Podkategoria: Instalacje

 • ZAKŁAD ROBÓT REMONTOWO-BUDOWLANYCH »

  Zakład budowlany oraz remontowy WOŚ z Warszawy to doskonałe rozwiązanie dla klientów prywatnych, instytucjonalnych oraz biznesowych, zainteresowanych współpracą w zakresie budowy obiektów, ich modernizacji oraz wykonywania prac remontowo-wykończeniowych. Nasza oferta jest cały czas rozszerzana, tak aby podołać wzrastającym oczekiwaniom rynku. Firma remontowo-budowlana WOŚ z zapałem podejmie się budowy domów, wykonania instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych, remontów wnętrz i ich wykończeń. Oferujemy właściwe dokonanie wyceny, sfinalizowanie wszystkich prac w terminie, a także konkurencyjne ceny. Posiadamy długoletnie doświadczenie. Zapraszamy na stronę www.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • WRO-SYSTEM »

  Prezentujemy Państwu firmę WRO-SYSTEM - czołowego instalatora sieci strukturalnych. Zakład Piotra Wróblewskiego z siedzibą w Kolbudach koło Gdańska zaświadcza kompleksowe usługi w zakresie projektowania, montażu, rozruchu i eksploatacji stacji energetycznych, sieci kablowych, instalacji siłowych, instalacji CCTV, dźwiękowych systemów ostrzegawczych oraz wielu innych rodzajów instalacji elektrycznych. Dodatkową działalnością WRO-SYSTEM jest również wynajem sprzętu budowlanego, podnośników, samochodów, przyczep oraz elektronarzędzi. Pomorska firma gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług, a także fachowe wsparcie doradcze. Więcej na stronie.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.polishpellet.com »

  Chcesz wiedzieć więcej o biomasie, którą w formie pelletu można wykorzystać jako opał do ogrzewania domu lub hali produkcyjnej? Zajrzyj na naszą stronę internetową dedykowaną pelletom Lava i Olimp, które klasyfikowane są jako najwyższej jakości pellet drzewny dostępny na polskim rynku. Nasz pellet produkowany jest z trocin drzew iglastych takich jak świerk czy sosna. Nasze paliwo Lava i Olimp to nowoczesna forma paliwa, które dostarczy Państwu ekologicznej energii!
  Firma Stelmet produkuje pellet najwyższej jakości, o czym świadczyć może grono stałych zadowolonych klientów oraz szereg zdobytych przez nas certyfikatów. Jakość pelletu udaje nam się uzyskać zarówno dzięki doskonałemu surowcowi, jak i najnowocześniejszej linii produkcyjnej. Jesteśmy protoplastami produkcji pelletu w Polsce.

  Data dodania: 05 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • hydraulik-warszawa.net »

  Z Twoich rur jedzie jak z spod ogona skunksa? Twoja rura jest zbyt ciasna, że bez przerwy się zatyka? Z naszą pomocą problem niebawem doczeka się skutecznego rozwiązania! Ekipa hydraulik-warszawa. net wie, jak udrażniać i ma w tym polu niebywałe doświadczenie. Pokażemy Ci, jak bezinwazyjnie wznieść stan techniczny swoich rur i sprawić, że na nowa będziesz mógł się cieszyć udrożnioną kanalizacją.
  Idące za tym komfort, bezpieczeństwo i radość idące z doskonale przetkanych rur są bezcenne - a możesz to zyskać za sprawę jednej krótkiej wizyty specjalista z hydraulik-warszawa. net, który rozwiąże problemy z kanalizacją na długi czas i wesprze wsparciem merytorycznym w kwestii konserwacji i profilaktyki z zakresu domowej kanalizacji.

  Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • ecotechnologie.pl »

  Eco Technologie ma do zaoferowania Państwu wysokiej jakości projekty instalacji gazowych w bardzo przyzwoitych cenach. Nasza firma od wielu lat korzysta z najlepszych ekologicznych rozwiązań technicznych dzięki czemu może zaoferować swoim klientom fachowe wykonanie instalacji gazowych na bardzo wysokim poziomie. Naszą firmę wyróżnia indywidualne podejście do klienta i dbałość nawet o najmniejsze detale, dzięki czemu udało nam się zdobyć masę nowych klientów. Najlepsze projekty instalacji sanitarnych tylko u Nas.

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • PROMIAST Projekty instalacji gazowych »

  PROMIAST Sp. z o.o. Biuro Projektów I Nadzoru Budowlanego działa na rynku usług projektowych od przeszło 20 lat. Przez ten okres firma zdecydowanie zwiększyło kierunek swoich usług, a również zaangażowało większą grupę specjalistów, jacy pracują w firmie. Aktualnie firma zajmuje się planowaniem osiedli mieszkaniowych, także blokowisk oraz domków szeregowych i innych. Także w skład niniejszej oferty wchodzi inwentaryzacja budowlana i instalacyjna, która realizowana jest w zupełnym aspekcie oraz kosztorysowanie inwestycji i okresowe przeglądy budynków. Spółdzielnie lokalowe zapraszamy do zapoznania się z propozycją na stronie.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • termpir.eu »

  Szukasz dobrych płyt termoizolacyjnych? Zajrzyj na stronę- termpir. eu- Strona ta proponuje zakup trzech rodzajów płyt izolacyjnych. Dostępne są płyty z okładziną wykonaną z papieru, z papieru pokrytego aluminium jak i okładziną z welonu szklanego. Płyty te posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Jeśli jesteś zainteresowany to wejdź na stronę termpir. eu i zapoznaj się z możliwością zakupu dobrych i niedrogich płyt izolacyjnych.

  Data dodania: 21 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.hydrokomplet.pl »

  Jesteśmy wiodącym przedstawicielem branży przemysłowej, dostarczającym szereg rozwiązań dla rynku ciepłowniczego, chłodniczego i wentylacyjnego. Specjalizujemy się w produkcji zasobników buforowych c. w. u., zasobników wody oraz tych ze stali nierdzewnej i wielu innych urządzeń. Nasze wyroby dedykujemy zarówno dużym i małym inwestorom, a także klientom indywidualnym. Siedziba firmy mieści się na terenie Grudziądza.

  Data dodania: 22 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.alfarex.pl »

  Alfarex to zespół wykwalifikowanych fachowców z Warszawy, którzy prowadzą obsługę techniczną budynków. Ich zakres działania jest bardzo rozległy i obejmuje zarówno stały nadzór nad kotłowniami, węzłami cieplnymi i hydroforniami, jak i jednorazowe usuwanie awarii i usterek. Firma funkcjonuje już przeszło 15 lat na rynku, nieustannie się rozwijając i podnosząc kwalifikacje pracowników.

  Data dodania: 16 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • instalacje elektryczne Szczecin »

  Mawo Elektryk Szczecin najlepsze w mieście. Jak zobaczymy, instalacje elektryczne, mimo tego, że na co dzień o nich nie pamiętamy, mają one niesłychanie gigantyczny wpływ na nasz los, skutkiem tego powinno się je podłączyć fachowo a regularnie i jednocześnie profesjonalnie dozorować ich poziom zdatności.Zalecam tutaj firmę Mawo Usługi Elektryczne Szczecin W związku tym, jak będziemy pragnęli dokonać tego rodzaju czynności, konieczniemusisz wnikliwie zaznajomić się z ofertami przedsiębiorstw na rynku, które robią tego rodzaju usługi. Najlepiej będzie skorzystać z propozycji stworzenia instalacji elektrycznej tej firmy, które zapewnia pełny montaż robót w tym zakresie. Możemy, w związku z tym myśleć, że zakład pracy, jaki realizuje taką ofertę, jest prawdopodobnie solidna, gdyż musi posiadać odpowiednim doborem ludzi, a także nie może ona pozostawać bez żadnych zleceń, toteż swobodnie będziemy mogli dowidzieć się, jak o takiej firmie wypowiadają się kontrahenci. Instalacje elektryczne Szczecin jest w stanie wykonać instalacje elektryczne w domu, w postaci między innymi odgromowej instalacji, antenowej, czy oświetleniowej. Co więcej będzie ona użyteczna w czasie każdych pomiarów ochronnych i zabezpieczających, dzięki czemu będziesz miał gwarancję bezpiecznego używania ze wszelkich instalacji.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • pomiary elektryczne »

  Witamy, wykonujemy w sposób profesjonalny standardowe i zaawansowane pomiary elektryczne, które potwierdzamy dokumentacją sporządzoną w oparciu o dedykowane oprogramowanie - badania elektryczne. Pomiary wykonujemy przy pomocy szerokiej gamy mierników i urządzeń pomiarowych posiadających zawsze aktualne certyfikaty. Wykonujemy następujące pomiary elektryczne instalacji i urządzeń elektrycznych: pomiary rezystancji izolacji, pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, pomiary rezystancji uziemień, pomiary natężenia oświetlenia, badania wyłączników różnicowo-prądowych, okresowe przeglądy instalacji elektrycznych w budynkach - badania elektryczne. Przeglądy instalacji powinny obejmować w szczególności:
  - szczegółowe oględziny w zakresie podanym wyżej,
  - sprawdzenia ciągłości przewodów ochrony przeciwporażeniowej,
  - czynności konserwacyjne i naprawy zapewniające poprawną pracę instalacji,
  - pomiary w zakresie i terminach określonych w instrukcji eksploatacji.
  Różnica pomiędzy oględzinami a przeglądami polega na tym, że:
  - oględziny są to obserwacje i ocena urządzeń oraz instalacji elektrycznych bez przeprowadzania pomiarów i prób, dla wielu urządzeń oględziny są podstawową czynnością w prowadzeniu prawidłowej eksploatacji,
  - przeglądy są to kompleksowe czynności diagnostyczne i konserwacyjne, odtwarzające sprawność eksploatacyjną instalacji badania elektryczne.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Kolektory słoneczne- Solar-Therm- zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, która wprowadzi Cię w temat energii odnawialnej. Odwiedź naszą stronę, na której znajdziesz mnóstwo istotnych informacji na temat baterii słonecznych, kolektorów solarnych i ogrzewaniu słonecznym. Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji na temat ogrzewania słonecznego, dowiesz się tego z naszego serwisu. Dowiesz się także, w jaki sposób takie baterie słoneczne są zbudowane, a także w jaki sposób działają i wytwarzają energię. Firma oferuje kolektory w takich miastach jak Warszawa, Radom, Kielce, Łódź i Lublin.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.czyszczenie-kanalizacji.eu »

  Witamy, na naszej stronie internetowej. Pogotowie kanalizacyjne Kraków, oferuje kompleksowe usługi hydrauliczne, oraz kanalizacyjne. Działamy, na terenie Krakowa i okolic. Czyszczenie, oraz udrażnianie kanalizacyjne, wc, oraz prysznic i wymiana baterii. Hydraulik Kraków, oraz Pogotowie kanalizacyjne na terenie Krakowa.

  Data dodania: 24 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Wrocław »

  Hydraulik Jacek Wąs wita na firmowej witrynie internetowej, na której znajdują się wyszczególnione wykonywane usługi. Poza typowymi zleceniami hydraulicznymi można zamówić kolektory słoneczne, które po odpowiednim połączeniu i konfiguracji sprawią, że nasz dom będzie prawie całkowicie niezależny od zewnętrznych, konwencjonalnych dostawców energii. Swoje usługi Jacek Wąs kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i do firm i instytucji.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blachy Stalowe »

  Jesteśmy firmą od czasu lat specjalizującą się w dziedzinie handlu natomiast dystrybucji wyrobów hutniczych natomiast odzysku natomiast przygotowania metali aż do recyklingu. W naszym asortymencie znajdą Kraj szeroką gamę blach natomiast innych wyrobów hutniczych. Prowadzimy oraz skup natomiast sprzedaż złomu wszelkiego rodzaju. Naszą pełną ofertę razem spośród bieżącymi stanami magazynów znajdziecie Kraj klikając akcent "Stany magazynowe" powyżej (lista jest na bieżąco aktualizowana).

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent saun »

  Sauna fińska to teraz ogromnie popularny sposób na spędzanie wolnego czasu blisko natury. Takie rozwiązanie umożliwia nam zrelaksowanie się a oprócz tego wywiera dodatni wpływ na ludzkie zdrowie. Posiadamy w ofercie przeróżnego rodzaju sauny dopasowane do możliwości pieniężnych każdego Klienta. Sprzedawane produkty bazują na rozwiązaniach stosowanych przez skandynawów - specjalistów w zakresie budowy saun.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdalny odczyt »

  Rhino Sp. z o.o. oferuje innowacyjne rozwiązania: systemy do monitoringu i sterowania obiektami oraz systemy do zdalnego odczytu liczników wody, ciepła, gazo i energii elektrycznej. Polski producent, polski kapitała i systemy tworzone z komponentów w 100% polskiego pochodzenia. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Panele słoneczne »

  Zapewne wszyscy tęsknimy za czystym środowiskiem naturalnym, świeżym powietrzem ciszą. Z przerażeniem spoglądamy na ogromne kopcące kominy, które nie wróżą nic dobrego tylko sieją zanieczyszczenia. My też tak mamy i to skłoniło nas do przemyśleń - właśnie dlateg postanowiliśmy zająć dystrybucją nowoczesnej technologi solarnej. Fotowoltaika to przyszłość i ekologia. Solar M.G.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Metale Kolorowe »

  Istniejemy na polskim rynku od chwili 1992 roku. Biznes nasza jest doświadczonym dystrybutorem metali nieżelaznych i wyrobów hutniczych ze stali kwasoodpornej produkcji krajowej i zagranicznej. Jesteśmy wieloletnim przedstawicielem Huty Aluminium KONIN S.A. - Grupa Impexmetal. Posiadamy bogatą ofertę asortymentową w postaci prętów, rur, blach, taśm, folii, kształtowników, gąsek, sit. Oferowane przy użyciu nas materiały posiadają atesty hutnicze producentów. Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę i najwyższą jakość sprzedawanych wyrobów.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Instalacje

Instalacje - nowa strona:

Adres: