Podkategoria: Wyburzenia i rozbiórki

 • www.ewtrans.pl »

  Specjalizujemy się w usługach koparkami koparko ładowarkami i ciężarówkami. Oferujemy rozbiórki i wyburzenia budynków, roboty ziemne i wykopy oraz usługi drogowe. Oferujemy sprzedaż i transport materiałów sypkich, transport niskopodwoziowy. Atrakcyjne ceny, dogodne terminy, profesjonalne wykonawstwo.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.bal-kop.pl »

  Kompleksowe usługi koparkami i koparko ładowarkami, rozbiórki i wyburzenia budynków, roboty ziemne, wynajem koparek i ciężarówek, sprzedaż kruszywa Warszawa. Oferujemy atrakcyjne ceny, rzetelną i uczciwą pracę oraz doradztwo. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z osobami prywatnymi, firmami, jak i instytucjami.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Arcad - rozbiórki techniczne »

  Podstawą działalności firmy Arcad jest wykonywanie rozbiórek technicznych jak i oferowanie wielu podobnych usług z tego zakresu. Przedsiębiorstwo ma piętnastoletnie doświadczenie, zatrudnia także wykwalifikowaną ekipę robotników. Klienci mogą polecić firmie prace na przykład przy przebudowach istniejących budynków, mogą też zlecić całkowitą rozbiórkę, w tym także i usunięcie części konstrukcyjnych. Firma do wykonywanych prac stosuje między innymi profesjonalne zdalnie sterowane roboty rozbiórkowe marki Brokk, jakie dzięki niewielkiej wadze mogą poruszać się nawet po stropach.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.irtrans24.pl »

  Nasza firma zajmuje się wywozem gruzu i odpadów budowlanych na terenie całej Warszawy i w jej okolicach. nasi klienci mają do wyboru kilka możliwości wywozu gruzu i odpadów budowlanych: wywóz gruzu w workach
  big bag na gruz
  kontener na gruz i odpady budowlane.
  Wyróżniamy się na warszawskim rynku usług porządkowych szeroką gamą dostępnych rozwiązań i profesjonalizmem. Posiadamy big bagi na gruz o pojemności 1 m3 oraz 1, 5 m3. Jako jedna z nielicznych firm posiadamy pełną gamę kontenerów. Nasza oferta w tym zakresie obejmuje: kontener na gruz i odpady budowlane o pojemności 2 m 3
  kontener na gruz i odpady budowlane o pojemności 5 m3
  kontenery na gruz i odpady budowlane o pojemności 7 m3
  kontener na odpady budowlane o pojemności 15 m3.
  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wyburzenia i rozbiórki

Wyburzenia i rozbiórki - nowa strona:

Adres: