Podkategoria: Biura nieruchomości

 • www.mart.gda.pl »

  Powierzchnie biurowe, lokale użytkowe na wynajem w centrum takich miast jak Gdańsk osiągają zawrotne ceny. Jednak jest na ten problem rozwiązanie. Mianowicie wystarczy dokładnie zapoznać się z możliwości ofertowymi firmy MART. Do waszej dyspozycji MART oddaje dwa nowoczesne biurowce w centrum Gdańska. W propozycji firmy oprócz biur i lokali użytkowych także możliwości związane z kompletnym aranżowaniem wnętrz według sugestii

  Data dodania: 25 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.geo-projekt.com.pl »

  Przedsiębiorstwo geodezyjne GEO-PROJEKT działa na rynku usług geodezyjno-kartograficznych od 2005 roku. Siedziba firmy mieści się w Szamotułach. Oferowane usługi kierowane są przede wszystkim do mieszkańców powiatu szamotulskiego (gminy Szamotuły, Wronki, Kaźmierz, Obrzycko, Ostroróg, Duszniki, Pniewy) oraz powiatów ościennych. Firma wykonuje między innymi podziały nieruchomości, mapa do celów projektowych, geodezyjna obsługa inwestycji, tyczenie i inwentaryzacje sieci uzbrojenia terenu. Geodeci dysponują wiedzą niezbędną do rzetelnego i fachowego wykonania powierzonych prac oraz sprzętem pomiarowym światowej klasy producentów zapewniającym wysoką precyzję wykonywanych pomiarów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 01 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania i domy – Targimieszkaniowe.net »

  Serwis targimieszkaniowe. net daje użytkownikom wstęp do deweloperskich ofert zbytu lokali mieszkalnych. Internetowa forma zapewnia sposobność przeglądania propozycji przez 24 godziny na dzień. Każda firma, zamieszczająca na naszej witrynie swoją ofertę, przekazuje również interesujące informacje o zakresie oraz walorach prowadzonej aktywności. Dzięki temu klient może od razu sprawdzić z jakim przedsiębiorcą rozmawia. Część deweloperów oddaje do dyspozycji klientów swoich pracowników, którzy służą radą w dobraniu najlepszej dla potrzeb potencjalnego nabywcy nieruchomości.

  Data dodania: 07 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.gawron-rzeczoznawca.pl »

  W propozycji firmy Konrad Gawron Rzeczoznawca Majątkowy znajdą Państwo duży wybór świadczeń powiązanych z przygotowywaniem operatów budynków, lokali mieszkalnych, działek i innych. Mamy konieczne uprawnienia a także doskonałe kwalifikacje zawodowe. Nasza oferta zawiera szczegółowe wyceny, jak również szacunkowe przedstawienie wartości nieruchomości, podawane na spotkaniu przy kawie. Gwarancją bezpieczeństwa oferowanych przez nas świadczeń jest posiadane ubezpieczenie OC, obejmujące prowadzoną dizałalność. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

  Data dodania: 25 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.honestbroker.eu »

  Jeśli interesuje Państwa nabycie albo zbyt dowolnej nieruchomości, to zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją, która została zaprezentowana przez przedsiębiorstwo HONEST BROKER Natalia Gwizdał, którego siedziba znajduje się w Międzychodzie. Trudnimy się również zarządzaniem nieruchomościami. Do każdej zleconej czynności podchodzimy bardzo starannie, co pozwala nam na zapewnienie bardzo wysokiej jakości oferowanych usług. Ludzi zainteresowanych przedstawioną propozycją zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego.

  Data dodania: 09 03 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura nieruchomości

Biura nieruchomości - nowa strona:

Adres: