eu.edu.pl

eu.edu.pl Europejska Uczelnia Informatyczno-Ekonomiczna jest znana z innowacyjnych programów nauczania, które w głównej mierze rozwijają strefę praktyczną. Sprawia to, że kształtujemy studentów pod kątem rynku pracy. Posiadamy doskonale przygotowaną kadrę dydaktyczną, posiadającą wieloletnie doświadczenie. Siedziba naszej uczelni znajduje się w stolicy. Udostępniamy możliwość nauki rozszerzonej w aspekcie języków obcych. Wyróżnia nas niewysokie czesne, które może być płacone w systemie ratalnym. Zapewniamy możliwość wzięcia udziału w ciekawych stażach.

Szczegóły strony eu.edu.pl:

Podlinkuj stronę eu.edu.pl:

eu.edu.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MBA »

  Serwis poświęcony studiom MBA - z ang. Master of Business Administration proponowanym przez WSH we Wrocławiu gwarantującym naukę na najwyższym poziomie. Na stronie można znaleźć opis tego międzynarodowego programu nauczania wyższego kształcącego przyszłych specjalistów zarządzania. Studia MBA prowadzone są w systemie zaocznym.
  MBA zapewnia zdobycie wiedzy z zakresu księgowości, finansów, marketingu, zarządzania przedsiębiorstwem a także prawa. WSH Wrocław oferuje program MBA o idealnie wyważonych proporcjach wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Studia podyplomowe promowane pod hasłem "Poland MBA - The Best MBA" skierowane są do kandydatów z całej Europy.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marketing Internetowy »

  Program uczelni adresujemy do jakichkolwiek osób interesujących się Internetem, jakie pragną zwiększyć własne kwalifikacje, rozbudować wiedzę z zakresu marketingu internetowego także wynaleźć zatrudnienie w różnorodnych oddziałach marketingu, przede wszystkim w agencjach interaktywnych, portalach także innych firmach działających w internecie. Udział w studiach zalecamy szczególnie obecnym i przyszłym menadżerom, grafikom, programistom, informatykom oraz badaczom społecznym.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Uczelnia to nie budowla, to kumple, miejsce oraz nastrój. Twojej wyjątkowości nie zaświadcza wielość ukończonych uczelni, lecz specjalizacja w jednej dziedzinie. Politechniki państwowe cieszą się popularnością. Większe politechniki w naszym państwie na jednej witrynie, wstąp. Warszawa, Szczecin czy Giżycko, czy wielkie miasto jest pewnikiem edukacyjnego sukcesu ? Po co szukać po całym internecie, u nas odnajdziesz wszystkie uniwersytety na jednym portalu. Potrzebujesz szybkiego kursu w obszarze finansów, wybierz doskonałą uczelnię. Przyszedł moment, aby wybrać doskonałą dla Ciebie uczelnię.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Pedagogiczna Warszawa pedagogika wczesnoszkolna »

  Wyższa Szkołą Pedagogiczna ZNP jest uczelnią niepubliczną, kształcącą w obrębie pedagogicznym. Oferuje studia stacjonarne i niestacjonarne I lub II stopnia a także studia doktoranckie. Jest to placówka cały czas rozwijająca się, dysponująca doskonałą kadrą wykładowców oraz wyposażeniem spełniającym najlepsze standardy. Jest ona nastawiona na jak najlepsze wykształcenie przyszłych pracowników kultury oraz oświaty. Zapewnia doskonałe warunki rozwoju w zakresie Polityki Pracy, Dydaktyki i Psychologii a także Pedagogiki: Kultury, Społecznej, Ogólnej. Jeżeli jesteś zainteresowany kształceniem w tym kierunku i chcesz mieć gwarancję, że czynisz to w renomowanej uczelni, zapoznaj się ze szczegółami oferty mieszczącymi się na stronie internetowej:

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Zapisując się do Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu młodzi ludzie będą mieli szansę uzyskać cenne wykształcenie przygotowujące do pracy chociażby w spedycji. Szkoła jest jedyną takiego pokroju w kraju, z roku na rok zaciekawienie proponowaną ofertą studiów odczuwalnie wzrasta. W ramach licznych specjalizacji studenci mogą wybrać na przykład zarządzanie nieruchomościami, czy też logistykę obsługi ruchu turystycznego. Prowadzone są też studia MBA. W ofercie uczelni dostępnych jest też wiele rozszerzających umiejętności szkoleń, dostępne są także rozwijające studia podyplomowe.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szczecin.wspkorczak.eu »

  Osoby zainteresowane studiowaniem wydziałach związanych z zagadnieniami pedagogicznymi albo społecznymi, zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną przez Wydział Zamiejscowy w Szczecinie WSP im. J. Korczaka. Oferujemy studia licencjackie i magisterskie uzupełniające oraz edukację podyplomową. Dla zainteresowanych zapewniamy możliwość uczestnictwa w różnorodnych kursach oraz szkoleniach. Decydując się na ofertę naszej placówki naukowej mają Państwo gwarancję, że za proces nauczania będą odpowiadali znakomici fachowcy w konkretnych dziedzinach wiedzy.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lublin.wspkorczak.eu »

  Dostosowana do zapotrzebowania pracodawców, propozycja Wydziału Zamiejscowego w Lublinie WSP im. J. Korczaka, umożliwi każdemu absolwentowi znalezienie godnego Miejsca pracy. Wysokiej klasy specjaliści mają pieczę nad skutecznym procesem edukacji dla naszych studentów. Proponujemy studia na kierunku pedagogicznym. Przygotowaliśmy duży wybór specjalności, gwarantując naszym studentom możliwość dopasowania specjalizacji do zainteresowań. Proponujemy studia 1 i 2 stopnia, podyplomowe i umożliwiamy studiowanie zdalne.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.wszechnicapolska.edu.pl »

  Wszechnica Polska Szkoła Wyższa - uczelnie Warszawa. Podążaj z nami w kierunku sukcesu. Charakteryzuje nas szeroka oferta programowa - studia licencjackie, magisterskie i studia podyplomowe Warszawa. Budownictwo, administracja, filologia angielska, filologia hiszpańska, bezpieczeństwo wewnętrzne, pedagogika, finanse i rachunkowość studia Warszawa. Także studia dla cudzoziemców - poznaj naszą ofertę.

  Data dodania: 15 07 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: