Podkategoria: Szkoły podstawowe

 • przedszkole-sp.edu.pl »

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą przygotowaną przez Alis czyli placówkę przedszkolną oraz szkoły podstawowej. Najlepsza kadra pedagogiczna, najlepsze rozwiązania jeżeli mowa o dodatkowych zajęcia i wiele więcej specjalnie dla rozwoju waszych dzieci. Dlatego już dzisiaj korzystajcie z najlepszych rozwiązań, stawiajcie właśnie na to co przygotowaliśmy dla was w naszej niepublicznej placówce edukacyjnej Alis

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • PROMYK SZKOŁA JAK DOM »

  Siedziba szkoły podstawowej Promyk znajduje się w Szczecinie. Jesteśmy placówką niepubliczną, jakiej założenia programowe opierają się na kształtowaniu osobowości twórczej każdego z uczniów oraz przygotowywaniu go do samodzielnego egzystowania w społeczeństwie. Nasza kadra to nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem i dobrze wyedukowani, którzy angażują się na rzecz rozwoju dzieci oraz szkoły. Dbamy o to, żeby nasi uczniowie poznali nie tylko obowiązkową podstawę programową, ale również partycypowali w wielu zajęciach językowych i rozwijali swoje zdolności. W związku z tym powstało u nas mnóstwo kół zainteresowań, w tym przyrodnicze, matematyczne oraz plastyczne. Więcej na stronie.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.otwarteokno.edu.pl »

  Otwarte Okno - niepubliczne przedszkole. Tychy to tutaj znajduje się nasze przedszkole. Wspieramy rozwój dzieci zdrowych i niepełnosprawnych przez co działa u nas przedszkole z oddziałami specjalnymi. Otwarte Okno to miejsce w którym pracują tylko doświadczeni i wykwalifikowani pedagodzy. Niepubliczne przedszkole i szkoła podstawowa obie te placówki działają u nas. Nasze niepubliczne przedszkole i szkoła podstawowa kształci swoich podopiecznych na najwyższym poziomie. Ponadto nasze niepubliczne przedszkole i przedszkole z oddziałami specjalnymi posiada bogatą ofertę edukacyjną dopasowaną do potrzeb dziecka.

  Data dodania: 06 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • profuturo.edu.pl »

  Chciałbyś zapewnić swojemu dziecku dobrą przyszłość? Na 100% tak. Ważnym elementem już na początku drogi będzie edukacja, czyli wybór najbardziej sprawdzonej szkoły, która poszerzy w młodym człowieku chęć poznawania świata oraz gromadzenia wiedzy. Szkoły, która poprawi w nim umiejętności jak i pasje, a do tego ukształtuje społecznie i kulturalnie, wspierając go w ciężkim czasie życia jakim jest rozwój oraz dojrzewanie. Taka jest nasza prywatna szkoła, która postępuje w zgodzie z autorskim programem indywidualnej ścieżki rozwoju, poprawiając naturalne umiejętności dziecka. Umożliwia też korzystanie z licznych dodatkowych zajęć.

  Data dodania: 31 05 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły podstawowe

Szkoły podstawowe - nowa strona:

Adres: