Biuro tłumaczeń Skrivanek.pl

Biuro tłumaczeń Skrivanek.pl Biuro tłumaczeń SKRIWANEK oferuje usługi z zakresu tłumaczeń medycznych, prawnych, marketingowych i wielu innych. Klienci biznesowi i indywidualni mogą mieć pewność, że biuro zachowa zawodową tajemnicę dotyczącą danych osobowych i firmowych, ponieważ mają obowiązek ochrony wszelkich danych.
To jeden z powodów, dla których dobrze oddać ważne dokumenty do przetłumaczenia profesjonalistom a nie niepewnym amatorom.

Szczegóły strony skrivanek.pl:

Podlinkuj stronę skrivanek.pl:

Biuro tłumaczeń Skrivanek.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski »

  Umiejętność posługiwania się językiem obcym bardzo ułatwia percepcję świata. Najbardziej rozpowszechnionym językiem jest jak wiadomo angielski, choć od pewnego czasu rośnie znaczenie i wartość języków lokalnych, zwłaszcza w biznesie, gdzie znajomość języka danego kraju, z którego pochodzi partner biznesowy, bardzo plusuje w relacjach. Dzięki znajomości angielskiego można bez przeszkód podróżować po świecie, gdyż jest on używany w każdym kraju. Przydaje się także w przypadku, gdy chcemy robić karierę w firmie międzynarodowej. Nauka języków obcych rozwija, poszerza horyzonty i pozwala na bezpośredni dostę do dóbr kulturowych, np. można czytać książki lub oglądać filmy w oryginale. Warto się uczyć niezależnie od wieku.

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prestige ECK - edukacja biznesowa dla firm »

  Kształcenie jest ważne nie tylko przed rozpoczęciem pracy zawodowej, ale również podczas trwania kariery. Nasze centrum szkoleniowe poświęcone edukacji biznesowej dla firm powstało z zamysłem dokształcania i rozwijania pracowników różnych branż oraz różnych profesji. Jesteśmy partnerem tych przedsiębiorców, którzy inwestują w swoich ludzi i rozwijają ich indywidualne predyspozycje. Organizujemy szereg szkoleń z zakresu prawa, marketingu czy informatyki. Dobierając wykładowców zwracamy szczególną uwagę na metody dydaktyczne jakie są przez nich stosowane. Zatrudniamy tylko takich nauczycieli przedmiotów biznesowych, którzy w nietuzinkowy sposób podchodzą do omawianych zagadnień i potrafią zmobilizować uczestników szkolenia do wspólnej pracy nad zgłębianym zagadnieniem oraz posiadają spore osiągnięcia w edukacji. Dzięki takim metodom nasze szkolenia zawodowe dla firm są jednymi z najlepszych na rynku.

  Data dodania: 01 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Logos Katowice »

  Działamy na zlecenie przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Troszczymy się o jakość świadczonych przez nas usług, nie pozwalamy sobie na błędy. Decydując się na tłumaczenia przysięgłe w naszym wykonaniu masz pewność, że wykonamy je na najwyższym poziomie. Mamy przyjazne ceny, zdolną i doświadczoną kadrę. Od nas zawsze wyjedziesz zadowolony.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.tlumaczwodzislaw.pl »

  Tłumacz przysięgły jest zawodem, który aby wykonywać należy spełnić określone wymogi prawne. Dlatego też tłumaczenia wykonywane przez tłumaczy przysięgłych są uznawane przez urzędy i sądy.
  Maria Siemaszkiewicz jest jednym z takich tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego. Jest ona absolwentką germanistyki Uniwersytetu Wrocławskiego oraz jest wpisana na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez ministra Sprawiedliwości. Wykonuje ona tłumaczenia dla mieszkańców, firm i instytucji państwowych z terenu powiatu Wodzisław Śląski oraz powiatów ościennych. Maria Siemaszkiewicz specjalizuje się w tłumaczeniach tekstów prawniczych, medycznych, finansowych i edukacyjnych.
  W powiecie Wodzisław Śląski tłumaczenia oferuje wielu tłumaczy ale usługi wykonywane przez Marię Siemaszkiewicz cechuje rzetelność i fachowość.
  - tłumacz języka niemieckiego od 1986 roku. Wykonuję tłumaczenia pisemne oraz ustne. Szybko, profesjonalnie i skutecznie.

  Data dodania: 09 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • PRO LINGUA. BIURO TŁUMACZEŃ BIAŁYSTOK »

  Biuro tłumaczeń ProLingua Marek Bagiński wykonuje profesjonalne tłumaczenia przysięgłe z niemieckiego i angielskiego. Zajmuje się tłumaczeniami poświadczonymi takich dokumentów jak dyplomy, świadectwa oraz odpisy aktów stanu cywilnego. Proponuje też tłumaczenia tekstów specjalistycznych z zakresu medycyny, prawa oraz techniki. Każde ze zleceń wykonywane jest na czas i z użyciem najwyższej staranności, dzięki czemu nie ma miejsca na błędy albo modyfikacji znaczenia tłumaczonego tekstu. Charakter usług realizowanych przez biuro ProLingua obejmuje także tłumaczenia ustne konsekutywne negocjacji handlowych lub rozmów telefonicznych. Więcej na witrynie internetowej.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.lidaria.pl »

  Jeśli potrzebujecie Państwo wykonać tłumaczenie przysięgłe lub zwykłe, z terminem "na wczoraj", "dziś" lub "jutro", to właśnie biuro tłumaczeń Lidaria jest tym biurem, które profesjonalnie i na wysokim poziomie wykona takie tłumaczenie. Jesteśmy zespołem bardzo doświadczonych tłumaczy przysięgłych i zwykłych. Wykonujemy tłumaczenia nie tylko z/na język rosyjski, niemiecki, angielski czy francuski, ale również z/na wiele innych języków. Zapraszamy do siedziby naszego biura tłumaczeń, które znajduje się w centrum Warszawy.

  Data dodania: 06 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • wolostlumaczprzysiegly.com »

  Tłumacz przysięgły języka angielskiego wykonuje tłumaczenia w Londynie oraz innych miastach. Wykonujemy także tłumaczenia online i oferujemy dobre ceny oraz fachowe wykonanie. U nas możesz przetłumaczyć dokument taniej, gdyż ceny kształtują się od £10-15 za dokument. Obecnie mamy promocję obejmującą dodatkowa kopia i wysyłka poleconym gratis na terenie UK. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą.

  Data dodania: 16 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • podstawyrosyjskiego.pl »

  Podstawy rosyjskiego to pierwszy rozbudowany kurs rosyjskiego za darmo. Kursanci znajdą u nas tylko praktyczną wiedzę! Podczas lekcji przedtsawiamy naukę na przykładach. Jakby tego było malo w planach rozwoju naszego kursu mamy stworzenie ścieżek dźwiękowych przy kazdej pomocy naukowej. Podstawyrosyjskiego. pl obok głównego kursu to również: słowniki tematyczne, lekcje gramatyczne, rozmówki oraz przykłady! Zapraszamy i nie zapomnij udostępnić nas na Facebooku!

  Data dodania: 19 11 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: