Podkategoria: Budowlane inwestycje

 • www.dzwigi-uniwersal.pl »

  Firma Uniwersal świadczy profesjonalne usługi wynajmu maszyn światowej klasy - dźwigów, dźwigów samochodowych, dźwigów teleskopowych, podnośników koszowych, żurawi o udźwigu od 10 do 200 ton, koparek i innego sprzętu niezbędnego w każdej inwestycji. O prawidłowe wykonywanie zleceń dbają Nasi wykwalifikowani operatorzy.

  Działamy na terenie województwa małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego.

  Data dodania: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Geotest geofizyka usługi »

  Zakład Robót Geologiczno-Inżynierskich Geotest z Tychów aktywnie działa na rynku specjalistycznych usług budowlanych. Dla naszych klientów wykonujemy kompleksowe usługi inżynieryjne wymagające znajomości i doświadczenia w obszarze: wiercenia studni głębinowych, odwodnienia, wzmacniania podłoża, palowania, posadowienia na palach. Posiadając własny wyspecjalizowany sprzęt budowlany, przeznaczony do tego rodzaju prac, realizujemy wszystkie zlecenia wymagające stworzenia dokumentacji geologicznej i wodnej. Nasz doświadczony zespół inżynierów chętnie odpowie na każde pytania związane z realizowanymi pracami. Szczegółową ofertę znajdą Państwo na stronie:

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Do malarnii proszkowych »

  To jest serwis o malowaniu proszkowym i firmach z tego segmentu rynku, które świadczą usługi lakierowania proszkowego. Każdy producent farb proszkowych oraz hurtownia sprzedająca farby proszkowe znajdzie tu swoje miejsce. Udostepniamy informacje pozwalające na kontakt z firmami z branży. Zapraszamy do korzystania z tych informacji.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana Sochaczew »

  Firma Gips 100 prowadzi usługi remontowe oraz budowlane na terenie województwa mazowieckiego. Nasza Firma została założona w 1993 roku. W zakres naszych usług wchodzą przede wszystkim: prace tynkarskie, tapetowanie, układanie płytek podłogowych oraz ściennych, prace dekarskie czy instalacje wodociągowe. Firma Gips100 dokłada wszelkich możliwych starań, aby wszystkie prace były wykonywane w terminie. Pozwala na to bogate doświadczenie, wyspecjalizowana kadra pracownicza oraz należyta organizacja pracy to bardzo duże atuty, które umożliwiają świadczenie usług na bardzo wysokim poziomie. Aby odszukać firmę Gips100 wystarczy wpisać w google wymienione słowa: gips 100 firma budowlana lub firma budowlana Sochaczew. Siedziba Przedsiębiorstwa Gips 100 znajduje się w Sochaczewie na ul. Kuźmińskiego szesnaście. Zachęcamy do kontaktu z naszym Przedsiębiorstwem.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budowlane inwestycje

Budowlane inwestycje - nowa strona:

Adres: