www.otwarteokno.edu.pl

www.otwarteokno.edu.pl Otwarte Okno - niepubliczne przedszkole. Tychy to tutaj znajduje się nasze przedszkole. Wspieramy rozwój dzieci zdrowych i niepełnosprawnych przez co działa u nas przedszkole z oddziałami specjalnymi. Otwarte Okno to miejsce w którym pracują tylko doświadczeni i wykwalifikowani pedagodzy. Niepubliczne przedszkole i szkoła podstawowa obie te placówki działają u nas. Nasze niepubliczne przedszkole i szkoła podstawowa kształci swoich podopiecznych na najwyższym poziomie. Ponadto nasze niepubliczne przedszkole i przedszkole z oddziałami specjalnymi posiada bogatą ofertę edukacyjną dopasowaną do potrzeb dziecka.

Szczegóły strony www.otwarteokno.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.otwarteokno.edu.pl:

www.otwarteokno.edu.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Żłobek warszawa »

  Żłobek to miejsce, gdzie przecież często na wiele godzin oddajemy nasze ukochanego bobasa. Z tego względu jego odpowiedni wybór jest niezmiernie ważny. Musimy znaleźć miejsce, gdzie dziecko będzie bezpieczne i zagwarantowana mu zostanie kompleksowa i dobra opieka. My natomiast będziemy mogli spokojnie wrócić do pracy. Żłobek Warszawa do takich miejsc należy. Opiekunowie kładą szczególny nacisk na organizację dziecku czasu tak, by nie odczuwało braku rodziców, a jego wszystkie potrzeby zostały zaspokojone. Ponadto organizowane tu zabawy pozytywnie wpłyną na rozwój naszego dziecka i odpowiednio przygotują do wieku przedszkolnego.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola przedszkole Wrocław »

  Wesołe Żabki to punkt przedszkolny i żłobek znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego i Akademii Medycznej. Stworzyliśmy to miejsce głównie z myślą o najmłodszych pociechach pracowników uczelni i studentów oraz rodzicach pracujących i mieszkających w okolicach Placu Grunwaldzkiego.Wesołe Żabki to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie ciekawe zajęcia edukacyjne w formie zabaw, poczucie bezpieczeństwa, bezwarunkową akceptację, niewyczerpaną cierpliwość i miłą atmosferę, sprzyjającą rozwojowi i edukacji.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przyjęcia »

  Family World Centrum Zabawy i Nauki - Gdynia Pogórze - Centrum Handlowe Szeprk. Plac zabaw i sala zabaw - na stronie oferta na wejścia indywidualne dla dzieci oraz oferta na przyjęcia urodzinowe, warsztaty dla dzieci i dorosłych. Też Możliwość pozostawienia dziecka od 3 lat w punkcie opieki.Family World Centrum Zabawy i Nauki - Gdynia Pogórze - Centrum Handlowe Szeprk. Plac zabaw i sala zabaw - na stronie oferta na wejścia indywidualne dla dzieci oraz oferta na przyjęcia urodzinowe, warsztaty dla dzieci i dorosłych. Też Możliwość pozostawienia dziecka od 3 lat w punkcie opieki.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ELFIK SOSNOWIEC »

  Centrum Zabawy i Rozwoju "Elfik" z siedzibą w Sosnowcu, to miejsce w którym słychać dziecięcy zgiełk, w jakim każdy Maluch poczuje się pewnie oraz wyjątkowo. Zapewniamy najlepsze warunki do zabawy, a także zatrudniamy doświadczonych pedagogów. Prowadzimy zajęcia według autorskich programów. W ramach działalności prowadzimy żłobek i przedszkole, a ponadto oferujemy m.in. zajęcia popołudniowe dla Dzieci od 6 miesięcy do 6 lat, organizację imprez urodzinowych, a także warsztaty z psychologiem oraz pedagogiem. Dokładne wiadomości na temat naszej działalności, znajdą Państwo na stronie internetowej do odwiedzin jakiej, serdecznie zachęcamy.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.gwiazdolandia.pl »

  Gliwicki Klub Malucha Gwiazdolandia to magiczne miejsce, w którym każde dziecko poczuje się pewnie i wyjątkowo, nawet bez obecności Rodziców. Zbudowaliśmy je z ogromnej pasji i miłości do dzieci. Sami mamy Maluchy i wiemy jak ciężko jest pozostawić je pod opieką kogoś obcego, dlatego też tym bardziej dostosowujemy się do wszelkich potrzeb rodziców i ich Gwiazdek. Organizujemy bale, pieczemy ciasteczka, słowem - twórczo spędzamy czas. Dzieci mimo że nie są w domu, czują się komfortowo. zachęcamy do kontaktu i odwiedzin naszej strony internetowej na której odnajdą Państwo szczegółowe wiadomości o działalności klubu.

  Data dodania: 12 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • miniprzedszkolak.pl »

  Osoby szukające interesującej oferty edukacyjnej dla dzieci na etapie przedszkola, powinny zaznajomić się z propozycją przedsiębiorstwa MiniPrzedszkolak. Prowadzimy także żłobek dla dzieci w wieku od 1,5 roku. Gwarantujemy ciekawe, certyfikowane programy prowadzenia zajęć, które dają doskonałe efekty pod względem zdobytej wiedzy a także integracji społecznej. Wszystkim dzieciom pomagamy w rozwijaniu zainteresowań, przez proponowanie wielu zajęć dodatkowych. Szlifujemy również umiejętności z zakresu języka angielskiego, prowadząc zajęcia dwukrotnie w ciągu tygodnia.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.kidzcorner.pl »

  W przedszkolu dwujęzycznym Kidzcorner dzieci uczą się w sposób naturalny języka angielskiego, przede wszystkim z uwagi na kontakt z wychowawcami anglojęzycznymi. Zajęcia prowadzone są także przez native speakerów, co pozwala na kontakt z żywym językiem. Czteroletnie nauczanie pozwala dzieciom poradzić sobie w szkołach dwujęzycznych oraz w międzynarodowych. Nasze przedszkole jako jedyne w Warszawie i drugie w kraju zostało członkiem światowej sieci szkół stowarzyszonych z UNESCO. Podczas zajęć poruszane są tematy dotyczące praw człowieka, demokracji, pokoju czy też wielokulturowości.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • poznan.wszystkieskarbymamy.pl »

  Wszystkie Skarby Mamy - niepubliczne Przedszkole Poznań Artystyczno-Językowe Grunwald Poznań Junikowo. Kadrę pedagogiczną stanowią młodzi, wykształceni i twórczy nauczyciele z pasją. Zapraszamy serdecznie wszystkich na rekrutację - zapoznaj się z interesującą ofertą na prywatne przedszkole Poznań, żłobek Grunwald Junikowo.

  Data dodania: 29 11 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: