Podkategoria: Szkoły policealne

 • Wyższa Szkoła Pedagogiczna Warszawa pedagogika wczesnoszkolna »

  Wyższa Szkołą Pedagogiczna ZNP jest uczelnią niepubliczną, kształcącą w obrębie pedagogicznym. Oferuje studia stacjonarne i niestacjonarne I lub II stopnia a także studia doktoranckie. Jest to placówka cały czas rozwijająca się, dysponująca doskonałą kadrą wykładowców oraz wyposażeniem spełniającym najlepsze standardy. Jest ona nastawiona na jak najlepsze wykształcenie przyszłych pracowników kultury oraz oświaty. Zapewnia doskonałe warunki rozwoju w zakresie Polityki Pracy, Dydaktyki i Psychologii a także Pedagogiki: Kultury, Społecznej, Ogólnej. Jeżeli jesteś zainteresowany kształceniem w tym kierunku i chcesz mieć gwarancję, że czynisz to w renomowanej uczelni, zapoznaj się ze szczegółami oferty mieszczącymi się na stronie internetowej:

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • skk.pl »

  Naszym głównym zdaniem jest podnoszenie posiadanych już kwalifikacji oraz zdobywanie nowych. Zmiany zachodzące w naszym otoczeniu takie jak postęp technologiczny, rozwój gospodarki opartej na wiedzy, procesy globalizacji, zmiany na rynku pracy czy sytuacja ekonomiczna kraju, skłaniają nas do ciągłego podnoszenia, uzupełniania oraz nabywania nowej wiedzy i nowych umiejętności.
  Prowadzimy studia podyplomowe, kursy, warsztaty doskonalenia zawodowego oraz szkoły średnie w taki sposób, aby umożliwić słuchaczom wzbogacenie posiadanej wiedzy i umiejętności o nowe praktyczne aspekty zmieniającej się rzeczywistości. Misję tę realizują nauczyciele akademiccy oraz wybitni praktycy z wielu obszarów kształcenia.
  Naszą misją jest kształcenie zawodowe osób dorosłych, zarówno pracujących jak i bezrobotnych oraz młodzieży w specjalnościach najbardziej pożądanych na regionalnym rynku pracy.
  Na rynku dydaktycznym funkcjonujemy od końca lat 90 ubiegłego stulecia. Wyróżniamy się bardzo dobrą organizacją pracy, rzetelnością oraz 100 % zdawalnością. Nasi absolwenci są mile widziani w zakładach pracy w całym kraju.
  W swojej ofercie posiadamy m.in.:
  • Studia podyplomowe
  • Kursy zawodowe
  • Szkolenia
  • szkoły policealne 1-roczne
  • szkoły policealne 2-letnie
  • Seminaria
  • Liceum
  • Vademecum - szkolenia dla nauczycieli

  Nie czekaj, zapisz się już dziś!

  Data dodania: 04 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Technik architektury krajobrazu »

  Studium i Szkoły Policealne Towarzytwa Edukacji Bankowej. Oferta edukacyjna - Technik informatyk, Technik obsługi turystycznej, usług fryzjerskich, organizacji reklamy,urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i technik logistyk. Technik optyk, cyfrowych procesów graficznych, analityk, spedytor, górnictwa podziemnego, budownictwa, architektury krajobrazu oraz technik hotelarstwa. Zapraszamy - szkolnictwo i nauka.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy dalej »

  Oferta edukacyjna, Zapisy OnLine - Szkoły policealne Cosinus najlepszym wyborem. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij teraz w link i sprawdź co polecamy. Liceum dla dorosłych, szkoły pomaturalne, pogimnazjalne, ponadpodstawowe oraz szkoły policealne we wszystkich większych miastach - Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków. Technik organizacji usług kosmetycznych, technik usług fryzjerskich, technik usług gastronomicznych, technik rachunkowości. Licea dla dorosłych, szkoła Języków Obcych, Kursy maturalne, zajęcia dodatkowe i kursy zawodowe.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Uczelnia to nie budowla, to kumple, miejsce oraz nastrój. Twojej wyjątkowości nie zaświadcza wielość ukończonych uczelni, lecz specjalizacja w jednej dziedzinie. Politechniki państwowe cieszą się popularnością. Większe politechniki w naszym państwie na jednej witrynie, wstąp. Warszawa, Szczecin czy Giżycko, czy wielkie miasto jest pewnikiem edukacyjnego sukcesu ? Po co szukać po całym internecie, u nas odnajdziesz wszystkie uniwersytety na jednym portalu. Potrzebujesz szybkiego kursu w obszarze finansów, wybierz doskonałą uczelnię. Przyszedł moment, aby wybrać doskonałą dla Ciebie uczelnię.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polecam »

  Krakowskie Szkoły Artystyczne Kraków - Architektura wnętrz szkolenia, warsztaty teatralne i aktorskie Kraków, przygotowanie na ASP, architekturę i na PWST. Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru (kurs stylizacji oraz kurs kroju i szycia), Szkoła Visual Merchandising, Szkoła Kreatywnej Fotografii, Studium choreograficzne, Szkoła wnętrz i przestrzeni i Szkoła Aktorska SPOT i Szkoła Choreografii. Kliknij i zobacz więcej - Sprawdź nas jak najszybciej. Szkoły teatralne - szkoła teatralna Kraków. Także polski dla obcokrajowców

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • szkoły policealne »

  Bezpłatne szkoły policealne Atena zajmują się kształceniem ogólnokształcącym i zawodowym. Edukajca i nauka na wysokim poziomie - sprawdź nas jak najszybciej. Oddziały znajdują się w 6 miastach w Polsce. Licea ogólnokształcące dla dorosłych i bezpłatna szkoła policealna Lublin, Wrocław, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Olsztyn. Szkoły policealne są całkowicie bezpłatne. Szkoła dla dorosłych - organizujemy także są kursy i szkolenia zawodowe. Liceum uzupełniające, Bezpłatne szkoły policealne dla dorosłych, Liceum dla dorosłych, Policealna szkoła zawodowa. Nabór zima 2012 to ostatni nabór do ULO.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.ksa.edu.pl »

  Krakowskie Szkoły Artystyczne – Kraków, Małopolska czyli szkoły policealne godne uwagi. Jak wiadomo kształcenie policealne powinno być interesują i dawać perspektywy. Wybierając szkolenie artystyczne w tych szkołach zyskujecie wszystko co najlepsze. To doskonałe kursy przygotowawcze, kursy artystyczne, rozmaite kierunki artystyczne. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z pełnej oferty

  Data dodania: 15 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • www.akademiadietetyki.pl »

  Koniecznie sprawdzajcie wszystko co najlepsze, koniecznie wybierajcie to co pozwoli wam tytułować się jako dietetyk. Nasz kurs dietetyczny w takich miastach jak Warszawa, Łódź, Katowice, Poznań, Kraków, Lublin to najlepsze rozwiązanie. Rozsądny dietetyk program, dietetyka szkolenia, a przede wszystkim sprawdźcie wszystko co zaproponuje wam Akademia Dietetyczna

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły policealne

Szkoły policealne - nowa strona:

Adres: