Podkategoria: Pomoce szkolne

 • 2l.pl »

  Zapraszamy na nasze strony, gdzie prezentujemy szczegółowe opracowanie lektur szkolnych. Wśród poszczególnych książek znajdują się podstawowe pozycje ze szkolnego kanonu, takie, jak „Pan Tadeusz”, „Granica”, „Lalka”, „Chłopi” i wiele, wiele innych. W pigułce ukazujemy treść utworu i główne problemy w nim poruszone, prezentujemy szczegółowe charakterystyki głównych bohaterów, opisujemy genezę utworu i jego wpływ na całokształt literatury. Ponadto charakteryzujemy główne motywy literackie, jakie zostały zawarte w treści omawianego tekstu.

  Data dodania: 12 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Informacje »

  Ten portal zawiera artykuły na różne tematy. Jednym z takich tematów jest to jak marynować mięso. Mamy największą bazę w Polskiej sieci przepisów na marynowanie mięsa. Witryna oprócz kulinarnych tekstów dostarcza użytkownikowi również wiedzy o tym co to jest żółtlica drobnokwiatowa oraz jak obniżyć popęd seksualny.

  Data dodania: 21 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • nauka.jaworzno.pl »

  W czasach szkolnych lekcja historii była dla mnie czasem do wyłączenia się lub zajmowania się własnymi sprawami a nie nauką. W gimnazjum stwierdziłam że nauka historii nie jest znowu taka straszna i nudna. Pod koniec gimnazjum postanowiłam że pójdę na ten kierunek. Po latach postanowiłam że założę stronę poświęconą historii Polski a właściwie jej postaci. Na tej stronie możecie znaleźć przeróżne postacie historyczne od Andrzeja Modrzewskiego po Janka z Czarnkowa. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony jeśli jesteś zainteresowany i potrzebujesz na ich temat jakieś wiadomości!

  Data dodania: 12 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pomoce dydaktyczne »

  Firma Nowa Szkoła to producent mebli szkolnych i przedszkolnych, który działa na polskim rynku nieprzerwanie od 1992 roku. Zajmujemy się także wyposażaniem placówek publicznych oraz klientów indywidualnych w sprzęt edukacyjny dla dzieci. W naszej ofercie znajdą Państwo również pomoce dydaktyczne i naukowe. Zajmujemy się także wyposażeniem świetlic oraz żłobków. W razie pytań zawsze służymy pomocą.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.terapiapedagogiczna.pl »

  Dysleksja rozwojowa jest coraz powszechniejszym zaburzeniem, które dotyka dzieci w szkole i utrudnia im osiąganie postępów w szkole. Według psychologów dysleksja dotyczy w przybliżeniu dziesięć do piętnastu procent społeczeństwa. Dysleksja rozwojowa potrafi trwale zniechęcić dziecko do nauki, co w przyszłości może niekorzystnie wpłynąć na rozwój dziecka z dysleksją. Środkiem temu przeciwdziałającym jest terapia dysleksji. Strona terapiapedagogiczna.pl podaje jak wyselekcjonować efektywny scenariusz zajęć terapii pedagogicznej, aby udzielić sprawnej pomocy dziecku, które potyka się z dysleksją.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pomoce szkolne

Pomoce szkolne - nowa strona:

Adres: