Podkategoria: Outsourcing

 • Hosting »

  Język skryptowy PHP zrewolucjonizował dynamiczne tworzenie stron internetowych. Jeszcze nigdy, tworzenie projektów informatycznych nie było tak przyjemne. PHP jest na tyle prosty, że w niektórych liceach można go spotkać w swoim programie nauczania. Doszło do takie sytuacji, że 95% stron www wykonanych jest w tej technologii. PDG.pl to hosting umożliwiający utrzymanie witryny na serwerze www. Dzięki temu będzie ona dostępna dla klientów przez całą dobę. Dodatkowo oferujemy tanie domeny internetowe, do niektórych pakietów otrzymasz ją gratis!

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sampling - IQFM »

  Choć obcobrzmiące pojęcia merchandising, outsourcing czy sampling są w naszym kraju niezwykle popularne to w dalszym ciągu spora część przedsiębiorców, sprzedawców i osób związanych z handlem nie wie, o co w tym wszystkim chodzi. Tymczasem merchandising jak i shopper marketing mogą skutecznie zwiększyć sprzedaż towarów i sprawić, że dana marka będzie rozpoznawalna, a nawet pożądana. Dzięki tym zabiegom, każdy bez względu na to czy prowadzi osiedlowy zieleniak, duży sklep z narzędziami czy mały butik z damskimi torebkami może być pewien, że stali klienci będą częściej wpadać na zakupy, a nowi z całą pewnością powiedzą o sklepie kolejnym. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy a stronę agencji merchandisingowej IQFM.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • biuro29-krakow.pl »

  Zapraszamy do skorzystania ze znakomitej oferty przygotowanej przez Biuro29. To oferta na wirtualne biuro, tym razem w Krakowie. Nasza propozycja zawiera między innymi prestiżowy krakowski adres, skanowanie dokumentacji, możliwość posiadania faksu oraz linii telefonicznej. Dla szukających czegoś więcej oferujemy między innymi salkę konferencyjną na spotkania biznesowe i nie tylko. Biuro Wirtualne 29 zaprasza

  Data dodania: 16 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.firmanarynku.pl »

  Adres firmy na Rynku Głównym jest oznaką prestiżu i wiarygodności, dlatego przedsiębiorcy, którym zależy na dobrym image firmy oraz wygodnym i oszczędnym prowadzeniu biznesu coraz częściej korzystają z usług outsourcingowych, świadczonych przez wirtualne biura. W przypadku tego stylu prowadzenia działalności, odchodzą koszty związane z czynszem i zatrudnieniem stałej kadry wykwalifikowanych pracowników. Adres firmy, udostępniany przez wirtualne biuro Kraków, może służyć do rejestracji bądź jako adres korespondencyjny. Ponadto wynajmujemy również dedykowaną linię telefoniczną, fax i skrzynkę e-mail, które są przypisane do adresu firmy na Rynku. Profesjonalną obsługą poczty i połączeń telefonicznych zajmuje się nasz wielojęzyczny wirtualny sekretariat, który dba o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów. Klient jest na bieżąco informowany o pilnych sprawach w firmie za pośrednictwem skanów przesyłanych na adres e-mail. Dzięki temu przedsiębiorca może całkowicie skupić się na rozwijaniu kontaktów biznesowych i zarządzać firmą mobilnie. W razie potrzeby, wirtualne biuro Kraków, przejmuje również czynności związane z organizacją spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń. Udostępniamy Klientom biuro na godziny, biurka na coworking oraz sale konferencyjne. Zaletą takiego rozwiązania jest niewątpliwie jego kompleksowość, ponieważ w ramach tej usługi można skorzystać również z profesjonalnych usług doradztwa podatkowego, księgowości i IT. Pełen zakres usług firmowych jest dostępny pod adresem firmy na Rynku. Podczas jednej wizyty w naszym wirtualnym biurze, przedsiębiorca może skorzystać z konsultacji z księgowym, doradcą podatkowym i innymi specjalistami. Chcesz się przekonać, czy nasza oferta sprosta Twoim oczekiwaniom? Wirtualne biuro Kraków zaprasza do kontaktu z nami za pomocą dowolnie wybranej formy komunikacji - mailowo, telefonicznie lub poprzez dostępne komunikatory.

  Data dodania: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • wieczorekweb.pl »

  Informatyka od zawsze była dla mnie ciekawą dziedziną i moją pasją. Już jako dziecko wiedziałem, że zwiążę z nią swoją przyszłość, i tak też się stało. Obecnie zajmuje się projektowaniem stron internetowych i tworzeniem stron internetowych www oraz sklepów internetowych. Każdy mój projekt cechuje wysoka jakość pracy, standaryzacja z obecnymi wytycznymi SEO/SEM oraz nowoczesny design. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i staram się jak najlepiej spełnić każde oczekiwania, a także udzielić niezbędnych porad. Prócz tego w mojej ofercie posiadam pozycjonowanie stron internetowych. W celu zapewnienia maksymalnej efektywności stosuję rozważnie dobraną technologię i metodykę mojej pracy. Zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 10 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.jotis.pl »

  W ofercie przedsiębiorstwa Jotis klienci odnajdą szereg możliwości związanych ze świadczeniami marketingu tradycyjnego oraz sieciowego. Proponujemy fachową pomoc podczas całego procesu projektowania kampanii. Nasz doświadczony i doskonale przygotowany zespół pracowników, zapewnia dużą kreatywność przy obmyślaniu poszczególnych elementów działań. Nieszablonowe podejście do wielu tematów przekłada się bezpośrednio na efekt marketingowy każdej realizowanej kampanii. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat.

  Data dodania: 02 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • spolki.cgolegal.pl »

  Firma CGO Offshore Services specjalizuje się w tworzeniu spółek w krajach oferujących liczne preferencje podatkowe. Proponujemy dużą liczbę możliwości wśród których każdy klient może wybrać właściwą dla siebie ofertę. Dodatkowo proponujemy specjalistyczne rady w zakresie doradztwa powiązanego z optymalizacją podatkową. Pracują u nas wyłącznie doskonale wykwalifikowani ludzie z długoletnim stażem w branży. Zachęcamy do kontaktu z naszymi biurami handlowymi, które zlokalizowane są w Łodzi oraz w Warszawie.

  Data dodania: 25 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • centralny.co »

  Jeżeli interesuje Państwa wynajem miejsca do pracy, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została zaprezentowana przez przedsiębiorstwo Cowork Centralny. Proponowany klientom budynek znajduje się w centralnym miejscu stolicy. Dzięki krótkiej odległości od dworca oraz licznych przystanków komunikacyjnych, jesteśmy doskonałym miejscem na różnego rodzaju spotkania biznesowe. Proponujemy klientom usługę wirtualnego adresu oraz wiele innych interesujących rozwiązań. Zapraszamy do zaznajomienia się z konkretami oferty, dostępnymi na prowadzonej przez nas stronie internetowej.

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • optioffice.pl »

  Firma OptiOffice proponuje szereg świadczeń dla przedsiębiorców, pośród których znajduje się outsourcing pełnej obsługi biura w zakresie biur wirtualnych i serwisowanych. Poza tym udzielamy naszym klientom wsparcia księgowego, prawnego, logistycznego i merytorycznego prowadzonej działalności. Dodatkowo proponujemy darmową konsultację dotyczącą doboru formy prawnej rozpoczynanej działalności, żeby jak najdokładniej dopasować ją do wymagań nowo powstałego podmiotu. Udzielamy także pomocy przy przeprowadzaniu rejestracji indywidualnej działalności gospodarczej oraz spółek.

  Data dodania: 24 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • itcenter.pl »

  Chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę firmy ITCenter, która świadczy usługi informatyczne - dla małych i średnich przedsiębiorstw. Warto wspomnieć o usługach w takich dziedzinach jak: pozycjonowanie w wyszukiwarkach, oprogramowanie ERP, dedykowane oprogramowanie, integracja systemów, infrastruktura systemowa, bezpieczeństwo czy chociażby zarządzanie systemem informatycznym.

  Data dodania: 29 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • ilumioapp.pl »

  Program do obsługi hoteli jest obecny w coraz większej ilości hoteli. To właśnie pozwala na to, aby mieć możliwość łatwego sterowania wszystkimi opcjami, jakimi jest naszpikowany cały gmach. Przykładowo zmiana klimatyzacji staje się banalnie łatwa. Hotelarstwo cieszy się z wielu zastosowań technologicznych właśnie w ich branży, bo właśnie to pozwala im na zmniejszenie obowiązków i skupienie się głównie na kliencie.

  Data dodania: 09 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Outsourcing

Outsourcing - nowa strona:

Adres: