Podkategoria: Windykacja

 • prawo restrukturyzacyjne »

  Kancelaria prawna KPHU - radca prawny, adwokat Warszawa. Kancelaria Prawa Handlowego i Upadłościowego - obsługa prawna firm, sprawy rodzinne, windykacja należności, ogłoszenie upadłości - prawo upadłościowe i naprawcze. Serdecznie zapraszamy dalej, kliknij teraz w link do naszej strony. Kancelaria prawnicza zaprasza - radca prawny, prawnik, adwokat Warszawa. Nasza oferta to twój wybór - okazja, wypróbuj i skorzystaj, zobacz więcej na stronie. Kancelaria adwokacka, adwokat w Warszawie - zgłoszenie wierzytelności, syndyk, upadłość firmy, odpowiedzialność członków zarządu - prawnik, Kancelaria prawna Warszawa.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Warszawa »

  Każdy zadaje sobie czym tak na prawdę jest skuteczne odzyskiwanie długów? Są to profesjonalne negocjacje pomiędzy wierzycielem, a dłużnikiem, które są tym bardziej skuteczniejsze im bardziej profesjonalny jest negocjator. Dlatego profesjonalnym odzyskiwaniem długów zajmują się Windykacja Warszawa, które zatrudniają najwyższej klasy specjalistów od negocjacji. Windykacja Warszawa by była skuteczna musi egzekwować prawa wierzyciela przy zapewnieniu maksimum szacunku dla dłużnika. Nowoczesne wyszukiwarki internetowe pozwalają na wpisanie hasła Windykacja Warszawa i pozwalają na dotarcie do bogatej oferty różnych firm.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oddział Bydgoszcz »

  Pragma Inkaso - Tarnowskie Góry. Oddział Bydgoszcz i Poznań. Firma Pragma Inkaso jako jeden z liderów oferuje twarde i miękkie metody windykacji. Windykacja należności i wierzytelności - wysoka efektywność i szybki proces decyzyjny. Wysoki poziom usług - kompleksowa oferta na naszej stronie. Windykacja, faktoring, zarządzanie wierzytelnościami. W ofercie także windykacja zagraniczna i giełda wierzytelności.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.pragma.pl »

  Warszawa, Katowice, Tarnowskie Góry i inne miejsca w kraju czyli firma Pragma oferująca takie działania jak windykacja, oferująca prawidłowy faktoring, zakup wierzytelności oraz kupno długów. Właśnie u nas możecie liczyć na wszystko co najlepsze, dokładniej przygotowane zostaną rozwiązania pod tytułem faktoring z regresem, faktoring odwrotny oraz sprzedaż wierzytelności, wykup wierzytelności. Tak to właśnie się prezentuje, tak to właśnie jest realizowane w firmie Pragma

  Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja, dochodzenie odszkodowań Warszawa »

  Serdecznie zapraszamy Państwa! Prywatny detektyw - świadczymy usługi detektywistyczne - KONTRA - zajmujemy się usługami detektywistycznymi na terenie Warszawy i okolic. Prywatny detektyw Warszawa - przedmiotem mojej działalności jest również windykacja i pomoc przy dochodzeniu odszkodowań. Oferujemy Usługi dla biznesu: weryfikacja szkód zgłaszanych firmom ubezpieczeniowym pod względem usiłowania wyłudzenia, kontrola lojalności pracowników, wykrywanie kradzieży pracowniczych, ujawnianie nieuczciwej konkurencji, ochrona marki oraz znaków towarowych. Ustalamy też miejsca pobytu osób poszukiwanych. Więcej na stronie: http://www.uslugi-detektywistyczne.eu, tel: 696-589-351, e-mail: kontakt@uslugi-detektywistyczne.eu

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Zagraniczna »

  Windykacja międzynarodowa jest najtrudniejszym sposobem egzekucji długów. Wymaga tłumaczenia wielu dokumentów oraz znajomości prawa państwa w którym siedzibę ma dłużnik. Spółka Expertus specjalizuje się w odzyskiwaniu należności z Czech, Słowacji, Niemiec, Rosji, Ukrainy oraz Węgier. Stale współpracujemy z biurami tłumaczeń oraz z prawnikami specjalizującymi się w prawie międzynarodowym.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Firma proponuje usługi na bardzo wysokim poziomie w zakresie windykacji należności. Profesjonalni prawnicy, którzy posiadają rozległą wiedzę w tej dziedzinie przystępują do każdego zlecenia indywidualnie, co ma bardzo korzystny wpływ na jakość świadczonych usług. Windykacja wierzytelności jest z reguły bardzo skomplikowana i trudna, dlatego bardzo znacząca jest szeroka wiedza prawnicza, która pozwoli na wyjście z trudnej sytuacji i odzyskanie należności. Pracownicy pracujący dla przedsiębiorstwa umieją poradzić sobie z niemal każdą trudną sprawą, gdyż mają niezbędne kwalifikacje i doświadczenie zdobywane przez lata kariery prawnika. Kancelaria prawnicza dynamicznie się rozwija, wbrew stosunkowo dużej konkurencji jaka jest powszechna w tej branży. Zaufanie i uznanie wśród klientów są dowodem na świetną kondycję firmy. W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi jest zainteresowanych tego typu usługami, dlatego też firmy zajmujące się windykacją długów mogą liczyć na stałe dochody, a nawet nadwyżki. Rosnące dochody są bardzo potrzebne przedsiębiorstwom usługowym ponieważ dzięki nim mogą się rozwijać.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna IBS Polska »

  Przedsiębiorstwo ibspolska. pl zajmuje się odzyskiwaniem każdych należności a także oferuje zleceniodawcom świadczenia doradcze w temacie urystycznym a także finansowym. Działamy w sektorze od wielu lat. Od rozpoczęcia naszej działalności skoncentrowaliśmy się na jakości oferowanych usług, dlatego zapewniamy szybkość postepowania a także dużą skuteczność. Pełen profesjonalizm postępowania naszej firmy jest zapewniony przez kooperację z wyróżniającymi się specjalistami z zakresu prawa, finansów oraz windykacji. Proponujemy dostosowanie świadczeń do indywidualnych potrzeb zlecającego.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Windykacja

Windykacja - nowa strona:

Adres: