Podkategoria: Programy dla firm

 • www.macrologic.pl »

  Macrologic SA jest producentem oprogramowania ERP dla firm i przedsiębiorstw. Wykorzystywane jest w obszarach takich jak produkcja, logistyka, sprzedaż, kadry i płace, controlling, business intelligence, finanse.
  Nasze ERP stanowi doskonałe wsparcie dla zarządzania czasem pracy, kadr i płac, controllingu czy zarządzania produkcją. Na rynku działamy od 30 lat. Jest z nami ponad 2000 zadowolonych klientów.

  Data dodania: 20 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • PMS Labs - Systemy zarządzania dokumentacją »

  PMS Labs jest firmą zajmującą się zintegrowanymi systemami zarządzania działalnością firmy. Klienci korzystając z usług przedsiębiorstwa będą mogli wyzwolić zyskowność swojej działalności wdrażając zaproponowane oprogramowanie IT. W taki sposób działalność przedsiębiorstwa może zwiększyć swoją efektywność, zostanie też w taki sposób polepszone zarządzanie. Dzięki zaimplementowanym procesom także i codzienna praca zatrudnionych będzie o wiele łatwiejsza. Firma dokonuje szczegółowej analizy wymogów klienta, zapewniając wykonanie projektu, realizację wdrożenia oraz nadzór nad jego prawidłowym przebiegiem. Przedsiębiorstwo zajmuje się też profesjonalną opieką powdrożeniową.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • firmao.pl »

  Jeżeli poszukują Państwo efektywnego systemu CRM, posiadającego dużą liczbę opcji użytkowania, to zachęcamy do zapoznania się z propozycją, która została przygotowana przez przedsiębiorstwo Firmao Polska Sp. z o.o., którego siedziba znajduje się w Łodzi. Proponujemy klientom stale uaktualniany program, który zapewnia pełną kontrolę nad sprzedażą, zamówieniami oraz gospodarką magazynową w firmie. Dostęp z każdego komputera podłączonego do Internetu poprawia możliwości jego zastosowania. Gwarantujemy niewysokie opłaty w zamian za nieograniczony dostęp.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • minicrm.pl »

  Działający przez Internet w przeglądarce, system CRM stworzony przez firmę miniCRM.pl, zapewni Państwu utrzymanie relacji z klientami na najwyższym poziomie. Nasz program zapewnia maksimum funkcjonalności przy niskim stopniu skomplikowania. Dodatkowo zaszyfrowane i odpowiednio zabezpieczone dane gwarantują korzystającym pełne bezpieczeństwo informacji. W naszym programie CRM znajdą Państwo użyteczne funkcje, takie jak rejestr wykonanych transakcji i dialogu z klientami a także rejestr dyspozycji sprzedaży. Przygotowane opcje użytkowania umożliwiają dostosowanie oferty do potrzeb każdych firm.

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • mysales.pl »

  mySales to platforma, która umożliwia definiowanie dokumentów sprzedaży, ewidencjonowanie kontrahentów, analizę konkurencji oraz dostawców, magazynowanie i wystawianie faktur. Dodatkowo za jej pomocą mogą Państwo zautomatyzować windykację należności. Ułatwia ona obsługę magazynu oraz procesów sprzedażowych. Oprócz tego pełni zadanie ewidencjonowania zadań a także przygotowywania raportów z czynności pracowników. Za pomocą platformy mySales klienci mają dostęp do rozbudowanej analityki. Platforma pozwala zwiększyć efektywność handlowców i całego zespołu.

  Data dodania: 14 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.infopiek.pl »

  W propozycji przedsiębiorstwa Viking znajdą Państwo ciekawą aplikację do obsługi cukierni oraz piekarni. Pomagamy także w zarządzaniu podległymi sklepami. Przygotowane przez nas oprogramowanie jest niezwykle użyteczne oraz ma dużą liczbę możliwości, które elastycznie dopasowujemy do oczekiwań każdego klienta. Zapewniamy nieprzerwaną pomoc serwisową przez 7 dni w tygodniu. Osoby zainteresowane przedstawioną przez nas propozycją zapraszamy do przeglądania szczegółów na prowadzonej przez nas witrynie internetowej.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • varico.pl »

  W asortymencie firmy Varico klienci znajdą oprogramowanie wykorzystywane do wspierania działań biznesowych a także rozliczeń rachunkowo-księgowych. Wieloletnia obecność w branży jest potwierdzeniem świetnej jakości oferowanych przez nas aplikacji. Zapewniamy klientom pomoc we wprowadzeniu. Dodatkowo w naszej propozycji umieszczone zostały liczne szkolenia, które pozwalają na zapoznanie się z możliwościami oraz zasadą funkcjonowania przygotowanego przez nas oprogramowania. Z naszej strony internetowej mogą Państwo pobrać bezpłatnie testowe wersje aplikacji.

  Data dodania: 23 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • x13.pl »

  Jeśli interesują Państwa wtyczki oraz uaktualnienia do systemów PrestaShop, wykorzystywanych w przygotowywaniu sklepów internetowych, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo x13. pl. Proponujemy duży wybór modułów. Zapewniamy specjalistyczną pomoc powiązaną z doborem właściwych modułów do określonych oczekiwań. Przygotowujemy także moduły na spersonalizowane zapotrzebowanie kontrahentów. Zapewniamy precyzyjne opracowanie każdego modułu, co sprawia, że możemy zagwarantować jego właściwe funkcjonowanie.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.hba.hogart.com.pl »

  Budżetowanie nie jest łatwa kwestią, którą często i szeroko omawia się w świecie finansów. Dlatego warto jest zapoznać się z jego wszystkimi wytycznymi oraz trudnościami jaki stawia przed wykonawcą. Zarządzenia samymi finansami nie należy do najlżejszych aspektów. Jest to bardzo skomplikowany proces. cena jest wysoka, bo każda decyzja zarządcy jest równoznaczna z osiąganiem zysków lub strat, dlatego trzeba poprawnie nauczyć się takich tematów, jak planowanie, raportowanie i analizowanie. Warto jestznać jak działa system ERP.

  Data dodania: 17 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Programy dla firm

Programy dla firm - nowa strona:

Adres: