www.otwarteokno.edu.pl

www.otwarteokno.edu.pl Otwarte Okno - niepubliczne przedszkole. Tychy to tutaj znajduje się nasze przedszkole. Wspieramy rozwój dzieci zdrowych i niepełnosprawnych przez co działa u nas przedszkole z oddziałami specjalnymi. Otwarte Okno to miejsce w którym pracują tylko doświadczeni i wykwalifikowani pedagodzy. Niepubliczne przedszkole i szkoła podstawowa obie te placówki działają u nas. Nasze niepubliczne przedszkole i szkoła podstawowa kształci swoich podopiecznych na najwyższym poziomie. Ponadto nasze niepubliczne przedszkole i przedszkole z oddziałami specjalnymi posiada bogatą ofertę edukacyjną dopasowaną do potrzeb dziecka.

Szczegóły strony www.otwarteokno.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.otwarteokno.edu.pl:

www.otwarteokno.edu.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole niepubliczne Kraków »

  Przedszkole Rainbow to wyjątkowe miejsce dla każdego dziecka w którym odnajdzie sens nauki przez zabawę. Przedszkole Rainbow, jest przedszkolem prywatnym, co czyni, że dziecko ma zapewnioną najlepszą opiekę! Oprócz zwykych lekcji które polepszą wiedzę przedszkolaka, istnieje także możliwość zapisania malucha na lekcje języka angielskigo a także inne ciekawe zajęcia. Nasze przedszkole organizuje skuteczne lekcje języka angielskiego już od kilku lat. Przedszkole Rainbow posiada 21 lat doświadczenia w zakresie kształcenia przedszkolaków! Nasze przedszkole znajdziesz w Krakowskich Bronowicach pod adresem: ul. Gabrieli Zapolskiej 10c 30-126 Kraków. Kontakt telefoniczny z naszym przedszkolem dostępny jest pod numerem telefonu (12) 638 65 00. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek warszawa »

  Żłobek to miejsce, gdzie przecież często na wiele godzin oddajemy nasze ukochanego bobasa. Z tego względu jego odpowiedni wybór jest niezmiernie ważny. Musimy znaleźć miejsce, gdzie dziecko będzie bezpieczne i zagwarantowana mu zostanie kompleksowa i dobra opieka. My natomiast będziemy mogli spokojnie wrócić do pracy. Żłobek Warszawa do takich miejsc należy. Opiekunowie kładą szczególny nacisk na organizację dziecku czasu tak, by nie odczuwało braku rodziców, a jego wszystkie potrzeby zostały zaspokojone. Ponadto organizowane tu zabawy pozytywnie wpłyną na rozwój naszego dziecka i odpowiednio przygotują do wieku przedszkolnego.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny żłobek Warszawa - Tygryski »

  prywatne przedszkole tygryskiwie mieści się w prywatnej willi o powierzchni 400 m2 wraz z pięknym ogrodem, tylko do dyspozycji Naszych maluchów. Przedszkole Tygryski to miejsce, gdzie dzieci przebywają w kameralnej atmosferze, edukują się i bawią w małych gronach. Tygryski to placówka której atutem jest również lokalizacja: z dala od zatłoczonych ulic, w bliskości pięknego parku "Kaskada". Bezpośredni dojazd komunikacją miejską do stacji metra Marymont. Placówka wychowawcza Tygryski to miejsce, gdzie zostawiacie Państwo dzieci pod opieką profesjonalnego personelu. Nasze prywatne przedszkole Warszawa zapewnia miłą i dobrą opiekę nad maluchami. Przedszkole Warszawa Żoliborz to instytucja, która oferuje dzieciom pełne wyżywienie, nadzór pedagogiczny, lekarski, a także odmienne zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.

  Data dodania: 18 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola w Mińsku Mazowieckim - Świat Odkrywców »

  Przedszkole w Mińsku Mazowieckim dysponuje dużymi, monitorowanymi klasami luksusowo wyposażonymi w niezbędne pomoce edukacyjne. Przedszkole Mińsk mazowiecki - przestrzeń, która umożliwi intensyfikacja osobowości dzieci oraz swobodę jej wyrażania. Pragniemy zaprosić serdecznie do naszego przedszkola Mińsk Mazowiecki. Dysponujemy nowoczesną kuchnią pozwalająca na przyrządzenie posiłków według spersonalizowany potrzeb dziecka, 2 placami zabaw gdzie maluchy będą mogły spędzić czas na rześkim powietrzu. Naszym najważniejszym celem jest to, aby Mali Odkrywcy poprzez zabawę odnajdywali otaczający ich Świat.

  Data dodania: 18 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • ELFIK SOSNOWIEC »

  Centrum Zabawy i Rozwoju "Elfik" z siedzibą w Sosnowcu, to miejsce w którym słychać dziecięcy zgiełk, w jakim każdy Maluch poczuje się pewnie oraz wyjątkowo. Zapewniamy najlepsze warunki do zabawy, a także zatrudniamy doświadczonych pedagogów. Prowadzimy zajęcia według autorskich programów. W ramach działalności prowadzimy żłobek i przedszkole, a ponadto oferujemy m.in. zajęcia popołudniowe dla Dzieci od 6 miesięcy do 6 lat, organizację imprez urodzinowych, a także warsztaty z psychologiem oraz pedagogiem. Dokładne wiadomości na temat naszej działalności, znajdą Państwo na stronie internetowej do odwiedzin jakiej, serdecznie zachęcamy.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne Bambino w Warszawie »

  Dla wszystkich rodziców, którzy chcą mieć pewność, że ich dziecko będzie pod właściwą opieką, przygotowaliśmy propozycję Przedszkola Edukacyjno-Sportowego "Bambino". Stołeczna placówka ma duży ogród oraz salę gimnastyczną. Dzięki temu podopieczni dynamicznie oraz zdrowo spędzają część zajęć. Każde lekcje nadzorowane są przez doświadczonych prowadzących, którzy mają odpowiednie przygotowanie do opieki nad najmłodszymi. Zapewniamy wiele zajęć dodatkowych, wśród których każde dziecko znajdzie ciekawą dla siebie opcję. W naszym przedszkolu prowadzimy zajęcia dla dzieci z przedziału 2,5 do 6 lat.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.gwiazdolandia.pl »

  Gliwicki Klub Malucha Gwiazdolandia to magiczne miejsce, w którym każde dziecko poczuje się pewnie i wyjątkowo, nawet bez obecności Rodziców. Zbudowaliśmy je z ogromnej pasji i miłości do dzieci. Sami mamy Maluchy i wiemy jak ciężko jest pozostawić je pod opieką kogoś obcego, dlatego też tym bardziej dostosowujemy się do wszelkich potrzeb rodziców i ich Gwiazdek. Organizujemy bale, pieczemy ciasteczka, słowem - twórczo spędzamy czas. Dzieci mimo że nie są w domu, czują się komfortowo. zachęcamy do kontaktu i odwiedzin naszej strony internetowej na której odnajdą Państwo szczegółowe wiadomości o działalności klubu.

  Data dodania: 12 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.radosnaplaneta.com »

  Efektywny rozwój wszystkich uczestników zapewnia zapisanie do przedszkola integracyjnego Radosna Planeta, którego siedziba zlokalizowana jest w stolicy. Indywidualny program został dopasowany tak, aby zagwarantować właściwe proporcje między nauką i zabawą. Wspomaga to skuteczność procesu edukacji a także ma niebagatelny wpływ na zadowolenie dzieci. Zatrudniamy nauczycieli o długoletnim stażu pracy, którzy mogą pochwalić się dużą wiedzą merytoryczną. Zachęcamy do przeglądania oferty lekcji nadprogramowych, która została udostępniona na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 30 05 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: