Podkategoria: Więźby dachowe

 • www.eko-dachwior.pl »

  Jeśli są Państwo zainteresowani nietypowym pokryciem dachowym, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Eko-dachwiór. Nasza firma specjalizuje się w pokryciach dachowych z wióra osikowego, który charekteryzuje doskonały wygląd oraz świetne parametry. Stosowane przez nas surowce cechuje doskonała jakość. Drewno pozyskujemy bezpośrednio z naszych lasów i jest poddawane obróbce bez użycia maszyn. Wykonywane prace sprawiają, że nasze konstrukcje są odporne i mogą pozostać na dachu przez wiele lat. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami oraz długoletnim doświadczeniem w branży.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Drewno budowlane complex.gda.pl »

  Jeśli poszukują Państwo sprawdzonych elementów drewnianych oraz drewna do dachów i konstrukcji szkieletowych lub domków wypoczynkowych, to zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją firmy Complex. Wieloletnie operowanie w branży umożliwiło nam ustabilizowanie metod produkcyjnych, dążąc do zapewnienia najwyższej jakości ostatecznego towaru. Nasza produkcja opiera się na zasobach pochodzących z ekologicznych upraw z certyfikatem FSC. Posiadamy trzy hale wytwórcze, które posiadają olbrzymie możliwości produkcyjne. Nasza firma wdrożyła i stosuje systemy ISO 9001 oraz 14001.

  Data dodania: 09 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.traffic-blachy.pl »

  Jeżeli interesuje Państwa nabycie dobrych pokryć dachowych z blachy, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez firmę Traffic Blachy & Dachy, której siedziba zlokalizowana jest w Białymstoku. Oferujemy interesujące wzornictwo a także duży wybór kolorów. Gwarantujemy profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich produktów do określonych wymagań. W przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo produkty w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do wysyłania projektów w celu uzyskania darmowej oferty cenowej.

  Data dodania: 25 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • e-zielonydach.pl »

  W propozycji firmy Zielony Dach znajdą Państwo dużą różnorodność usług związanych z projektowaniem oraz wykonywaniem ogrodów dachowych. Oferujemy specjalistyczne doradztwo w wyborze najodpowiedniejszych rozwiązań do konkretnych oczekiwań. Ponadto mogą Państwo u nas nabyć dużą ilość towarów, które służą do tworzenia ogrodów dachowych. Proponowane produkty pozyskujemy od uznanych producentów, dlatego możemy zagwarantować ich świetną klasę. Działamy w branży od 2009 roku. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą propozycją.

  Data dodania: 28 10 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Więźby dachowe

Więźby dachowe - nowa strona:

Adres: