Podkategoria: Rynki zagraniczne

 • Nieruchomości zagraniczne »

  Nieruchomości Floryda. Domy na Florydzie i wille w USA, w tym jednym z najbardziej popularnym stanie w USA na inwestycje w nieruchomości. Dla polskiego klienta nawet wjazd na teren USA może być trochę utrudniony ze względu na ciągły obowiązek wizowy dla obywateli polskich. Jednak po przekroczeniu granicy np. na lotnisku w Miami, następne 5 miesięcy możemy spędzić na poszukiwaniu wymarzonej nieruchomości na Florydzie. Tutaj naprzeciw polskim klientom wychodzi agencja nieruchomości IBERMAXX, która w swojej bogatej ofercie posiada mnóstwo ciekawych nieruchomości z Florydy. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą opcję na zakup domu, apartamentu, działki, mieszkania lub lokalu handlowego. Zdaj się na agencję nieruchomości IBERMAXX i zadzwoń do naszego biura na Florydzie. Marzenia się spełniają!

  Data dodania: 16 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ling365 tłumaczenia angielski »

  Przedmiotem funkcjonowania przedsiębiorstwa Ling365 jest świadczenie profesjonalnych usług tłumaczeń dla osób z całej Polski. Kwatera firmy mieści się w Warszawie, firma dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jest jednak w stanie przyjmować zlecenia od zamawiających z regionu całej Polski, w tym dzięki użyciu elektronicznych technologii do przesyłu plików. W ofercie biuro tłumaczeń ma translacje w mowie i na piśmie, w tym jedne i drugie zaprzysiężone. Oprócz tego posiada szeroką ofertę przekładów specjalnych, w tym dedykowanych dla branży medycznej, czy finansowej. Biuro cały czas też szuka nowych tłumaczy.

  Data dodania: 17 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Anglii - Financialrepublic »

  Przedsiębiorstwo financialrepublic.org.uk oferuje kompleksowe świadczenia rachunkowe i podatkowe związane ze wszystkimi rozrachunkami w Anglii. Nasza organizacja pomoże Państwu w rejestracji spółki w zgodzie z z administracyjnymi wymogami obowiązującymi na Wyspach Brytyjskich. Nasza siedziba mieści się w Londynie. Zatrudniamy idealnie wykwalifikowanych ekspertów z różnych dziedzin wiedzy. Ani jedna z rozliczanych przez nas firm nie przegrała jeszcze inspekcji fiskalnej. Nasza firma daje gwarancję pokrycia naliczonych opłat w razie wykrycia nieprawidłowości podczas przeprowadzonej inspekcji.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rynki zagraniczne

Rynki zagraniczne - nowa strona:

Adres: