Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Niewiele biur tłumaczeń może poszczycić się tłumaczami, którzy mogą wykonywać tłumaczenia ustne. W naszym biurze zatrudnione są takie osoby. Z pewnością poradzą sobie one z tłumaczeniami ustnymi zwykłymi, które nie wymagają uwierzytelnienia, a także z tłumaczeniami przysięgłymi, gdyż mają oni do tego wszelkie niezbędne uprawnienia. Mogą nie tylko tłumaczyć teksty, ale także mowę.

Szczegóły strony www.tlumacz.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.tlumacz.edu.pl:

Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro tłumaczeń Logos Katowice »

  Działamy na zlecenie przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Troszczymy się o jakość świadczonych przez nas usług, nie pozwalamy sobie na błędy. Decydując się na tłumaczenia przysięgłe w naszym wykonaniu masz pewność, że wykonamy je na najwyższym poziomie. Mamy przyjazne ceny, zdolną i doświadczoną kadrę. Od nas zawsze wyjedziesz zadowolony.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • BIURO USŁUGOWE ARB MGR ANTONI BARCEWICZ »

  Chcesz zamówić tłumaczenia z języka polskiego na język obcy bądź przekład z języka niemieckiego, rosyjskiego na język polski? Pracujemy na obszarze z Katowic i Zabrza. Nasze Biuro Tłumacza Przysięgłego ARB założyliśmy w 1986 roku. Świadczmy tłumaczenia dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi maszyn i urządzeń. Tłumaczymy pisma samochodowe oraz druki handlowe. Przygotowujemy fachowe tłumaczenia tekstów urzędowych, prawniczych. Zapewniamy odpowiedzialne oraz terminowe realizacje zleceń. Naszym klientom polecamy dobrą cenowo propozycję. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.tlumaczwodzislaw.pl »

  Tłumacz przysięgły jest zawodem, który aby wykonywać należy spełnić określone wymogi prawne. Dlatego też tłumaczenia wykonywane przez tłumaczy przysięgłych są uznawane przez urzędy i sądy.
  Maria Siemaszkiewicz jest jednym z takich tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego. Jest ona absolwentką germanistyki Uniwersytetu Wrocławskiego oraz jest wpisana na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez ministra Sprawiedliwości. Wykonuje ona tłumaczenia dla mieszkańców, firm i instytucji państwowych z terenu powiatu Wodzisław Śląski oraz powiatów ościennych. Maria Siemaszkiewicz specjalizuje się w tłumaczeniach tekstów prawniczych, medycznych, finansowych i edukacyjnych.
  W powiecie Wodzisław Śląski tłumaczenia oferuje wielu tłumaczy ale usługi wykonywane przez Marię Siemaszkiewicz cechuje rzetelność i fachowość.
  - tłumacz języka niemieckiego od 1986 roku. Wykonuję tłumaczenia pisemne oraz ustne. Szybko, profesjonalnie i skutecznie.

  Data dodania: 09 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.lidaria.pl »

  Jeśli potrzebujecie Państwo wykonać tłumaczenie przysięgłe lub zwykłe, z terminem "na wczoraj", "dziś" lub "jutro", to właśnie biuro tłumaczeń Lidaria jest tym biurem, które profesjonalnie i na wysokim poziomie wykona takie tłumaczenie. Jesteśmy zespołem bardzo doświadczonych tłumaczy przysięgłych i zwykłych. Wykonujemy tłumaczenia nie tylko z/na język rosyjski, niemiecki, angielski czy francuski, ale również z/na wiele innych języków. Zapraszamy do siedziby naszego biura tłumaczeń, które znajduje się w centrum Warszawy.

  Data dodania: 06 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.rs-tlumaczenia.pl »

  Renata Strojewska to niezwykle profesjonalne usługi związane z tym co gwarantuje tłumacz przysięgły. Jeżeli koniecznie są tobie tłumaczenia przysięgłe z angielskiego, jeżeli poszukiwany tłumacz języka angielskiego z wieloletnią praktyką i niezliczonymi ilościami przygotowanych usług tego rodzaju to zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty Renaty Strojewskiej, zachęcamy do korzystania właśnie z takowych usług tłumaczenia z angielskiego i na angielski

  Data dodania: 07 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • wolostlumaczprzysiegly.com »

  Tłumacz przysięgły języka angielskiego wykonuje tłumaczenia w Londynie oraz innych miastach. Wykonujemy także tłumaczenia online i oferujemy dobre ceny oraz fachowe wykonanie. U nas możesz przetłumaczyć dokument taniej, gdyż ceny kształtują się od £10-15 za dokument. Obecnie mamy promocję obejmującą dodatkowa kopia i wysyłka poleconym gratis na terenie UK. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą.

  Data dodania: 16 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.tlumaczenia.bydgoszcz.eu »

  Strona tlumaczenia. bydgoszcz. eu zawiera informacje na temat usług prowadzonych przez bydgoskich tłumaczy przysięgłych. Oferta obejmuje tłumaczenie tekstów wraz z uwierzytelnieniem w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Tłumacze opracowują wszelkiego rodzaju dokumenty i umowy, a także teksty prawnicze, naukowe, medyczne, ekonomiczne i materiały reklamowe. Treści tłumaczone są według wysokich standardów i w błyskawicznym tempie.

  Data dodania: 08 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • symultanicznie.pl »

  Nasze biuro tłumaczeń oferuje usługi klientom z Polski i z zagranicy. Tłumaczenia pisemne zawsze są wykonywane kompetentnie i na czas. Naszą specjalnością są tłumaczenia symultaniczne - jesteśmy w tym zakresie prawdziwymi ekspertami, gdyż biuro jest prowadzone przez zawodowych tłumaczy konferencyjnych, którzy niejednokrotnie sami zasiadają w kabinie. Jesteśmy aktywni w różnych miastach - biuro tłumaczeń Poznań to nasz główny oddział, ale oferujemy to niejedyne miejsce, gdzie oferujemy tłumaczenia, w tym tłumaczenia symultaniczne. Zielona Góra to również miasto, gdzie bywamy regularnie. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 11 07 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: