Podkategoria: Przedszkola i żłobki

 • Przyjęcia »

  Family World Centrum Zabawy i Nauki - Gdynia Pogórze - Centrum Handlowe Szeprk. Plac zabaw i sala zabaw - na stronie oferta na wejścia indywidualne dla dzieci oraz oferta na przyjęcia urodzinowe, warsztaty dla dzieci i dorosłych. Też Możliwość pozostawienia dziecka od 3 lat w punkcie opieki.Family World Centrum Zabawy i Nauki - Gdynia Pogórze - Centrum Handlowe Szeprk. Plac zabaw i sala zabaw - na stronie oferta na wejścia indywidualne dla dzieci oraz oferta na przyjęcia urodzinowe, warsztaty dla dzieci i dorosłych. Też Możliwość pozostawienia dziecka od 3 lat w punkcie opieki.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne - Każde dziecko to Promyczek »

  Obejmujemy opieką dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. PROMYCZEK został stworzony z myślą o dzieciach, o czym świadczy wykształcona, doświadczona, pełna energii kadra nauczycielska oraz bardzo wysoki poziom warunków lokalowych, spełniających wszelkie standardy. Wolne miejsca w każdej grupie wiekowej. Przedszkole czynne jest w godzinach 7:00 - 17:00. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do rejestru przedszkoli niepublicznych Miasta Bielsko-Biała o numerze MZO-4320/256/09/EL.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • mokotow.wszystkieskarbymamy.pl »

  Przedszkole prywatne Wszystkie Skarby Mamy - przedszkole językowe i artystyczne Mokotów, Ursynów, Warszawa. Kadra pedagogiczna to zespół młodych i kreatywnych nauczycieli z pasją. Nauczanie na najwyższym poziomie. Zapraszamy do przedszkola gdzie odbywa sie rekrutacja - niepubliczne przedszkole Mokotów, Ursynów, Warszawa (Kołbucka).

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • uciociewy.przyjdz.com »

  Witamy na stronie. Nasze przedszkole jest położone na wsi, w okolicy spokojnej i  pełnej zieleni.  Pracujemy od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych, w godzinach od 6. 30  do 18. 00.
  Działamy od  2008r., kiedy to całe przedszkole liczyło zaledwie 20 dzieci. Z roku na rok chętnych przybywało i oto dziś staliśmy się zupełnie nową placówką.     Obecnie przedszkole dysponuje trzema dużymi salami i przylegającymi do nich łazienkami, dwoma szatniami i kuchnią oraz placem zabaw. Grupa najmłodsza (Krasnale)  to dzieci w wieku 2, 5 – 3lat, grupa starsza (Motylki) to dzieci w  wieku 4 lat oraz najstarsza (Biedronki) dzieci w wieku 5 i 6 lat.
  Jesteśmy placówką przepełnioną przyjazną, rodzinną atmosferą.  Staramy się do każdego dziecka podchodzić w sposób indywidualny, dostrzegając jego potrzeby i zdolności. Nasza placówka wspiera dzieci objęte wczesnym wspomaganiem rozwoju  w zakresie terapii  logopedycznej i psychologicznej. Rozwijamy talenty muzyczne (śpiew, nauka nut, gra na instrumentach perkusyjnych i pianinie, taniec) plastyczne (udział w konkursach plastycznych, dodatkowe zajęcia plastyczne indywidualne i w małych grupach) sportowe, teatralne (udział w konkursach teatralnych, liczne występy podczas uroczystości przedszkolnych), matematyczne (szachy). Szczególną wagę przywiązujemy do rozwijania u dzieci zdolności językowych w zakresie znajomości języków obcych (angielski, francuski).   Dzieci 5 i 6 letnie pod czujnym okiem  wychowawców są przygotowywane do nauki szkolnej.   Ponadto troszczymy się, aby dzieci pomimo licznych zajęć, miały dużo czasu na swobodną zabawę z rówieśnikiem, która stanowi najważniejszy element w rozwijaniu umiejętności społecznych oraz uwewnętrznianiu tego czego się nauczyły i doświadczyły podczas zabaw kierowanych z wychowawcą. www.uciociewy.przyjdz.com www.jasimalgosia.mazowsze.me www.ginekolog-onkolog.cliniccentre.eu

  Data dodania: 30 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • ELFIK SOSNOWIEC »

  Centrum Zabawy i Rozwoju "Elfik" z siedzibą w Sosnowcu, to miejsce w którym słychać dziecięcy zgiełk, w jakim każdy Maluch poczuje się pewnie oraz wyjątkowo. Zapewniamy najlepsze warunki do zabawy, a także zatrudniamy doświadczonych pedagogów. Prowadzimy zajęcia według autorskich programów. W ramach działalności prowadzimy żłobek i przedszkole, a ponadto oferujemy m.in. zajęcia popołudniowe dla Dzieci od 6 miesięcy do 6 lat, organizację imprez urodzinowych, a także warsztaty z psychologiem oraz pedagogiem. Dokładne wiadomości na temat naszej działalności, znajdą Państwo na stronie internetowej do odwiedzin jakiej, serdecznie zachęcamy.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • poznan.wszystkieskarbymamy.pl »

  Wszystkie Skarby Mamy - niepubliczne Przedszkole Poznań Artystyczno-Językowe Grunwald Poznań Junikowo. Kadrę pedagogiczną stanowią młodzi, wykształceni i twórczy nauczyciele z pasją. Zapraszamy serdecznie wszystkich na rekrutację - zapoznaj się z interesującą ofertą na prywatne przedszkole Poznań, żłobek Grunwald Junikowo.

  Data dodania: 29 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • przedszkole-sp.edu.pl »

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą przygotowaną przez Alis czyli placówkę przedszkolną oraz szkoły podstawowej. Najlepsza kadra pedagogiczna, najlepsze rozwiązania jeżeli mowa o dodatkowych zajęcia i wiele więcej specjalnie dla rozwoju waszych dzieci. Dlatego już dzisiaj korzystajcie z najlepszych rozwiązań, stawiajcie właśnie na to co przygotowaliśmy dla was w naszej niepublicznej placówce edukacyjnej Alis

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tarchomin »

  Kajtusie Białołęka, Warszawa - niepubliczny żłobek dwujęzyczny i artystyczny. Nasza oferta to dzienna opieka nad dziećmi do 3 lat. Prywatny żłobek o profilu artystycznym posługujący się językiem polskim i angielskim. W żłobku zajęcia plastyczne, muzyczne i ruchowe. Żłobek językowy - żłobki Białołęka, Tarchomin, Nowodwory.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • jasimalgosia.mazowsze.me »

  Witamy na stronie przedszkola Jaś i Małgosia w Ostrołęce. Przedszkole położone jest w centrum miasta z ogrodem i placem zabaw dla dzieci. Wyszkolona kadra pedagogiczna dba o wszechstronny rozwój dziecka zarówno w sferze intelektualnej, fizycznej jak i socjalnej. Bogato wyposażone sale z wszechstronnym i słonecznym wnętrzem zapewniają odpoczynek i zabawę. Na stronie znajdziecie państwo podstawowe informacje - o rekrutacji, dokumenty, wydarzenia i galerię. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi. www.uciociewy.przyjdz.com przedszkole2.schoolpage.eu architekci.olsztyn.me

  Data dodania: 30 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Polecam »

  Najlepsze Przedszkole Zieliniec (Swarzędz Poznań) w spokojnej i uroczej dzielnicy - zapisy, rekrutacja i więcej informacji na stronie. Serdecznie zapraszamy dalej - click here w link. Też przedszkole dla dwulatków. Na stronie internetowej oferta przedszkola a także aktualności, program i galeria (zobacz galerię zdjęć na stronie). Wolne miejsca - prywatne przedszkole Nowa Wieś, Antoninek w Poznaniu. Doświadczona kadra z wieloletnią praktyką, zapraszamy na zapisy dzieci w wieku od 2 do 5 lat na rok 2012/2013. Czytaj więcej na stronie - wypróbuj i skorzystaj - kliknij w link teraz. Pociechy będą miały doskonałą opiekę - przedszkole pod nadzorem Kuratorium Oświaty.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.gwiazdolandia.pl »

  Gliwicki Klub Malucha Gwiazdolandia to magiczne miejsce, w którym każde dziecko poczuje się pewnie i wyjątkowo, nawet bez obecności Rodziców. Zbudowaliśmy je z ogromnej pasji i miłości do dzieci. Sami mamy Maluchy i wiemy jak ciężko jest pozostawić je pod opieką kogoś obcego, dlatego też tym bardziej dostosowujemy się do wszelkich potrzeb rodziców i ich Gwiazdek. Organizujemy bale, pieczemy ciasteczka, słowem - twórczo spędzamy czas. Dzieci mimo że nie są w domu, czują się komfortowo. zachęcamy do kontaktu i odwiedzin naszej strony internetowej na której odnajdą Państwo szczegółowe wiadomości o działalności klubu.

  Data dodania: 12 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.otwarteokno.edu.pl »

  Otwarte Okno - niepubliczne przedszkole. Tychy to tutaj znajduje się nasze przedszkole. Wspieramy rozwój dzieci zdrowych i niepełnosprawnych przez co działa u nas przedszkole z oddziałami specjalnymi. Otwarte Okno to miejsce w którym pracują tylko doświadczeni i wykwalifikowani pedagodzy. Niepubliczne przedszkole i szkoła podstawowa obie te placówki działają u nas. Nasze niepubliczne przedszkole i szkoła podstawowa kształci swoich podopiecznych na najwyższym poziomie. Ponadto nasze niepubliczne przedszkole i przedszkole z oddziałami specjalnymi posiada bogatą ofertę edukacyjną dopasowaną do potrzeb dziecka.

  Data dodania: 06 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Miejskie Przedszkole »

  Miejskie Przedszkole Nr 38 w Zielonej Górze jest placówką publiczną. Prowadzimy nauczanie i wychowanie w zakresie wspierania rozwoju dziecka z wyjątkowym uwzględnieniem działań twórczych nastawionych na rozwój aktywności artystycznych: warsztaty plastyczne, muzyczne - piosenki dla dzieci, warsztaty z udziałem rodziców. Placówka posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która systematycznie uzupełnia i podnosi swoje kwalifikacje oraz stopnie awansu zawodowego. Nauczycielki posiadają dodatkowe umiejętności w zakresie terapii, tańca, kształcenia zintegrowanego, nauki języka francuskiego i muzyki- piosenki przedszkolne. Prowadzą pracę wychowawczą, dydaktyczną, opiekuńczą. Troszczą się o prawidłowy rozwój psychofizyczny wychowanków, tworzą warunki wspierające rozwój dziecka, przygotowują dziecko do życia w rodzinie i społeczeństwie. Wprowadzają dzieci w życie, w którym trzeba radzić sobie z trudnościami i porażkami, ale należy również cieszyć się sukcesem. Przedszkole organizuje różne formy współpracy z rodziną, które cieszą się dużą popularnością. Dzieci i rodzice mają możliwość kontaktu ze specjalistami takimi jak psycholog, logopeda, rehabilitant. Na miejscu znajduje się centrum informacji dla nauczycieli i rodziców, udostępniające fachową literaturę i internet. Miejskie Przedszkole Nr 38, 65-273 Zielona Góra, ul. Braniborska 13, tel. 068 327-25-69, 329-23-34.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne Ciuchcia »

  Zlokalizowane na obszarze Warszawy Przedszkola Ciuchcia Puch Puch są bardzo ciekawym miejscem dla pociech. Zapewniamy najmłodszym odpowiednie warunki do nauki a także rozrywki. Lekcje kierowane są przez doskonale przygotowanych specjalistów, którzy mają na uwadze korzyść każdego dziecka. Poprzez metodę imersji językowej efektywnie uczymy dzieci mówienia w języku obcym. Dzięki nauczycielowi mówiącego po angielsku, dzieci od najmłodszych lat oswajają się z obcą wymową. Proponujemy wiele interesujących aktywności fakultatywnych.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.kidzcorner.pl »

  W przedszkolu dwujęzycznym Kidzcorner dzieci uczą się w sposób naturalny języka angielskiego, przede wszystkim z uwagi na kontakt z wychowawcami anglojęzycznymi. Zajęcia prowadzone są także przez native speakerów, co pozwala na kontakt z żywym językiem. Czteroletnie nauczanie pozwala dzieciom poradzić sobie w szkołach dwujęzycznych oraz w międzynarodowych. Nasze przedszkole jako jedyne w Warszawie i drugie w kraju zostało członkiem światowej sieci szkół stowarzyszonych z UNESCO. Podczas zajęć poruszane są tematy dotyczące praw człowieka, demokracji, pokoju czy też wielokulturowości.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek warszawa »

  Żłobek to miejsce, gdzie przecież często na wiele godzin oddajemy nasze ukochanego bobasa. Z tego względu jego odpowiedni wybór jest niezmiernie ważny. Musimy znaleźć miejsce, gdzie dziecko będzie bezpieczne i zagwarantowana mu zostanie kompleksowa i dobra opieka. My natomiast będziemy mogli spokojnie wrócić do pracy. Żłobek Warszawa do takich miejsc należy. Opiekunowie kładą szczególny nacisk na organizację dziecku czasu tak, by nie odczuwało braku rodziców, a jego wszystkie potrzeby zostały zaspokojone. Ponadto organizowane tu zabawy pozytywnie wpłyną na rozwój naszego dziecka i odpowiednio przygotują do wieku przedszkolnego.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • miniprzedszkolak.pl »

  Osoby szukające interesującej oferty edukacyjnej dla dzieci na etapie przedszkola, powinny zaznajomić się z propozycją przedsiębiorstwa MiniPrzedszkolak. Prowadzimy także żłobek dla dzieci w wieku od 1,5 roku. Gwarantujemy ciekawe, certyfikowane programy prowadzenia zajęć, które dają doskonałe efekty pod względem zdobytej wiedzy a także integracji społecznej. Wszystkim dzieciom pomagamy w rozwijaniu zainteresowań, przez proponowanie wielu zajęć dodatkowych. Szlifujemy również umiejętności z zakresu języka angielskiego, prowadząc zajęcia dwukrotnie w ciągu tygodnia.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola przedszkole Wrocław »

  Wesołe Żabki to punkt przedszkolny i żłobek znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego i Akademii Medycznej. Stworzyliśmy to miejsce głównie z myślą o najmłodszych pociechach pracowników uczelni i studentów oraz rodzicach pracujących i mieszkających w okolicach Placu Grunwaldzkiego.Wesołe Żabki to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie ciekawe zajęcia edukacyjne w formie zabaw, poczucie bezpieczeństwa, bezwarunkową akceptację, niewyczerpaną cierpliwość i miłą atmosferę, sprzyjającą rozwojowi i edukacji.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne Kraków »

  Przedszkole Rainbow to wyjątkowe miejsce dla każdego dziecka w którym odnajdzie sens nauki przez zabawę. Przedszkole Rainbow, jest przedszkolem prywatnym, co czyni, że dziecko ma zapewnioną najlepszą opiekę! Oprócz zwykych lekcji które polepszą wiedzę przedszkolaka, istnieje także możliwość zapisania malucha na lekcje języka angielskigo a także inne ciekawe zajęcia. Nasze przedszkole organizuje skuteczne lekcje języka angielskiego już od kilku lat. Przedszkole Rainbow posiada 21 lat doświadczenia w zakresie kształcenia przedszkolaków! Nasze przedszkole znajdziesz w Krakowskich Bronowicach pod adresem: ul. Gabrieli Zapolskiej 10c 30-126 Kraków. Kontakt telefoniczny z naszym przedszkolem dostępny jest pod numerem telefonu (12) 638 65 00. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola w Mińsku Mazowieckim - Świat Odkrywców »

  Przedszkole w Mińsku Mazowieckim dysponuje dużymi, monitorowanymi klasami luksusowo wyposażonymi w niezbędne pomoce edukacyjne. Przedszkole Mińsk mazowiecki - przestrzeń, która umożliwi intensyfikacja osobowości dzieci oraz swobodę jej wyrażania. Pragniemy zaprosić serdecznie do naszego przedszkola Mińsk Mazowiecki. Dysponujemy nowoczesną kuchnią pozwalająca na przyrządzenie posiłków według spersonalizowany potrzeb dziecka, 2 placami zabaw gdzie maluchy będą mogły spędzić czas na rześkim powietrzu. Naszym najważniejszym celem jest to, aby Mali Odkrywcy poprzez zabawę odnajdywali otaczający ich Świat.

  Data dodania: 18 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny żłobek Warszawa - Tygryski »

  prywatne przedszkole tygryskiwie mieści się w prywatnej willi o powierzchni 400 m2 wraz z pięknym ogrodem, tylko do dyspozycji Naszych maluchów. Przedszkole Tygryski to miejsce, gdzie dzieci przebywają w kameralnej atmosferze, edukują się i bawią w małych gronach. Tygryski to placówka której atutem jest również lokalizacja: z dala od zatłoczonych ulic, w bliskości pięknego parku "Kaskada". Bezpośredni dojazd komunikacją miejską do stacji metra Marymont. Placówka wychowawcza Tygryski to miejsce, gdzie zostawiacie Państwo dzieci pod opieką profesjonalnego personelu. Nasze prywatne przedszkole Warszawa zapewnia miłą i dobrą opiekę nad maluchami. Przedszkole Warszawa Żoliborz to instytucja, która oferuje dzieciom pełne wyżywienie, nadzór pedagogiczny, lekarski, a także odmienne zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.

  Data dodania: 18 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.radosnaplaneta.com »

  Efektywny rozwój wszystkich uczestników zapewnia zapisanie do przedszkola integracyjnego Radosna Planeta, którego siedziba zlokalizowana jest w stolicy. Indywidualny program został dopasowany tak, aby zagwarantować właściwe proporcje między nauką i zabawą. Wspomaga to skuteczność procesu edukacji a także ma niebagatelny wpływ na zadowolenie dzieci. Zatrudniamy nauczycieli o długoletnim stażu pracy, którzy mogą pochwalić się dużą wiedzą merytoryczną. Zachęcamy do przeglądania oferty lekcji nadprogramowych, która została udostępniona na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 30 05 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola i żłobki

Przedszkola i żłobki - nowa strona:

Adres: