www.otwarteokno.edu.pl

www.otwarteokno.edu.pl Otwarte Okno - niepubliczne przedszkole. Tychy to tutaj znajduje się nasze przedszkole. Wspieramy rozwój dzieci zdrowych i niepełnosprawnych przez co działa u nas przedszkole z oddziałami specjalnymi. Otwarte Okno to miejsce w którym pracują tylko doświadczeni i wykwalifikowani pedagodzy. Niepubliczne przedszkole i szkoła podstawowa obie te placówki działają u nas. Nasze niepubliczne przedszkole i szkoła podstawowa kształci swoich podopiecznych na najwyższym poziomie. Ponadto nasze niepubliczne przedszkole i przedszkole z oddziałami specjalnymi posiada bogatą ofertę edukacyjną dopasowaną do potrzeb dziecka.

Szczegóły strony www.otwarteokno.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.otwarteokno.edu.pl:

www.otwarteokno.edu.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Żłobek warszawa »

  Żłobek to miejsce, gdzie przecież często na wiele godzin oddajemy nasze ukochanego bobasa. Z tego względu jego odpowiedni wybór jest niezmiernie ważny. Musimy znaleźć miejsce, gdzie dziecko będzie bezpieczne i zagwarantowana mu zostanie kompleksowa i dobra opieka. My natomiast będziemy mogli spokojnie wrócić do pracy. Żłobek Warszawa do takich miejsc należy. Opiekunowie kładą szczególny nacisk na organizację dziecku czasu tak, by nie odczuwało braku rodziców, a jego wszystkie potrzeby zostały zaspokojone. Ponadto organizowane tu zabawy pozytywnie wpłyną na rozwój naszego dziecka i odpowiednio przygotują do wieku przedszkolnego.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny żłobek Warszawa - Tygryski »

  prywatne przedszkole tygryskiwie mieści się w prywatnej willi o powierzchni 400 m2 wraz z pięknym ogrodem, tylko do dyspozycji Naszych maluchów. Przedszkole Tygryski to miejsce, gdzie dzieci przebywają w kameralnej atmosferze, edukują się i bawią w małych gronach. Tygryski to placówka której atutem jest również lokalizacja: z dala od zatłoczonych ulic, w bliskości pięknego parku "Kaskada". Bezpośredni dojazd komunikacją miejską do stacji metra Marymont. Placówka wychowawcza Tygryski to miejsce, gdzie zostawiacie Państwo dzieci pod opieką profesjonalnego personelu. Nasze prywatne przedszkole Warszawa zapewnia miłą i dobrą opiekę nad maluchami. Przedszkole Warszawa Żoliborz to instytucja, która oferuje dzieciom pełne wyżywienie, nadzór pedagogiczny, lekarski, a także odmienne zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.

  Data dodania: 18 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne - Każde dziecko to Promyczek »

  Obejmujemy opieką dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. PROMYCZEK został stworzony z myślą o dzieciach, o czym świadczy wykształcona, doświadczona, pełna energii kadra nauczycielska oraz bardzo wysoki poziom warunków lokalowych, spełniających wszelkie standardy. Wolne miejsca w każdej grupie wiekowej. Przedszkole czynne jest w godzinach 7:00 - 17:00. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do rejestru przedszkoli niepublicznych Miasta Bielsko-Biała o numerze MZO-4320/256/09/EL.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Miejskie Przedszkole »

  Miejskie Przedszkole Nr 38 w Zielonej Górze jest placówką publiczną. Prowadzimy nauczanie i wychowanie w zakresie wspierania rozwoju dziecka z wyjątkowym uwzględnieniem działań twórczych nastawionych na rozwój aktywności artystycznych: warsztaty plastyczne, muzyczne - piosenki dla dzieci, warsztaty z udziałem rodziców. Placówka posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która systematycznie uzupełnia i podnosi swoje kwalifikacje oraz stopnie awansu zawodowego. Nauczycielki posiadają dodatkowe umiejętności w zakresie terapii, tańca, kształcenia zintegrowanego, nauki języka francuskiego i muzyki- piosenki przedszkolne. Prowadzą pracę wychowawczą, dydaktyczną, opiekuńczą. Troszczą się o prawidłowy rozwój psychofizyczny wychowanków, tworzą warunki wspierające rozwój dziecka, przygotowują dziecko do życia w rodzinie i społeczeństwie. Wprowadzają dzieci w życie, w którym trzeba radzić sobie z trudnościami i porażkami, ale należy również cieszyć się sukcesem. Przedszkole organizuje różne formy współpracy z rodziną, które cieszą się dużą popularnością. Dzieci i rodzice mają możliwość kontaktu ze specjalistami takimi jak psycholog, logopeda, rehabilitant. Na miejscu znajduje się centrum informacji dla nauczycieli i rodziców, udostępniające fachową literaturę i internet. Miejskie Przedszkole Nr 38, 65-273 Zielona Góra, ul. Braniborska 13, tel. 068 327-25-69, 329-23-34.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne Ciuchcia »

  Zlokalizowane na obszarze Warszawy Przedszkola Ciuchcia Puch Puch są bardzo ciekawym miejscem dla pociech. Zapewniamy najmłodszym odpowiednie warunki do nauki a także rozrywki. Lekcje kierowane są przez doskonale przygotowanych specjalistów, którzy mają na uwadze korzyść każdego dziecka. Poprzez metodę imersji językowej efektywnie uczymy dzieci mówienia w języku obcym. Dzięki nauczycielowi mówiącego po angielsku, dzieci od najmłodszych lat oswajają się z obcą wymową. Proponujemy wiele interesujących aktywności fakultatywnych.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.gwiazdolandia.pl »

  Gliwicki Klub Malucha Gwiazdolandia to magiczne miejsce, w którym każde dziecko poczuje się pewnie i wyjątkowo, nawet bez obecności Rodziców. Zbudowaliśmy je z ogromnej pasji i miłości do dzieci. Sami mamy Maluchy i wiemy jak ciężko jest pozostawić je pod opieką kogoś obcego, dlatego też tym bardziej dostosowujemy się do wszelkich potrzeb rodziców i ich Gwiazdek. Organizujemy bale, pieczemy ciasteczka, słowem - twórczo spędzamy czas. Dzieci mimo że nie są w domu, czują się komfortowo. zachęcamy do kontaktu i odwiedzin naszej strony internetowej na której odnajdą Państwo szczegółowe wiadomości o działalności klubu.

  Data dodania: 12 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.radosnaplaneta.com »

  Efektywny rozwój wszystkich uczestników zapewnia zapisanie do przedszkola integracyjnego Radosna Planeta, którego siedziba zlokalizowana jest w stolicy. Indywidualny program został dopasowany tak, aby zagwarantować właściwe proporcje między nauką i zabawą. Wspomaga to skuteczność procesu edukacji a także ma niebagatelny wpływ na zadowolenie dzieci. Zatrudniamy nauczycieli o długoletnim stażu pracy, którzy mogą pochwalić się dużą wiedzą merytoryczną. Zachęcamy do przeglądania oferty lekcji nadprogramowych, która została udostępniona na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 30 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • poznan.wszystkieskarbymamy.pl »

  Wszystkie Skarby Mamy - niepubliczne Przedszkole Poznań Artystyczno-Językowe Grunwald Poznań Junikowo. Kadrę pedagogiczną stanowią młodzi, wykształceni i twórczy nauczyciele z pasją. Zapraszamy serdecznie wszystkich na rekrutację - zapoznaj się z interesującą ofertą na prywatne przedszkole Poznań, żłobek Grunwald Junikowo.

  Data dodania: 29 11 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: