy produkt na rynku polskim. Polski rejestrator czasu pracy jest wykonany z wysokiej jakości podzespołów. Cały montaż jest wykonywany w naszej firmie. Wydajność i niska cena powodują, że urządzenie electroway jest najbardziej wyjątkowym, najtańszym urządzeniem rcp w Polsce.
  Atutem urządzenia jest między innymi wzrost wydajności pracowników w instytucji.Ewidencja czasu pracy pozwala skutecznie tworzyć raporty dzięki temu nie umknie firmie żadne zdarzenie związane z pracownikami. Dzięki zastosowaniu naszego urządzenia w firmie gwarantujemy że problem na przykład wcześniejszego wychodzenia pracowników zostanie skutecznie rozwiązany, ponieważ system rcp rejestruje wejście i wyjście automatycznie pracownika. Już tego samego dnia firma będzie mogła cieszyć się z zastosowania systemu RCP jakie oferuje nasza firma.
  Pracownik będzie miał w związku z tym przydzieloną kartę bez dotykową z zapisanym indywidualnym numerem. Zbliżając identyfikator do czytnika sprawi, że pracownik zostaję zarejestrowany do systemu. Potencjalna firma dzięki zastosowaniu naszego systemu rcp będzie posiadała pełną kontrolę zdarzeń związanych z pracownikami. Produkt rcp, który oferujemy jest skierowany do jednostek które cenią wydajną pracę.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kamery Dahua »

  Rejestratory cyfrowe, kamery kopułkowe czy także kamery megapikselowe to nazwy najczęściej wybieranych kamer do monitoringu rzeczy, przez mniejsze i duże przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki). Zalety ich korzystania, a oprócz tego wybór optymalnego rozwiązania monitorującego oraz dodatkowo kilka propozycji można odnaleźć na firmowej witrynie www. Zadbaj o prywatne bezpieczeństwo, a dodatkowo mienia fizycznego już dziś z wykorzystaniem sprzętu marki BCS.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • sofihome.pl »

  Przedsiębiorstwo SofiHome proponuje klientom przyciski, które mogą pracować w dowolnej konfiguracji, od 1 przycisku w środku frontu, do aż 4 w jednej ramce. W naszych produktach wykorzystujemy mechanizm duńskiej firmy MEC, co daje zapewnienie trwałości produktu na poziomie 10 milionów kliknięć. Przyciski mogą być łączone w wielomodułowe ramki tworząc w ten sposób nawet 16 przycisków w jednym miejscu. Wykonujemy zarówno przyciski gładkie, z podświetlanych piktogramem lub z grawerką laserową. Dodatkowo oferujemy panele dotykowe a także akcesoria elektryczne.

  Data dodania: 03 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.samex.com.pl »

  Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem produktów do krojowni, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została zaprezentowana przez przedsiębiorstwo Samex, którego siedziba znajduje się w Łodzi. Przygotowaliśmy dużą różnorodność asortymentu, dlatego posiadamy pewność, że każdy klient wyszuka u nas właściwy dla siebie artykuł. Starannie dobieramy artykuły do oferty, dlatego możemy zapewnić ich świetną jakość i długoletnią wytrzymałość. Działamy w branży od wielu lat. Zapraszamy klientów do kooperacji.

  Data dodania: 28 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • endo-tech.pl »

  Prowadzimy całościowe badania vt, w kompleksowej formie. Na wyposażeniu mamy między innymi boroskop czy świetnej jakości fiberoskop. Dzięki takim urządzeniom kontrola wizualna jest w pełni rzetelna i umożliwia podjęcie konkretnych działań. Zapraszamy do przyjrzenia się naszej internetowej stronie oraz do nawiązania kontaktu i współpracy. W razie pytań – jesteśmy do dyspozycji.

  Data dodania: 18 03 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprzęt elektroniczny

Sprzęt elektroniczny - nowa strona:

Adres: